Споделена история от Секс и интимност

Пенисът ми е малък, помощ
Здравейте, много се притеснявам относно пениса си, 14 см ми е ѝ страшно много се комплексирам, на 25 години съм ѝ с сигурност няма да расте повече, имам си приятелка, питал съм я, но явно за да не ме филмира, ми казва, че е супер ѝ да не се притеснявам, има ли начини да го удължа поне с 1-2 сантиметра, моля за съвет.

Коментари

2.   Добре си ти е пениса. Не се вкарвай в филми, а си оправяй гаджето по-
често.
Ж 43, Ямбол

3.   14 см е супер, повярвай ми :)
Съпругът ми е с 16см, нямаш представа колко ме боля в началото и мина много време докато спрях да изпитвам болка по време на секс... А и големият пенис не е гаранция за невероятен секс. Мъжете много се филмирате за дължината, не знам защо...

4.   Много порно гледаш. Съвсем нормален пенис имаш.

5.   Егати комплексар си! Каквото ти е дала природата, това! Приеми го! Има разни начини за уголемяване, ама не ти ги препоръчвам... Говори с момичето, и изяснете този проблем... има и начин да разнообразите сексуалният си живот... можеш да компенсираш с други неща...

6.   На интересен ли се правиш или си много тъп?

7.   Не се филимирай, щом на мацката и е добре. Ако си вършиш работата, няма нужда от такива мерки, пък и при жените си личи, ако работиш с инструмента както трябва.

8.   Добре ти е, наборе, не се филмирай! :)
Ж25

9.   Здравей,

Първо средната за БГето големина на пенис е 15 см, т. е. почти си там.

Второ - има начин как да си го удължиш. Има операции в Турция за 2500 евро, дето ти режат малко кожа в основата и ти удължават пениса с 2-3 см. Могат и да ти удебелят обиколката с 4 см., с инжектиране на масна тъкан, която ще вземат от теб.

Аз ще ходя сигурно догодина за това. Моят е 15-16 см., но искам да стане 18-19 см. и по-дебел.

И сега ми е доста дебел и на тесните пичета им влиза трудно и с много лубрикант (причинявам и разкъсвания), но после ще стане още по-интересно. :D Ще ги боли яко!

Всичко може на тоя свят - само пари да имаш! :)

Поздрави!

10.   Пич, изобщо не се филмирай. Говорил съм с много жени по темата и те са категорични, че големия чеп не е гаранция за хубав секс. Дори повечето твърдят, че с твърде големия (над 19 см) е болезнено изживяване. Някои помнят фантастични любовници (по думите им) с малки пишки по 12 см. Аз съм със 17 см. инструмент, но никога не съм се комплексирал, нито пък съм мислил по темата за размера. Важно е да възбудиш жената с любовната игра, така че тя да потече и когато и го вкараш изстене от кеф. Вервай ми, 14 см са си съвсем нормален размер.

11.   Моя е 10см в ерекция нека жените коментират, не е ли прекалено малък?

12.   Добре ти е, но ти разбирам проблема. Много е потискащо да знаеш колко много други мъже са по-надарени от теб. И че си около средния размер, пък постоянно жените говорят по телевизията и в интернет, че обичат големи пениси. Още по-кофти е, когато и в компания стане въпрос за това и се чудиш къде да гледаш...
Като съвет - гледай да нямаш пороци - пиене, пушене, преяждане, за да не трупаш мазнини или пък да не се кръвоснабдява добре. Ако нямаш - то ще ти е твърд, здрав и ще можеш да издържаш в секса.

13.   14 см е супер! Жена ти го казва!

14.   Не пишеш откъде почваш го мериш - от срамната кост или от маста на пубиса?

15.   Абе като го нема.... се тая... и 30 см. да е... бачкай яко, с това, що Господ ти е дал... важното е, че го има...

16.   Абе момче, не мога да повярвам с какви глупости се занимаваш. Мъж на 25г тръгнал да пише по форумите дали му е малка пишката. Извинявай, но акъла ти е та 15годишен хлапак. Стягай се, ако на гаджето ти не и изнася я сменяй.

17.   Моят мъж е с 13 см. Първо, той е единственият, който ме е докарвал до оргазъм СЪС СЕКС, а не с орална любов. Второ, той е първият, на когото съм позволила анален секс. И трето, престани да гледаш толкова порно. Повечето мъже не разбират, че и 30 см да е, като си калпав любовник, си калпав любовник.

Ж39

18.   Пич, 14 см не е малко. Всъщност доколкото знам си е баш средна работа поне за България. Аз съм със 17 см дълъг и 17 см в обиколка. Може да ти се стори че е голям кеф, но на мен пък ми е писнало да ми мрънкат как не могли да го налапат, как ги боляло, как бил прекалено дебел и всякакви такива неща. По-важно е какво можеш да правиш с него. Всичко си има минуси и плюсове. Щом приятелката ти е ок значи няма от какво да се притесняваш. Порното е изкривило представите за това кое е нормално и кое не. Ти сигурно си мислиш и че е нормално да правиш секс по 1 час на един тек...

19.   До 9.. Пич ти ще си голям глупак ако го направиш... Я се поразрови малко какво можеш да си причиниш в бъдеще, дългосрочно и перманентно. Както казах моя е 17 на 17 и за 90% от жените с които съм бил, а те са около 30 бройки това е прекалено много и всички са ми мрънкали за болки, размери и така нататък. Естествено има и по-дашни дето си търсят голям и с тях е голям кеф ама рядко се срещат

20.   От 9 до 19:

Да съм те питал за съвет случайно, че чак да те питам да си разправиш биографията!? :)

Отговорих на Автора!

Аз знам какво искам - ти не ме мисли! :)

Поздрави!

21.   От 9 до 19:

И айде щом си толкоз "разговорлив" и аз ще споделя малко - не ме интересуват българки. Насочил съм се към африканки и тъмнокожи жени като цяло.

А там си трябва по-голяма патка. Може и 15-16 да ги устройва, ама нека да има.

Та какво им е мнението на тукашните за твоя - ми е през дедовия! Аз тукашните не ги търся! :)

22.   До 22

По-скоро теб не те търсят ама както и да е. Всеки глупак има право да си съсипе живота, особено ако го тресе комплекса :D

23.   До 20 от 19...

Ти какво си питал и какво не си няма абсолютно никакво значение, ти си никой, а това е форум, където всеки може да си пише каквото си реши!

Така като ти гледам мисленето си на не повече от 22-23 години и си мислиш, че всичко което лети се яде. Ако си на повече и си със това мислене лошо... Аз просто се опитвам да ти кажа, че не е най-умното нещо без да ми пука и грам за теб, правя го ако щеш от куртоазия.

Аз съм бил с мулатка и мога на момента да ти разбия мита, че са по-широки и побират повече отдолу. Явно така си чувал от някъде или си гледал на порното и си останал с такива впечатления. Няма никакви доказателства за това, накъдето ти биеш, проучи ако знаеш как се използва интернет, пък и без интернет аз ти казвам че това не е така понеже съм пробвал.

Тук изобщо не става въпрос за това, а става въпрос че след някоя друга годинка ще трябва да си търсиш тъпкач на жена ти, понеже няма да можеш да си изпълняваш ангажиментите към нея. Това съм имал възможността да го изпитам благодарение на един е такъв мой познат като теб дето се кефи известно време, ама после му се ревеше. Намали малко злобата и комплексарщината, че през клавиатурата ти личат! :)

24.   От 20 до 23:

Давай акъл на майка си. Нито ме знаеш кой съм, нито можеш да ми обясняваш каквото и да е.

Аз пък съм бил с негърка и си беше по-широка от местните българки.

Може на такава да съм попаднал, ти да си попаднал на тясна, но все тая. Доказано е, че негърките са по-широки.

А и нали знаеш, че мулатка не е равно на негърка!

И пак да ти повторя - не съм те питал. Запази съветите си за майка си!

26.   14 см са малко, не знам защо лъжете момчето. Напълно нормално е да мисли за операция за уголемяване. Жените защо лъжете? 14 см били достатъчни? Кой го казва това, същите тези жени на които устните им пълни с хиалурон и циците им силиконови.

16, какво като е на 25 години? Викаш щом е на 25, вече секса няма значение и жените могат да му изневеряват с някой надарен, но на него не трябва да му пука щото вече бил на 25, разбираш ли.

5, като му е малка пишката на мъжа, жените компенсират като изневеряват с по-надарен. Автора едва ли го устройва този сценарий, така че е напълно в правото си да търси начин за уголемяване.