Споделена история от Секс и интимност

Сензитивност
Привет на всички! Да си призная, моето е по - скоро любопитство, дали ще получа адекватен отговор на моето състояние!! Има една приказка, колкото повече, толкова по - добре! Е, точно така е при мен! Доста жени се оплакват, от половата немощ на партньорите си.. Слаба ерекция, бързо стигат до финала, малък размер, и куп др.. неща! Доста често се спекулира и със факта, че надарените мъже, трудно го вдигат и не толкова често! Е, нека ви кажа, че има изключения, като разбира се, визирам себе си! Става дума за размер, 22 см... който стига и до 23, при голяма възбуда! Някои ще кажат, тоя си го мери постоянно! Не, не е така, не го меря аз, а любопитни моми, които умират да разберат, колко са поели! Какво е уникалното при мен, ще ви кажа! Първия тек ми е, средно около 30 мин.... но дори да се изпразня, не ми спада, така че, трябва ми минута време за да продължа! Втория е повече от час, час и половина! След второто празнене, иде ред на почивката, която е около 30 мин! След това, пак съм готов! Проблема е, че при третия тек, мн.. рядко се празня! Искам също така да кажа, че ерекцията ми е на ниво.. Просто имам силата да продължа, доста. Час, два, три.. че и повече! Но в крайна сметка се уморявам и спирам! Дългия секс, не влияе на нивото на възбуда и желание при мен! И най - важното е, че го вдигам от раз!

Коментари

1.   Стани порно актьор!

2.   Ми ставай порно актьор бе баце, кво се хвалиш по анонимните сайтове. Повечето мацки трудно ще се справят с теб и ги боли от далеч по-малки размери. Освен ако не си намериш някаква кофа, щото и боинг 747 изглежда малък, когато прелети през големия каньон.

3.   Измислица на девствен чекиджия, който никога не е помирисвал жена.

4.   Това, което описван не е нищо особено. Досега всички мои партньори да издържали минимум по половин час, повтаряния също често е имсло. Но повече от 3 часа минава в категорията досада.
17-18 см е добре, може да боли при по-рязко проникване при определени пози, но над тези сантиметри жена с ръст под 1, 75 със сигурност би я боляло.

5.   Хах, признай си че искаш да се похвалиш ; ).

Не е гот да се празниш толкова често, хабиш си от силата. Умерено. 30 минути е съвсем нормално време, ако човек спортува или има някаква дисциплина в ежедневието си. Не се хвърля на "кефа".

Но защо се хвалиш, нали знаеш че всичко е мимолетно... радвай се така, че да направиш нещо с тези си данни, ей ся ще ти мине времето, не мисли само за кефа.

6.   С твоите сантиметри не се хвали. Рядко жена ще те пожелае, над 19см. е мъка не удоволствие, пък за анален да не говорим, никоя няма да ти пусне.