Споделена история от Други

7 интересни статистики! :)))
1. Над 55% от новородените в България са циганчета.

2. Над 10% от българските граждани са напълно неграмотни.

3. Броят на едночленните домакинства нараства от 925 385 през 2011 г. до 1 026 198 през 2021 г., а относителният им дял от всички домакинства се увеличава за същия период с 5 процентни пункта (от 30, 8% на 35, 8%). За същия период двучленните домакинства намаляват с 11 121 броя и към 7 септември 2021 г. са 842 614. Относителният им дял нараства с един процентен пункт.

През периода 2011 - 2021 г. тричленните домакинства намаляват с 97 753 и към 7 септември 2021 г. броят им възлиза на 508 860. Те съставляват 17, 8% от всички домакинства в страната. Абсолютно и относително намаление се установява и при домакинствата с четири и повече лица. Между последните две преброявания броят им намалява от 619 856 на 488 036 домакинства, а относителният им дял намалява с 3, 6 процентни пункта.

Към 7 септември 2021 г. населението в България живее в 2 866 657 домакинства - обикновени и колективни*, като 74, 9% от всички домакинства живеят в градовете. От началото на 20 век до днес броят на домакинствата в страната се увеличава 4, 3 пъти, а живеещото в тях население – 1, 7 пъти.

Средният размер на едно домакинство намалява от 5, 6 лица през 1900 г. на 2, 2 лица през 2021 година, а в градовете - от 4, 4 на 2, 2 лица.

За периода 2011 - 2021 г. средният брой членове в едно домакинство намалява в 25 области, а в областите Велико Търново, Ловеч и Перник остава без промяна.

Между последните две преброявания броят на домакинствата в страната намалява със 139 811 (4, 7%), а лицата в тях намаляват с 851 384 души или с 11, 7%.

4. 45% от жените в Щатите ще са сами и бездетни до 2030 (интересно какъв ще е процентът в България).

5. Над 40% от населението на Франция са наследници на имигранти.

6. До 2050 се очаква мюсюлманите във Франция да са повече от християните.

7. Над 1/3 от мъжете и над 1/5 от жените в Щатите не са правили никакъв секс за последната година (интересно какъв ще е процентът в България).

Изводите си вадете сами!

И едно въпросче:

Познайте религията на Европа в края на 21 век!? :)))

Коментари

1.   По последната точка мога да кажа, че е нормално 1/3 да не са правили секс цяла година. Все пак има тийнове, които още не водят редовен полов живот. Има старци, има хора, които не са във връзка в момента, има хора с някакви проблеми и не им е до това, има асексуални, има импотентни, има работещи далеч от семейството и т. н.

3.   Има една песен на Глория Естефан от края на 90те - Seal our fate.
Явно ще е евъргрийн. Не се бях заслушвал в текста, докато бях млад, но наскоро го направих и е направо в 10ката.

4.   Ами вместо да пишеш в Споделито, заеми се с правене на деца. Защото разбираш че реална полза от твоите публикации, няма, нали?

5.   Пиши в интернет най-порулярно име в Нидерландия, Германия... и добави към статистиката.
Живея в чужбина и като се прибера в България ми прави впечатление колко много ржми има.

6.   Много интересно... Последният въпрос е риторичен... Мишел Уелбек има една книга - Подчинение. Прочетете я, и ще си отговорите на много въпроси. Направо е пророческа...

7.   Аз също мисля, че няма полза от тези публикации.

8.   От Автора до номер 4:

Ами ти защо АВТОМАТИЧНО реши, че имам нещо против статистиките, които съм споделил!?

Ами ако съм човек, който участва в схеми, иска да източи държавата и да участва в преобразуването на България в "турска провинция"!? :)

Заклел съм се "децата ми да не говорят български", но може би ще ги науча на турски.

Споделям статистиките... ЗА ДА СИ ЗНАЕТЕ! :)

9.   То е ясно, че до края на 21 век, основната религия на Европа ще е ислям. Но, ние европейците сами сме си виновни. Като сме станали разлигавени консуматори, които не правят деца, много ясно, че ще ни превземат отново варварите.

10.   Така и трябва да бъде.

Пълно е с курви и девствени слаби мъже.
А кутвите живеят в полигамия с топ 20% от мъжете.

Статистиката са нормални последствия, случвали са се и преди.
Пример - разпада на Рим.

След колапса, ще дохдат нещата пак на място.

11.   От Автора до номер 10:

След "колапса", аз и децата ми ще сме турци или цигани, а българите няма да ги има.

Щото турците и циганите следват "патриархалните" закони и не са податливи на всякакви извращения като българите (и западняците като цяло).

Да - нещата ще си дойдат на мястото, но българите ще отидат в небитието! :) Което не е толкоз лошо като се замислиш!

Слаб, безхарактерен, беден, болен и ужастно прост народ - природата не търпи нито такива индивиди, нито такива народи.

12.   От Автора:

А бе мисля си - може пък да се бъркам. Слушам некви "анализатори" дето следят "тенденции" и правят "прогнози", подобни на прогнозите за времето.

Гледам крайнодесният политик Герт Вилдерс печели в Нидерландия и е за забрана на Исляма в страната и излизане от ЕС.

Хората лека полека се осъзнават.

Ние българите не сме особенно "активни", но дори "неучаствайки" в порочни практики и придържайки се към традициите, може да забавим, че след време и да обърнем тоя процес.

Щото не е само Европа - цел Свят им е набрал на мюсюлманите. Индийци призовават за война с тях, китайците ги репресират в западните си провинции, японците също не толерират Исляма.

Само толерантните западно-европейци позволяват този рак да се разпространява безнаказано (а и с порочните си практики на "разврат без създаване на семейства" буквално оставят Европа на ислямските наследници).

Но с придържане към традиции, отхвърляне на "евро(г)ейски ценности" и др. може да се генерира съпротива срещу този процес.

Няма да е лесно, щото демокрацията (свободията) позволи на западните жени да се изявяват като "златотърсачки", а мъжете като "курвари" и се очаква едно 45% от западните жени да останат самотни и бездетни, което очертава доста лоша картинка.

Ама лека полека може да им дойде в главата на западняците, че "християнските ценности", не са некви "правила за балъци, дето тарикатите ги игнорират", а правила за изграждане на сравнително стабилен живот и са в основите на "западната цивилизация" (такава каквато е била преди повече от 50 години).

Май ще си остана в България все пак - ще си държа парите в България (че да не стане като с "руските олигарси", че и нашите хубостници дето им запорираха сметки по офшорки и сега ги държат на къса каишка от американското посолство), и ще се готвя за деградацията и ислямския бум, който предстои.

Българите може да сме бедни, със селски манталитет и мързеливи, ама не сме "житейски прости", като бая западняци (па и помниме турското робство), та некои "западни номера на мюсюлманите", просто нема да минат тука.

Като дойдоха първата вълна имигрантите тука и си помислиха, че е "западна Европа" още циганските банди ги вкараха в строя, па и МВР не стоя безучастно. Бая бой изядоха в районните.

Тая държава функционира по некви "неведоми пътища Божии", ама функционира.

Примерно - няма да имаме пенсионна криза за разлика от в западна Европа, щото ще вдигнат пенсионната възраст до абсурдна възраст и просто "нема да доживеем до пенсия". :D

И за да оцелеем ще трябва да сме сплотени, да разчитаме на роднини и приятели. А бе "ще се тестват християнските ни ценности", и който ги нема... нема да оцелее в България дълго.

Но пък като се затрие "либералната плява", може пък да остане малка, но все пак стойностна част от народа. Което пак не е малко.

Поздрави!

14.   Хора, този е автор на: "Готвите ли се за ГОЛЯМАТА ВОЙНА!?"

15.   От Автора до 14:

Да човек - това е авторът на "Готвите ли се за ГОЛЯМАТА ВОЙНА!? "... спинкай сладко! :)