Споделена история от Секс и интимност

Секса с жена ми се оказва най-як
Здравейте. Някои хора тук изтъкват колко яко било да бъдеш с проститутки и как са се раздавали. Аз лично съм ходил при 10-15 проститутки, но да си призная нямало е нито тръпка, нито съм успял поне веднъж да се изпразня. Посетил съм ги за да видя как е с друга жена освен с моята и не съм останал очарован. Повечето са на ниско ниво и имат доста надценено мнение за себе си и не се раздават. И как да се раздават като на ден трябва да минат няколко мъже. Ако трябва да бъда честен обаче по-як, страстен и (ако искате) мръснишки секс не съм правил с друга, освен с жена ми. Естествено за това бяха нужни 2-3 години семеен живот. Дотогава секса ни не беше нещо особено. При нас сега няма табута, правим си всичко без анален. Жена ми е с 2,5 години по-възрасна от мен, раздава се на макс в секса, по-голяма мръсница е определено от курвите, висока е и освен това има уникални крака и естествен голям бюст. Винаги правим любов като е облечена с подходящ тоалет, напр. обувки на токчета и с къса пола. Така по сексапил превъзхожда в пъти курвите с които съм пробвал да правя нещо. Те освен другото са и поизхабени вече, макар че са доста по-млади от нея. Личи си по кожата. Така че това е моят извод. Може би женените мъже трябва да събудят мръсницата в жена си. Не знам.

Коментари

1.   Правите уж всичко освен анален!!!! Та вие нищо неправите тогава :)
Абе мой човек истината е, че когато наричаш секса любов вместо чукане или ебане, тогава или си гей или си жена и си правиш майтап с нас.
Освен това да беше намерил омъжена любовница та да знаеш какво зночи мръснишки секс или какво значи раздаване. всеки мъж или жена които нямат любовници значи са гола вода, или са грозни или са издали багажа и за нищо не ставатвече или са стахливци под чехел.

2.   Логично е казаното от теб, специализираните услуги от жени работещи в развлекателния бизнес са работа, пишеш нещата както са.

3.   Е.. който е успял да си хване яка жена - така прави.
Другите я караме на ръчна...
Проститутките изобщо не стават - те са за съвсем закъсали екземпляри.
Ако искаш още по-як секс си хвани любовница. Там обаче и вложенията са по-големи - и като време, и като пари, и най-вече като чувства.

5.   Не знам брат - ти си знаеш!

От опит с 15 проститутки правиш генерални заключения за цел пазар дето само в Европа е от над 20 000 жени. Евала!

Само да те питам - по проститутки ходи, преди или след като си се оженил за текущата си жена!? :D

6.   До номер едно:Яко ЗЛЕ си!!!
До автора: Мъже, въобще, виждате ли жените до вас, цялостно?? (с тях, всеки ден минавате през какво ли не, пряко или косвено)
Как да се чувства човек(жена/ мъж) когато му създават усещане, че е желан и целият го искат и приемат, дали ще се срамува от сексуалността си и няма да я показва открито? Отдаване му казват на това! Толкова ли е грешно да се отдаваш в секса напълно и истински с човек, който цениш и на който имаш доверие и той на теб?
Много ясно, че няма база за сравнение спрямо жените, които продават телата си.

7.   Значе токчетата и полата са голямата мръсотия.

10.   Когато правиш секс с любов, това се нарича истинска страст. Против изневерите съм, категорично. Мразела съм лъжите, насилието, злото и караниците. Ревност е нормално да има. Естествено, че с жената ти ще ти е най-хубаво. Те затова хората се събират, за да са заедно във всичко и да се раздават, и да няма други.

11.   От проститутка до проститутка има разлика. Ако ходиш на най-елитните, които изглеждат като богини, ще се преродиш. Докато жена ти в най-добрия случай е твърда петица или шестица (6/10), повечето елитки са твърди десетки. Много по-млади, много по-красиви, много по-разкрепостени. Иначе жените се побъркват от злоба защото виждат, че мъжете имаме опции и като не ни изнася си ходим на платена любов, където ще ни обслужат истински професионалистки. Жените имат само едно сpeдство чрез което упражняват контрол над мъжа - онова между краката си. Загубят ли тази сила стават безполезни. Сами се докараха до тук от феминизъм, злоба и неуважение към мъжете. Колко свестни момчета в днешно време седят сами и жена не ги поглежда? Гейове ли да стават? Ми не, има си платена любов. Щом проститутките се държат по-човечно за какво говорим въобще? Самочувствие до небето и на какво отгоре? Огромното мнозинство българки дори не са красавици - в повечето случаи са твърди петици, обаче ако заговориш грозницата те глeда все едно си убил човек, ако й пишеш не ти отговаря. Аре у лево!

12.   Това е писано от жена, която се опитва да разубеди мъжете да не ходят на проститутки и да не търсят начин да задоволяват нуждите си, а да бъдат само роби, слуги и детегледачки на жените си.

13.   Малко бие на фантазии това. Ти я изкара твоята жена богиня на секса и любовта. Звучи ми преувеличено, ако въобще имаш жена.

14.   Авторе, ще ти подскажа нещо дето колкото и да ти харесва сексът със жена ти, никога нема да можеш да направиш единствено с нея - тройка. :)))

С едни приятелчета сме ходили по стриптиз барчета и бардаци и сме ебали по над 10 проститутки сумарно на вечер. Седим по 5-6 часа и ебеме 3 различни. Как ще го направиш със жена си туй?

А тези какички, които предлагат тройки се сработват много добре и правят чудеса. За любов си обичай жената и/или приятелката, ама за страхотен секс си трябват "професионалистки". Няма как!

15.   До 3- истината е в проститутките, кво любовници, любовницата е нискоразрядна 5 от 10 проститутка

16.   11, хаха то и ние жените имаме опции, само че не ни се налага да плащаме, ако ползваме някой за секс. Само най-грозните, старите, алкохолизирани мъже ходят по проститутки, защото никоя няма да им върже. Само че не си признават. Кой честно ни си признал, че е грозник?

17.   16, евала мацко - ползвай си опциите! :) Какво злобееш тогава?

Не те ли радва, че ние "грозните, старите, алкохолизирани мъже" си ходим по курви и за вас остават само "младите, хубави и трезвени мъже"!? :D

Aз съм мъж дето не пия, не съм стар, а за грозен - не зная (като цяло не си падам по мъже, за да ги определям "красиви" или "грозни", но пиши ми "грозен" все тая - нацепен съм с плочки, но сигурно съм "грозен")

... и давам по 2 бона на месец за курви, щото искам да ми е спокойно и да мога да си движа бизнесите без излишни нерви...

а "злобните мацки с опции" оставям на "младите, готини и трезви пичове"! :)

Горд съм, че съм курвар и ще продължа да си бъда такъв в близките 10-15 години.

Некви 30 годишни колежки и самотни жени, чат пат ми пишат да се виждаме, но ги режа. И за тях оставям "младите, готини и трезви пичове"! :) Твърде "стар, грозен и алкохолизиран" съм за тях!

Виж младите пичета си падат по по-стари, по-грозни и с повечко пари. Та на там ще се насоча след 10 години. :)

Да си жива и здрава с "опциите си"! :)

18.   До 14.
Интересно ми е колко пари оставихте, че не е много евтино по тия места!

20.   Номер 16, права си, но не казваш нищо, което не знаем! За вас, жените, опашка за безплатен секс, винаги ще има! Но, какво да правим ние - мъжете, също сме хора и носим душа и на нас ни се прави секс?
Знаем, че сме грозни, бедни и невървежни, но пак търсим някакви възможности за секс, било с платени момичета, било с някоя, която се навие по някакъв начин! На никоя не досаждаме, разбираме от " не"!
Когато си плащаме, получаваме, поне някаква форма на интимност!
Номер 16, не бури, толкова злобна и мразеща с нас - грозните мъже!

21.   17 и 20, това е една дърта самотна мома на 67 години, дето е модераторката на тоя сайт и я е яд, че никое готино 20-годишно момченце не я ще, дори само за ебане. Еми много ясно, че няма да те ще, той да не е геронтофил, ма! Макроновците в България все още далеч не са чак толкова много, колкото вие си мечтаете да са! Почвайте да се мушкате с пръстите и вибраторите, и това е!

22.   М47
И аз като автора имам уникална жена!
По голяма от мен, на 53 с 3 големи деца и изглежда страхотно. От както сме заедно сексът е супер. В началото не я биваше в оралната, а сега е богиня. За сметка на това спря аналният? !? Правили сме всякакви перверзии дори ме е чукала с вибратор.
През годините съм се заглеждал по младички и съм имал доста възможност но само като се сетя за нея и спирам.
Голям късметлия.
Относно курвите, логиката на някой в тази тема и съседната е правилна. Но разглеждах сайтове от любопитство - наши и чужди, е много са зле. Не са ми по вкусът. Много малка част от тях ставаха за мен..
Пожелавам жените да са като моята, а мъжете да ги намерят!

23.   От 17 до 22:

Още един гледал курви на снимка - НЕ МОГА ПРОСТО! :D

И пак с лека ръка отписа над 40 000 курви в Европа - НЕ СТАВАЛИ! :D

Завиждам ти за жената човек! :D

Ей, то не е да си "кривите душата", ма направо и "счупихте гръбнака" на тая душичка, бе! :D

Следващият път като разглеждаш - викни и жена си да разглеждате заедно и да и кажеш:

"Злато, ти си по-красива и по-секси от всички тук! " :)

И и следи реакциите - да не би да се депресира по някое време...

24.   На тея дето отварят теми "обичам жена си" и "сексът с жена ми е най-топ", а бе обичайте жените си - любовта е много хубаво нещо, ама...

не дейте да си измисляте смели твърдения, че "сексът с жена ви е по-добър от сексът с над 30 000 курви в Европа".

Любовта и сексът нямат общо! Любовта е много по-извисено чувство и ако вие я сравнявате със секса, значи самите вие не сте дорасли за любов.

А за смелото ви твърдение - единствения начин да кажете, че над 30 000 курви в Европа НЕ СТАВАТ е... ДА СТЕ ГИ ПРОБВАЛИ! :) Съжелявам!

Бих ви подкрепил, че със жена с която имаш дълбока емоционална връзка може да правите "любов"!

Ама не твърдете как с 100-на курви не можеш да се наебеш. :D

И за хората, които търсят ПРОСТО СЕКС като мен - ИНТЕРЕСЕН, РАЗНООБРАЗЕН и най-вече НЕАНГАЖИРАЩ СЕКС, курвите са перфектният вариант! :)

Ебеме си се, смееме си се, прекарваме си весело - и даже не си разменяме имената понякога.

Едно футболистче от Бургас е хвърлило 250 000 лв. по курви (разчу се покрай това, че се оказа, че дължи пари). Аз мисля да последвам светлият му пример.

И айде може би ще ми стане жал да хвърля 250 000 лв., ама поне 50 000 лв. ще хвърля. Тази година съм си запазил едни 12 000 лв. дето ще отидат по предназначение догодина, за поне 50-ина различни. :)

А за тези, които обичат жените си - обичайте си ги, любовта е свято нещо, но не ни се бъркайте в живота, както ние не се бъркаме във вашия! :)

Поздрави!

25.   До 16,
"... то и ние жените имаме опции... "
- а ние мъжете имаме много повече понеже имаме пари. Поне аз имам, пък и много други имат.
"Само най-грозните, старите, алкохолизирани мъже ходят по проститутки, защото никоя няма да им върже. "
- аз съм от тези, на 54 съм. Алкохола обаче го спрях понеже искам да чукам поне още 20 години.
Като ходя да еба гледам да е под 20 годишна. Някои са почти като фотомодели, на мен ми изглеждат направо богини. И всичко това за 150 лева. Не ви знам при вас жените как е, но аз се чувствам супер.
Неща които съм ги нямал като млад ги имам сега.
Относно автора- евала момче че си си намерил такава жена.
Само че не всички сме късметлии. Моята гледам за секс да не я търся. И като млада не я биваше, сега пък ептем. Съпругата при мнозина май е само за престиж и за деца.

26.   Баровците, като мен, ходят по елитни мацки. Пеевски, Бойко и Путин също. Миналата седмица изживях поредната си фантазия с 3 невероятно красиви момичета на по 19-20г. Цяла нощ пихме и се веселихме. Изхарчих цяло състояние и им оставих сериозен бакшиш. Викат ми ела скоро пак! Само като мина с Поршето и обирам погледите на всички пичета на улицата. Цял живот с една жена? Махай се от тук, бе брат! :) Чехльо никога няма да бъда. Ако вкусиш живота, който живея аз, няма да искаш да ce върнеш при женичката после :) Кой въобще се жени днес?? Нищо лично, но това са балъци със старовремско мислене. Има влюбване и то трае около 2 години. И като минат тези 2 години и се събудиш женен с хиляда отговорности започваш да осъзнаваш какъв балък си всъщност :)))

27.   До 26: Заради мъже като теб положението в цял свят е пази боже, естествено че момите се държат зле днешно време, те са депресирани и деморализирани на макс от факта че дори топ % от мъжкия пол днешно време е стадо от загоряли, без принципи, без морал същества. Вместо да използваш парите си да вземеш една мома и да създатете голямо и сплотено семейство и да се грижиш за нея както и тя за тебе ти си тръгнал да правиш такива долни изпълнения като да ходиш на проститутка.

Как изобщо можеш да се гордееш от факта че си спал не само с проститутка а ми със мома която не е твоя и с която няма да изградиш семейсто че и млада на всичкото отгоре, и преди да каже "ама тя го иска" ти си мъжа и като такъв трябва да знаеш кое е по-добре и да си и като ментор и да и обесниш че не е правилно а не да се възползваш от твоята позиция като "ментор" и да и се връзваш на акъла.

Мъже като теб правят лош имидж за целия мъжки пол и преди не повече от век такива загорели идиоти са ги линчували и гонели от селото/града.

28.   27, човече, нарани ме, докосна ме. Благодаря за нравоучението! Довечера ще ходя да ме утеши една какa с големи.. очи. :))
Но ще ти кажа и аз какво мисля. Не съм женен и не изневерявам на никого. Момичетата са добре платени и всички участници са доволни. Клиенти като мен са високо ценени. Не бих се омъжил за нищо на света. Деца също не искам. Не мога без курви. Пристрастен съм, кефи ме, добре ми е. Връзките са ми скучни и се отегчавам лесно. Мразя някой да ми държи сметка и да му се отчитам. Аз съм свободна птица. Живея за момента, за тръпката, за адреналина. И за себе си. Който очаква да живея за някой друг се е объркал. Лош съм, да, много лош :))) Бау!

29.   27,
"... те са депресирани и деморализирани на макс от факта че дори топ % от мъжкия пол днешно време е стадо от загоряли, без принципи, без морал... "
- точно в тези топ % мъже са нацелени повечето жени. Тези мъже са такива понеже за тях жените са като носни кърпички.
"... да вземеш една мома и да създатете голямо и сплотено семейство и да се грижиш за нея... "
- ами така беше до преди 60- 70 години. Взимаш една мома и секс за първи път след венчилото. Мацката (пък и момъка) задължително девствена.
Моето впечатление е че на повечето жени това никак не им харесва. Сега при свободните сексуални отношения и онлайн дейтинга са като дете в слакарски магазин.

30.   26,
"Заради мъже като теб положението в цял свят е пази боже, естествено че момите се държат зле днешно време, те са депресирани и деморализирани... "

Я да погледнем от мъжката гледна точка:
Заради ЖЕНИТЕ като теб положението в цял свят е пази боже, естествено че МЪЖЕТЕ се държат зле днешно време, те са депресирани и деморализирани... И СА ПРИНУДЕНИ ДА СИ ПЛАЩАТ ЗА СЕКС (или да карат на ръчна).

31.   От 27 до 30: Не съм жена, и не тука бъркаш, неможе да имаш ставащи жени без ставащи мъже но може да имаш ставащи мъже без ставащи жени демек в един народ жените да стават трябва мъжете да са на ниво а днешно време не са и затова жените се държат зле, жената следва мъжа а не обратното,

32.   До 28,
"Не съм женен и не изневерявам на никого. "
И да си женен пак не е изневяра. Секса срещу заплащане не е изневяра.

34.   Проститутките стават, но не и в България, тук освен всичко друго и проститутките ни НЕ СТАВАТ. Пари на вятъра, аз също съм ходил по едно време доста и съжалявам за парите.. с жена ми също правя много добър секс, но и с любовница, която не е платена сексът също е добър, особено ако е семейна. В момента се пускам само на масажи с happy end, платените к*рви съм ги отписал..