Споделена история от Секс и интимност

Той не иска да спи с мен
здравейте! Момиче на 20 години съм, приятелят ми е на 24 и сме заедно от над година вече. В началото на връзката ни той ми изгради мнение че е много силно сексуален, много се стараеше, такива маратони бяха, че не бях на себе си и не можех да повярвам че съм срещнала толкова умел в леглото човек.
мина се време, от всеки ден започна през ден, после веднъж в седмицата, сега я има веднъж в седмицата, я не. събрахме се да живеем заедно горе-долу 2-3 месеца след началото на връзката ни, по общо съгласие, е съм настоявала изобщо и знам ли, може това да е променило нещо. Много зле се чувствам от липсата на секс, с доста високо либидо съм и ми е много болно, че човекът до ме не ме желае. Нито ми се е променил вида по някакъв начин, нито отношението, нито нищо. Десет пъти минимум съм го говорила това с него, срам не срам пряко си му казах последния път, че не съм задоволена, питам го какъв е проблема, или го правим все едно по задължение след разговора или някак се размиват нещата. Не бях мастурбирала от тийнейджърка, вече и това започнах тайно да правя, защото не издържам. Не знам вече какво да правя как да му го кажа че да го жегне повече. И двамата сме студенти, не работи, че от работа да е стресиран, извън това се грижи много за мен, много в внимателен и във всяко друго отношение покрива всяко мое изискване за мъж. Коментари от сорта че ми изневерява няма смисъл да пишете, защото буквално няма кога.
много ще съм благодарна за съвети от всякакво естество!

Коментари

1.   Бъда креативна, опитай се да го възбудиш с някакво секси бельо или по друг начин. Ако нищо не помага да ходи на лекар. Не е нормалво това. Напълно сигурна ли си, че няма как да изневерява щото на мен на нещо такова ми мяза.

3.   Има друга жена, това е положението.

4.   Хахха винаги има КОГА да изневерява... наивничка си.

5.   Нямало кога да изневерява. Ех, наивно момиче...
Спи с друга. Затова не иска.

7.   Мъжете жено са ловци по природа, интересна си докато мърдаш, докато имаш нови идеи и планове и работиш по тях, когато вземеш да се държиш като домашен любимец, който лежи и чака към когото мъжа има много задължения, все по-малко ще изглеждаш като мишена в неговите очи.

8.   Ами.. подлъгал те е, че е сексуален. Може би сам си е вярвал, че е такъв. Старал се е и т. н.
Имай предвид, че повечето двойки/семейства рядко правят секс повече от 2 пъти седмично, като постепенно това се разрежда и към 50-така вече правят веднъж-дваж месечно. Това е естественият ход на нещата, и ако двамата са с нормална сексуалност (не висока или ниска) - това не накърнява никого.
Ти, като си по-сексуална, си търси съответния жребец (естествено ако за тебе сексът е по-важен в една връзка от всичко останало). Аз повече предпочитам да съм с човек, с който се уважаваме и обичаме, отколкото да сме с еднакви нужди в леглото...

10.   И аз съм така с жените, като приятелят ти. В началото е интересна жената като нещо ново и го правим всеки ден големи страсти, голяма любов, но след това като се наситя с времето вече не ми се прави секс с нея, но искам да си останем приятели и да не се разделяме или да ходи при друг защото се превързвам към нея. Тогава може и порното да предпочитам пред секс с нея даже. Определено я отбягвам за интимни отношения, за тях трябват усилия, които просто не ми се правят. И мисля, че това е нормално развитие. И най-важното това двама души да се виждат веднъж на една или две седмици и да правят тогава секс е ключът за дълга и успешна връзка. Иначе си омръзват бързо и връзката им се изчерпва. Винаги съм искал да срещна жена която да е съгласна да се виждаме само веднъж на една две седмици и да си изкарваме страхотно тогава, а през останалото време да не се виждаме и всеки да си гледа живота, но без да изневерява на другия. Ама откъде да намеря такава.

11.   Еми живеете заедно и желанието намалява.

12.   Аз съм мъж на, 24 колкото него. Има си любовница и ходи при нея. Бившата ми, като й изневерявах, не ми се правеше с нея.

13.   Тия па и тия като почнат с разни смешни съвети за еротично бельо.. лилави свещи и тн. Кви са тия глупсоти бе хора? Авторката със сигурност не казва всичко. Може да се държи но кофти с мъжа си и да го отблъсква. Днешната жена прави това много често.

14.   Аз съм мъж на 25. Преди време имах едно гадже, с което ама супер много си допаднахме и като характер и в леглото (е малко ми беше притеснено в началото и не ми стана, ама после всичко си дойде на мястото). Не я оставях на мира, много ме възбуждаше, дори и мисълта за нея гола ме подлудяваше и даже съм ѝ налитал докато е била във видеовръзка на лекции от уни (пандемията 2020-та). Но един ден просто не знам какво и как се случи, и въобще как го допуснах, ама отидох на пазар в ЛИДЛ и видях ама толкова красива жена, буквално я зяпах сигурно 15 мин... от този момент не спирах да мисля за нея, мислите ми бяха насочени само в нея, за нея, постоянно мастурбирах тайно в банята като си я представях. Естествено, връзката ми започна да страда от това, и се опитвах всячески да не мисля за въпросната, но се мина едно 4-5 месеца, и после всичко си беше по старо му. Има вероятност, макар и малка, твоят да е видял някоя, която просто да е била в пъти по-красива от теб и той да я е харесал.

15.   Нонер 14, повечето хора са здрави стъпили на земята и не се захласват по 4-5 месеца по лица, които никога няма да докоснат.
Това е изпълненое само на човек с психическо разстройство.

16.   Каква повсеместна емоционална амортизация!!!

Не сте влюбени в човека до себе си.
Секс 5 пъти седмично има във връзките с химия и след 20 години съвместен живот и няма омръзване.

17.   Номер 15,
14 е млад, простено му е. Иска да чука всичко дето мърда, особено красивото. Хормоните го объркват. Ще се оправи като стане на 35.

18.   10, ти си за проститутка. Или за отворена връзка.

19.   Това е естествено продължение, идващо от извратените и грешни представи, че мъжа трябва да се бори, преследва и доказва на жената до дупка за да стигне до съзнанието и.
Съответно и ето го ефекта. Мъжката психика не е неизчерпаем извор на енергия, както някои госпожици очакват да бъде, все едно ще продължи до безкрай.
Има момент на скрито прегаряне и съответно на силен емоционален спад, като се стигне до пълна загуба на интерес!

20.   Природа, хормоните бушуват, готови са да те направят майка. И ще се кротнат. Но това най- важното не ви минава през главата!