Споделена история от Секс и интимност

Той не инициира секс
Здравейте, аз съм на 32г. , приятеля ми е на 44г. , заедно сме от 2, 6г. Както знаете всяко начало е пламенно, секс нон стоп, ноо това беше прекалено кратко. От самото начало връзката ни е изпълнена с много трудности, болести, смърт на баща му, развод за мен, безпаричие, понякога прекалява с пиенето и се бори с това… но някак успяваме да преминем през всичко и да се подкрепяме, винаги съм плътно зад гърба му.. Проблема е, че през последната 1, 5г секса ни много куца, първо намалихме на 1 път в седмицата, после 1 път на 2 седмица, докато не стигнахме до 1 път в месеца, а в момента близо 2 не сме правили любов….. Опитвала съм се многократно да говоря с него, да ми каже има ли някакъв проблем, но той казва, че всичко е наред, желае ме, на него също му се иска но битовизма и ежедневието съсипват всичко. Друга интимност не ни липсва, говорим си, гушкаме се, прекарваме време заедно, излизаме, има силна връзка между нас …. Тук е момента да кажа, че аз също не го закачам за секс, някак се чувствам отблъсната и подтисната от постоянната му пасивност, действа ми зле на самочувствието, че мъжа в който съм влюбена не ме желае, чувствам се тъпо всеки път да се случва защото аз съм поискала и го оставям той да ме поиска…. но това се случва все по-рядко. Не ми изневерява, но Знам, че гледа порно поне 1 път седмично, което бих приела за абсолютно нормално ако имаше ласки и за мен. Предлагала съм му да гледаме порно заедно, отворена съм за всякакви новости, разкрепостена съм, давам му всичко което е пожелал и като цяло правим страхотен секс, но защо когато има желание той предпочита порното пред топла, влажна плът…. не съм дебела, красива, млада жена в разцвета на силите и желанията си съм. Карала съм го да си изследва тестостерона, заради намаленото желание и това, че е постоянно уморен, но към момента не го е направил. Моля за съвети, какво бих могла да направя за да върна желанието и страстта на мъжа си. Могат ли изобщо да се оправят нещата или ще става все по-зле.

Коментари

1.   Такъв тип мъже, не радват жената, мъжът е добре да иска хубави неща, другото не е вариант за щастлива връзка, виж друг мъж, този е ясен.

2.   Има ли нещо общо с възрастта? Той е вече на 44, наближава 50. Ти си още на 32.

3.   Пробвай изненади - примерно докато се къпе влизаш чисто гола или от вратата го посрещаш в такъв вид. Или като се прибере те заварва разкрачена на дивана. W

4.   Ами започни да си живееш, да показваш някак си че не го искаш. Че можеш без него. А защо не пробваш да си сложиш готино бельо, за да го види, няма ли да реагира?

5.   Според мен проблемът ви е във възрастта. Той е почти на 45 г, на повечето мъже не им се прави на тази възраст, а ти си едва в разцвета на силите си, излиза ти се, пие ти се, искаш разни разни работи в леглото... Ето към всички хора, , които казват, че възрастта е само число и че не влияе по НИКАКЪВ начин на връзката.

6.   И без да беше споменала, щях да напиша, че гледа порно.
Не си губи времето с амортиьоран мъж, с който имаш 12 години разлика. Стигнали сте до взаимоотношения тип 10 години семеен живот, две деца, безпаричие, преработване и някрая сексут никакъв го няма.
Връзка на година и половина е млафа връзка и ако в нея няма секс, има ьасрчки за порно, сигналут е червена лампа.
Бягай и си търси друг мъж.

7.   Историята ни е такава, познавам го от 14 годишна и винаги съм била влюбена в него, той разбира се на 26, 7 изобщо не се е интересувал от мен, но с годините започна да проявява интерес, аз се омъжих за друг на 20 родих 2 деца, той си поживя, така и не намери жена с която да създаде семейство, но преди 3 години пламна много силна любов между нас, разведох се заради него и почти веднага заживяхме заедно, което сега отчитам като грешка…. та при мен се получи нещо като скачане от един брак в друг…. той не е имал толкова сериозна връзка и често иска да остава сам и да си излиза да си пие по цели дни с приятели….. може би вече не съм му интересна като жена с която да прави секс, но съм му удобна защото се раздавам във всичко за него на 1000% Много го обичам и ми е много болно, че така де получава….. до номер 4, пробвах веднъж да облека еротично бельо и да го чакам така, той се прибра от пиене с приятели и ми вика много съм гладен, не съм ял нищо днес…. та така по бельо му сготвих и секс пак нямаше, влизам при него в банята, пак нищо…. освен да го изнасиля, не знам какво друго ми остава

8.   Хич не обичам да правя подобни изказвания, защото аз лично харесва по-възрастни мъже. Но може би възрастта е проблемът. Не, че е стар и вече не може, но когато си понавъртял ЕГН-то ти се събират разни горчилки, почваш да ги мислиш и по-трудно имаш желание.
Виждам по-горе съвети за това как да се събличаш и с какво бельо да го изненадаш. Като човек, вървял по тоя път път, ей хора, не става, като не иска и не иска, туй то, ти се чекни колкото искаш. На мен лично ми помага говоренето, започвам да му обяснявам коя порно актриса ми харесва, какво точно ми харесва, какво искам да се науча да правя и има ли желание да пробваме, говоренето къде точно и как да ми го вкара помага доста повече от всякакви бельота и т. н.
Още нещо да кажа, без да е съвет. Имам една приятелка на 37 е, живее с един на 22, като и споделям проблемите ни и тя бая невярващо ме гледа, на нея такива неща не и се били случвали ;)

10.   Моят на 40 спря секса. Тотално. Никакъв интерес.
Има мъже, които ще те побъркат от секс на тези години, но има и такива, с които ще се побъркаш от безсексие.
Не очаквай промяна, за съжаление.

11.   Много мъже на тази възраст са така, прочети за криза на средната възраст при мъжа. Не търси вината в себе си. Хора и с по две деца и куп битовизми правят редовно секс, така че битовизмите не са му оправдание.

12.   Той е много възрастен за теб. Ако кажеш, че не е богат, то аз ще те питам какво още правиш при този мъж? !

13.   Щом гледа порно значи го интересуват такива работи, но по някакъв начин има задръжки. Говори му цинично, примерно - ела да ми го вкараш, шибай ме като мръсница и др. Пиши има ли ефект.

14.   Какво те задържа с този мъж? Май нищо. Силна ло ти е в ъзката с него или някаква илюзия.

15.   От 2 до авторката. По коментар 7, който си писала, разбирам, че си се развела с мъжа си, заради този човек. Ако нямахте деца, щях да разбера, но при положение, че имаш 2 деца, защо си развалила брака си да бъдеш с такъв възрастен мъж? Мъж, който се оказва, че има и проблеми с алкохола. Не го разбирам това. Трябва явно да си била влюбена в него до пълна загуба на разум от твоя страна.

16.   До всичко които казват “ зарежи го, какво правиш с него” , ами влюбена съм в него все още, обичам го бе хора, обичам го по начин, по който никога, никой не съм обичала, той е допълва, разбира ме с един поглед, нежен и мил е с мен, внимателен, грижовен, имаме много силна връзка….. Да секса ни куца и да бих искала да намерим решение на този проблем, но за мен по-горе изброените неща са доста по-важни.

17.   Щом казваш че искаш да го задържиш при тебе трябва да намериш начин как да го накараш да те пожелае повече и той самия да те търси, казваш че редовно гледа секс, значи все пак има интерес, разбери какво харесва, има ли фетиши и някакви желания и се постарай да ги осъществите заедно, аз самия съм приблизително на неговата възраст и когато знам че партньорката ми ще ми предложи нещо което би ме възбудило ще инициирам секс докато не го получа. Иначе адмирации че търсиш решения вместо безразборно чукане да задоволиш нагона си

18.   До 11,
"Много мъже на тази възраст са така, прочети за криза на средната възраст при мъжа. "
- не е от това. При тази криза мъжете са луди за секс. Само че искат млади мацки. Поне при мен е така (на 50 съм). Обаче авторката е сравнително млада. Едва ли пича ще докопа нещо по- свежо. Нещо друго му има.
Авторке, накарай го да взима това- онова.
Цинк, трибулус (бабин зъб), сминдух, мака за тестостерон, йохимбин за либидо, аргинин и цитрулин за ерекция. Аз ги взимам заради спорт, обаче имат двойно действие. Налага ми се чат пат да заплашвам жена си с развод или че ще ида при проститутка.

19.   от Авторката: исках да видя какво порно гледа, за да разбера какво го възбужда и съответно да направя нещо по въпроса, нооо последното което беше гледал ме отврати и втрещи меко казано….. порно с травестит….. и преди съм проверявала, винаги са било с жени, пищни, едрогърди…. и сега това…. аз не съм на себе си и определено нямам идея какво се случва, ето сега наистина не знам как да продължа, как да постъпя, какво да си мисля. много се обърках

20.   Номер 18 най добре го казал... нека да взима тези неща и да спортувате и да намали алкохола, то направо прецаква всичко в един мъж.
Успех.

22.   Отново съм номер 17.
Авторке това може да е единичен случай което е гледал последно, ти лично питала ли си го има ли някакви фетиши и желания? Пробвай нещо по разкрепостено, влез с него в банята например, докато сте заедно се изпишкай пред него би полудял от подобно нещо, пробвай...

23.   Имах кратка връзка с мъж на 45, също доста залитащ по алкохол и проблемен за сериозна връзка. Имахме силно сексуално привличане, някаква химия, която не мога да обясня, лошото е, че явно на тази възраст се беше бъгнал, а същевременно се изкарваше много сексуален. Не сме живеели заедно, виждахме се отвреме навреме, би трябвало нещата поне в това отношение да са ок. Оказа се, обаче, че кризата на средната възраст, съчетана с алкохол, му се беше отразило. Ерекцията му хич я нямаше, само от свирки му ставаше и то не за дълго време, имаше проблем със свършването или не можеше, или на първата минута. Аз се правех, че не ми прави впечатление с надеждата, че може би е на психологическа основа, но нямаше подобрение. Странно ми беше, че се правеше че няма проблем, същевременно казваше, че в главата/ горната/ се чувства на 20. Същевременно при самозадоволяване от сутрешна ерекция няма проблем. Усещах, че меракът му е като на пубертет, говореше ми често за миналите си сексуални преживявания. Когато сме говорили за порно, ми е споделял, че е имал периоди примерно от около месец, в който е гледал всеки ден по един час. Чувствах се зле и ми се понижи самочувствието от тази връзка, още повече, че разбрах, че ме лъже за някакви неща, абе въобще много гадно усещане и се принудих да го оставя. Той ми беше споделял за някакви около него, пак на тази възраст, които ходят по курви. Един му пращал клип с някаква порноактриса, която от яко чукане отзад и излизало червото като роза, очевидно ги възбуждат все по-екстремни неща на тази възраст. Особено такива, които са свикнали да живеят сами и да пият, нещо бая изтрещяват. Очевидно и твоят се е извратил да се възбужда вече само от по-изчанчени неща и нормалният секс му е скучен. Това напомпани с огромни цици с по пет мъже вече не го броят за кой знае какво. Зарязвай го, още повече си млада можеш да си намериш друг, не е нужно да се унижаваш да си просиш секс.

24.   Ами аз пък направо завиждам на приятеля ти. За това, че има разкрепостена жена до него. Като не го оценява, само губи. Моята жена е пълна противоположност. Стандартното и нищо друго. Искам френска, искам анална, но тя не дава и дума да се издава. Да не говорим, че не се обезкосмява отдолу, което ме влудява. Вече започнах да губя желание чак. Така че му забий два шамар, да разбере каква жена има и да го оцени.

25.   от Авторката: Ами те много мъже му завиждат за жена като мен, но аз само него си виждам….. а той оказва се има по-извратени фантазии като самозадоволяващи се shemales, sissy и както още там ги наричат…. виждам че гледа и нормално порно, но и такова, което ме навежда на мисълта че секса с мен просто му е скучен, а не иска да говорим открито и да ми каже какво му харесва, какво би искал да направим…. Започвам да се чувствам като някакво прикритие за него, прикритие дори за самия него, ама съм му само най-добрия приятел и близък човек, без интимна връзка….. започвам да губя надежда. Дано да е просто временно извращение или няква криза на средната възраст защотоо наистина не знам какво да направя, все пак ако той се възбужда от трансджендъри аз не виждам какво бих могла да направя за да му привлека вниманието. А аз имам проблеми със самочувствието и самооценката и това ми влияе доста негативно

26.   Не си му интересна. По-зле ще става.