Споделена история от Секс и интимност

Мъжкият оргазъм
Здравейте, момчета

тази тема е за всички нас. Имам желание повече мъже да научат нещо повече за своя оразгъм, как да направят така че да достигнат едно ново ниво на изживяване, оново при което цялото ви тяло изтръпва и преминава отвъд, нормалния завършект на един акт. Интересно ми е да развием темата. Практикувате ли нещо, хранене, медитация, йога… ако правите нещо в таьи насока ще се раздвам за имформация, съвети и мнения.

Благодаря
М28

Коментари

1.   Секс правим младежо - секс. С медитация и йога не става :)

3.   Единственият начин да се подсили оргазма двойно или тройно, е да се стимулира преди това простатата интензивно. В този случай не тялото изтръпва, а направо ток все едно удря. (Не е ирония! )

4.   Съветвам те да си намериш работа и да не се занимаваш с глупости защото така може да си прецакаш половата система, че после оправия няма!

5.   Тай-чи медитация, или sexual kung fu май му викат. Когато остава време и много умерено - не знам соколко не уврежда. Има добри резултати за дългият полов акт, след циркулация на енергията по орбитата ми спада за 20-30 секунди. После отново. На третия-четвъртия път е все по-трудно да се удържам.

7.   Прави секс с емоции, тогава тръпката е възбуждаща и изживяването е номер едно.

9.   Секс с любов,
Когато обичаш жената и тя теб, ставате едно цяло,
и когато свършваш... особено ако е в нея... това е неописуемо състояние.... минаваш в друго измерение...

10.   Съветвам те да си намериш работа и да излезеш от вкъщи. Ако живееш при родителите си е още по-зле. Не си животно, та основна цел да ти е как да си задоволяваш нагона.