Споделена история от Секс и интимност

По женствен гей искам да стана
Привет!

Решението да споделя този момент с вас е важна стъпка в моя живот, и съм развълнуван да бъда част от тази подкрепяща общност.

Дълго време съм работил върху разбирането на себе си и своите желания. С гордост мога да споделя, че съм гей и че изразяването на гендерната си идентичност е важна част от моя животен път.

В близко бъдеще планирам да се подложа на лазерна епилация на лицето с цел постигане на по-женствен външен вид. Разбирам, че това е индивидуален избор, който може да породи различни мнения и въпроси. Аз, обаче, вярвам в правото на всеки от нас да изразява своята уникалност и да се чувства комфортно в собствената си кожа.

Бих бил благодарен да споделите свои истории, съвети или преживявания, ако сте преминали през подобен процес или ако просто искате да подкрепите. Вярвам в силата на общността и важността на взаимната подкрепа.

Благодаря ви предварително за вашата откритост и заедно да създадем пространство, където всеки се чува приет и уважаван.

Коментари

1.   Човече, на никого не му дреме дали имаш косми по лицето.

2.   Свободна жена съм на 46г. от провинция Плевен. Преди години си напрасих епилация на триъгълника по мое желание и съм много доволна. Желая ти успех и пиши какво направи.

3.   Това са някакви чуждестранни ботове които пишат по тия сайтове. Не знам с каква цел или ккаво печелят, може би трениран човешки взаимоотношения. Обаче това е втората тема с калпав, етимологически не-български начин на изразяване, глешен превод, грешни думи. Каква е тая обработка не знам.

4.   Напълно те подкрепям. Аз съм би, в момента в щастлива гей връзка, опитвах се да се самозалъжа с жени(имах повече от 50 бройки), но каквото сърцето си иска никой не може да се спре. В момента се чувствам по-щастлив от всеки друг момент в живота ми

Един от многото.

5.   Напълно подкрепям третият коментар, че това не е писано от човек а от AI

6.   Номер 4 мвчтая да се запозная с такова момче. Аз съм номер 2.

7.   Това компютър го е писал, а не човек или е компютърен превод на чуждестранни извращения.