Споделена история от Секс и интимност

1 от 10, или как е при вас?
Много обичам да гледам филми и да чета книги и съм супер дисциплинирана в това да си ги рейтвам в IMDb и Goodreads. С годините забелязах, че при над 1, 000 прочетени книги, тези, които намирам за наистина невероятни, са 8-10%. Аз избирам много внимателно заглавията си и това ме изненада - горе-долу трябва да гледам 10 филма, за да намеря поне 1, който наистина супер много да ми хареса. В смисъл, това е доста нисък рейт и се изисква доста търсене, за да намериш златото.

На 36 г. съм и като цяло съм имала преди всичко сериозни и наистина невероятни връзки, но тази година осъзнах, че съм спала с 10-12 мъже. Чак сега обаче срещнах мъж, който наистина ми разказва играта, с когото супер, ама супер много си пасваме не само в секса, ами и се обичаме, обожаваме и си пасваме емоционално.

Цял живот съм имала проблеми, че сексът реално не ми харесва особено, насилвала съм се да го правя заради партньорите си, които много съм обичала, както и те мен, но вечно съм била суха, не съм се възбуждала, даже много пъти съм плакала от болка по време на и след секс, не съм свършвала, не съм гледала порно, не съм се самозадоволявала, не съм се имала за секси, като цяло не съм считала секса за много важен и ми е бил чужд. Повтарям, че съм била основно в страхотни връзки с невероятни мъже и е имало много силна любов между нас.

Вижте ме сега обаче - тотална трансформация и то напълно естествено и неочаквано. Моят пич е спал с доста момичета (той е на 40), но никога не е виждал толкова мокро момиче като мен (аз дето вечно бях суха). Правим го с часове, по 3-4-5 рунда, с много яко е'ане, нежности, орална, любов и целувки, говорим си мръсотии и се смеем по време на секс, после се вплитаме един в друг, шепнем си, целуваме се и после пак... Само като пресека булеварда към тях, и се подмокрям. Да не говоря, като се чуваме или си пишем. А видим ли се - просто сме наистина луди един по друг. Толкова съм жадна и гладна за него, като една-две седмици не можем да се видим. Имам чувството, че ме задоволява на всички нива - емоционално, физически, сексуално. Просто тази енергия ме храни както никога досега. Супер е енергичен, нежен и страстен, обича да ме закриля, да се грижи за мен, направо не знам откъде намира толкова енергия. Казва, че съм супер страстна (което аз никога не съм мислила за себе си) и всичко е заради мен (с други момичета не е бил чак така). Милият чак сега за първи път среща жена, която обича да прави свирки и да й свършват в устата, и обичам да го побърквам по тази линия. Аз пък за първи път имам мерак за анален и нямам търпение да ме отвори отзад. Абе направо сме си като тийнейджъри и всичко е толкова красиво между нас и се случва без никакво усилие.

Пиша всичко това по две причини:
1) Да дам надежда на всички момичета, които може би не са чувствали, че сексът е тяхното нещо без значение на колко години са. Мисля, че наистина е въпрос на късмет да срещнеш човек, с когото наистина си пасвате, можете да се разкриете и развихрите и той ще ви обожава, както и вие него.
2) Да ви попитам във вашия опит 1 от колко сексуални партньора са ви отвявали, ама наистина? Права ли съм за това с десетте процента?

Коментари

1.   Кефи ме колко плавно премина от темата за гледане на филми и четене на книги към секса...

2.   Имаш изказ на изпечен... ръкоблудстващ (т. е. чекиджия).

Сори, но не мисля, че темата е писана от жена (още повече такава, твърдяща че е изчела над 1000 книги).

3.   Ама ти на 36 още "момиче" ли си? Нещо си забравила коя година е.

4.   Ще разбера, когато ми вдигнат заплатата. Аз не съм в конкурс по красота да ми плащат 300 лева, а да трябва да съм Супермен. Не знам какво представлява това реалити /нов световен ред.

Аз си живея бедно опитвайки се да имам повече а работа

5.   Е-е-е, много сладко!
И аз попаднах на една такава дама преди 12-тина години! В началото беше като едно напрегнато и настръхнало зверче в леглото - готово да се хапе и да се отбранява. Оказа се, че въпреки партньорите си през изминалите 20 години, на практика не знае какво е истински секс, ласка, оргазъм, задоволяване... Сега е просто... диаметралната си противоположност - женствена, чувствена, луда по мен и секса, който трае с часове, когато се видим...
Та и сексът е като филмите - ТВОРЧЕСТВО! И е важно кой и колко го може - има необходимото вдъхновение, енергия, желание, експериментаторски дух, талант и т. н.

Та, както се казва - нашата маса поздравява вашата маса! Безкрайно щастлив съм, че има и друга двойка (вие), в която дамата е претърпяла такава невероятна сексуална трансформация, благодарение на един супер-стабилен, способен и точен пич, и е безкрайно щастлива от което!

Мъже, обичайте, задоволявайте и правете всичко за жените си - те го заслужават!
Проявявайте фантазия, любов, грижа, себераздаване и творчество в леглото - те ще оценят високо това!

6.   Индивидуално е, животът е да ти е забавно, най - доброто предстои.

7.   Един е идеално, точният за теб.

8.   Това е писано от мъж, а хиляда книги е виждал само на картинка.

9.   Имаш изказ на мъж.

10.   Само като прочетох дучата е'ане - е ясно че е от мъж темата.

11.   Номер 5 и авторът са еднакви.... мечтатели, фантазьори, романтици, нарциси... просто мъже... жена която обича не говори за свирки, свършване в устата и ебане, при нея всичко е любов....

12.   От авторката:
Една жена на 36 може да е лелка, мацка, момиче, дама, че и баба. Благодаря за правото да се самоопределя, а на вас желая да сте млади колкото се може по-дълго. Четете и вие, хубаво е, развива общата култура и емоционалната интелигентност. На тези, които пишат, че съм мъж - ако нямате какво да кажете, толкова ли е трудно да подминете...? !?

До номер 5:
Супер мило и сладко! Браво на вас! <3 Бъдете щастливи!

13.   Мъжете искат точно такъв секс. Мръсен, страстен, мокър, до дупка. Да е дълго, горещо, възбуждащо, да ги искат, да ги смучат и облизват, да им позволяват да свършват мощно и дълбоко, само не навън, до последната капка, без задръжки.
Защо си мислите, че ние, жените, искаме друго?!
Какво е яко ебане за нас?!
Аз например искам да ме награби от вратата за краката, да ме опре на стената и да ми разкъса дрехи и бельо от страст, да няма време да си свали панталоните даже, да ми го вкара от раз и да чука дълбоко и страстно докато не се разкрещя от кеф. Примерно. Или пък да ми седне на лицето и да ме чука в гърлото. Да ме събужда надървен и да ме ебе яко и с кеф преди работа, да не искам да го вади, толкова да ми е кеф.
Пише ви го жена с висшУ, завършено на запад, ако щете вярвайте.
Не само мъжете мислят за секс на всяка седма секунда.
И ние сме същите.
Умираме си да ни искат и да ни чукат яко и с кеф.
За онзи пич, надарения, чиято жена свършвала само клиторно, жалко наистина. Повечето си искаме яко да ни работи надървен х*й и да обръщаме очи от кеф, факт.

14.   Номер 13, ще направиш някой мъж много щастлив. Уви, такива жени като теб са 1 от 20 :) повечето са доста задръстени.
МОЯТА жена нарича подобно поведение на мъжа "селско", "примитивно" а на жената "курвенско". Иска с нея да се прави красива и искрена любов. Тя "селяни" не търпи, а "курва" никога няма да стане. Всеки с късмета си.

15.   Авторке, 13 съм.
1 от 10, казваш. Там ми е грешката.
С трима мъже бях, нито един от тях не искаше мръсния и мокър секс, за който си мечтаех. Едно към едно с описаното от теб, да съм мокра от мисълта само за него, да ме разбива от як секс, а после да си заспиваме с преплетени тела и на сутринта пак. Еми няма. Тримата не ме запалиха, трябвало е явно да ги закарам до 10-12, да си увелича шанса да се запалим взаимно с някого…
Къде ти задръстенячка да спи с 10? !?
Не ме искаха много и се омъжих като удавник за сламка за н 4, задръстен като мен. И сексът умря.
Сега само бленувам за разкъсано бельо, чукане в гърлото и як секс сутрин преди работа. Гладна кокошка просо сънува. А просто мъж не ме е оправял както си трябва, не ме е разтрепервал от мерак, не ме е възбуждал до степен сама да си го сложа с кеф, не ме е свършвал просто, пълна трагедия. Има го и това. Бракът понякога е противна хамалогия.
А просто е трябвало да бъда с още 8-10 мъже, можеше да ме огрее.
Късно е, либе, за китка май.

16.   Язък ти за прочетените книги, само това ще ти кажа...