Споделена история от Секс и интимност

Високо либидо
Здравейте, искам да питам читателите и най-вече жените дали прекалено високото либидо е проблем?

От тийнейджър още почти всеки ден мисля за секс, а вече съм на почти 30 години. Имал съм връзки с жени и повечето от тях остават с впечатление, че ги използвам само за секс, понеже ми се прави буквално всеки ден, най-много през ден...

Сигурно от над 10 години не се е случвало да изкарам повече от 4-5 дни без секс или мастурбация. Вече съм голям и трябва да мисля за семейство, а се държа малко като разгонен.

Като бях на 19-20 всички казваха, че ще поулегна, но не виждам да е така и ако можех бих правил секс абсолютно всеки ден. Жените, с които съм бил като чели са ок за 1-2 пъти в седмицата, което за мен е крайно недостатъчно.

Не мисля, че имам други пороци - пия малко, не играя хазарт, не пуша. Жените обаче са ми слабост, особено като е по-топли навън винаги се заглеждам по добре облечени и стегнати жени, даже съм създавал предпоставки за ПТП така.

Въпросът ми е нормално ли е или трябва вече да се държа по-зряло и да се въздържам?

Коментари

1.   Еми намираш си жена и няма лошо да е и всеки ден. Точно заради това хората се женят. Не виждам нещо лошо, дгога и жената да има желание или мъжа да я предразположи.

2.   Либидото ти е жизнената енергия. Ако я вкарвашсамо в секс, ще ти бъде трудно да постигнеш много-много някои други неща. Ако пък няма какво да постигаш - давай. "Моралът" си е за теб, работата и удоволствието могат да се съчетаят само като ги разделяш, да има време за всичко, да не ти взима времето удоволствията.

3.   Аз съм жена с високо либидо, за съжаление със съпруг с доста по ниско. И по тази причина направих и някои грешки. Благородно завиждам на приятелките ти. И да, секс всеки ден за мен също е нормално. За мен ежедневието без секс е много трудно, макар че се затрупвам с работа. Бъди здрав и постъпвай умно.
Ж. 45
.

4.   Радвай се, кефи се на живота, имаи връзка с жена, изживее я, това са готини неща, чар ти е да си с високо либидо, нещо приятно е.

5.   Май си прекалил твърде много с порното от тийнейджърска възраст
Само мнение не те съдя :)

6.   Моя е така след 40г до тази годишнина, беше по не активен. Ужаст вече виждам зор от неговата сексуална активност.

7.   Ами за мен нормалното е мъжа да има такова либидо. На 30 си в разцвета на силите си. Жена съм и на мен ми се прави секс всеки ден с малки изключения. Ако мъжа не е на същата вълна, няма как да излезе връзка

8.   На 49 съм и горе-долу съм, като теб...
М49

11.   И аз съм като теб, след първия секс на 18г възраст открих светия граал и до ден днешен (на36) мисля всеки ден за секс с жена която почти е фригидна, но ми уйдисва. Първата ми жена беше нимфоманка и правехме див и страстен секс по цели дни и седмици дори, само спираме да ядем и се почвахме отново. Дори и сега като пиша тези редове се разтрепервам, но ми изневери няколко пъти и загубих доверие в нея.
Като я гледам до ден днешен не си е намерила свестен мъж и скача от клон на клон. Така ще е приятел това желание ще се тушира с жена до себе си, всеки ден ще можеш да я чукаш ама падне ли се някоя мърда ще имаш главоболия. Жената е на късмет.

12.   Бий си чикии. Какъв ти е проблема?!

13.   Не прави ПТП, внимавай с кого какво правиш, милиони мъже и жени компенсират високо либидо с чести мастурбации, платен секс или с подходящ съпруг/съпруга/партнър.... това третото е доста рядко... въобще сексуалното пасване си е чист късмет...

14.   Аз съм момиче на 21 и доскоро бях с приятел, който беше направо асексуален, а на мен ми се прави всеки ден и го оставих. Според мен да имаш високо либидо, значи, че имаш много живот в себе си. Поне така съдя по мен - имам енергия да правя много неща и всеки ден бих правила секс. Така желая да имам мъж като теб!

15.   14. Аз пък желая да имам момиче, като теб. Всеки ден бих искал да го правя по възможност сутрин и вечер, но...

16.   Попадал си само на фригидни кучки.
На твоите години правехме секс с мъжа ми всяка сутрин и всяка вечер, а през уикендите по повечко пъти. На 30 години вече работехме Заедно сме от 22- 24-годишна възраст. Тогава е имало дни и по 5-7 пъти на ден.
Сега сме около 50-те и правим секс 4-5 пъти седмично, но не защото не искаме повече, а защото от работа и грижи по децата не винаги имаме възможност.
Търси си гадже със сходен темперамент. Има много жени, които обичат секса, но явно досега не си попадал на такива.