Споделена история от Секс и интимност

Скуиртват(е) ли?
М, 49г.
Жена ми (48г.) никога не е скуиртвала, докато сме правили секс. Нямам намерение да говоря с нея на тази тема, защото изобщо не мога да се оплача от секса с нея, дори напротив – и двамата се раздаваме и нямаме табута. Нямам намерение обаче да повдигам тази тема пред нея, защото не искам да се почувства кофти, да си мисли, че нещо ми липсва или че не прави нещо както трябва.
В една от темите (мисля, че беше тази за ходенето по проститутки) една жена, вероятно около моята възраст, сподели, че никога не е получавала удоволствие от секса с мъжете, с които е била, и се е научила да скуиртва, докато се самозадоволява. Писах, че й се възхищавам, но и че съжалявам, че не може да прави това с мъжа до себе си.
Нека сега да не си говорим за порнофилми и порноактриси, нито за състава на течността :-)))
Вместо това бихте ли споделили за самия акт, като удоволстивие и изживяване?
Мъжете – попадали ли сте на такива партньорки и какво е било усещането?
Жените – кога разбрахте, че можете да скуиртвате и как се прие това от партньора ви? Колко често ви се получава?
Имам чувството, че ако бъда залян с такъв душ, ще се изпразня на секундата... майната му на чаршафа, който ще замине за пералнята :-) Никога обаче не съм имал този късмет.

Коментари

1.   Единствената жена, която някога съм обичал можеше да скуиртва и ми е споделяла, че с нейн бивш е напоявала чаршафите обилно с мен се стискаше и отказваше да го прави. С много мъки докато бяхме заедно намокри чаршафите два пъти и се опита да го скрие.

2.   Чичето с пръскането пак се появи да събира материал. Случва ми се чиче, няма да ти разкажа.
ж, 25

3.   Аз съм тази, която сподели за скуиртването в темата за проститутките.
Знаеш ли защо не ми се получава с мъж? !
Точно два пъти съм полудявала за мъж в живота си, влюбена-загубена, но и двата пъти си остана несподелено, приятелство искаха само.
Оттогава се пречупих и скуирт ми се случи след като ударих 40, при мастурбация като си фантазирам разни работи.
Какво е изживяването ли? ! Оргазъм, по време на който се побъркваш от удоволствие, празнейки се на талази докато се гърчиш в контракции.
Много ме е яд, че не ми се получава с мъж.

4.   Хех, то в началото на 20-и век изобщо за такова животно като "женски оргазъм" не се е и чувало!
Нещата се променят, и еволюират със страшна сила. Ако питаш някоя 23-25 годишна, за нея може и да е нещо редовно. Обаче за жена, която не го е "отприщила" до 48 - по-скоро забрави.

5.   За щастие да, с едната само в ръката усещах, че беше отдолу по корем, но с другата си беше порно филм, направи струя над нас направо, 4 пъти общо, сега дали не се напика от кеф просто, няма как да знаем, миришеше мощно обаче.

6.   Е то скуърт означава да свършиш. Без значение по какъв начин/как. Въобще има ли човек на 15 и нагоре (даже и по-малко), който не е свършвал, дори и от самозадоволяване? Малко тъпа тема...

7.   Усещането е невероятно. На мен ми се получава само скуирт или оргазъм със скуирт. По-рано ставаше само при мастурбация, но от месец става и при секс. Малко по-сложно е партньора да налучка точката, трябва да се експериментира с пози и с пръсти преди да се получи. Но след усилията положени от негова страна го възнаградих с обилен фонтан, няколко пъти. Чаршафите отидоха на кино, дюшека и той заприлича на нищо. Но аз си направих кефа, а приятеля ми беше във възторг.

Ж33

8.   6 години се опитвах как ли не да докарам жена ми до скуирт оргазъм и не ставаше и не ставаше. Тя също знаеше че ми е фикс идея и това я мъчеше, защото си мислеше че просто не е способна и никога няма да задоволи желанието ми. В крайна сметка един ден се любихме страстно аз и казах нещо нередно което искам да видя и тя свърши страшно мощно измокри всичко и аз се изпразних секунди след нея. И двамата не можехме да повярваме какво се случи. После ни отне още месец докато се случи отново, а вече може да скуиртва ежедневно. При нея скуирта идва от свръх възбуда тоест освен физическа стимулация иска и психическа. Както знаем женският оргазъм идва от главата. Така че след мен всяка дама има шанс да го изпита стига да се отдаде напълно на желанията си.

9.   Семеинажена на 46г. винаги ми се случва но само когато масторбирам.

10.   Мисля, че скуирт се получава само при жени, които трудно се овлажняват и накрая изкарват цялата влага накуп.
Радвам се, че не съм като тях.
При мен овлажняването е още от самото начало.
Свършвам най-редовно и изпитвам силен вагинален оргазъм, но никога не съм подмокряла чаршафите все едно съм се опикала.
За мое щастие първият ми приятел беше невероятен любовник и се научих, що е то задоволена вагинално жена още в самото начало.
И при клиторен оргазъм също не скуиртвам.
На годините на жената на автора съм.

11.   Тъкмо писах по темата за скуирта и онази велика, най-първа тръпка, която така си и остана мой неизживян блян, ме намери в Гугъл след 25г :-))) и се оказа, че поради преживяно сексуално насилие в детството му, си останал с разбит емоционален и сексуален живот, не бил имал връзка, живеел си сам, работел и т. н. Искал да се видим, да се наприказваме, да се напием и т. н. Аз му казах, че също си живея без секс нито емоция макар и омъжена, та напълно разбирам ситуацията му.
Ще го видя естествено. Всичко помня като че беше вчера.
Най-сантименталния и умен мъж, когото познавам.
Най-жестокото влюбване в живота ми.
С такъв мъж и подобна тръпка би ми станал скуирта от раз, но просто не било писано.
По-добре добър приятел обаче отколкото нищо.
Това е историята.
Иначе конкретно за скуирта, отделянето на течност при мен винаги е свързано с оргазъм и вагинални контракции.

от н 3

12.   Да.
Ж25

13.   Номер 10, няма такова нещо да се получава при жени които трудно се овлажняват. Лубрикацията при мен често е обилна, а скуирта е съвсем друга течност, прозрачна и не е хлъзгава. И не излиза от вагината, а от парауретралните жлези, които се намират от двете страни на уретрата. То за да се получи скуирт, трябва да си много влажна, иначе няма как да те стимулират интензивно, защото ще те боли.

14.   От автора, не по темата

Номер 3/11, радвам се да те видя тук, мила :-)
Очаквах, не, бях сигурен, че ще се включиш с интересни коментари :-)

Не крия, че една от причините да пусна тази тема е споделеното от теб в другата тема. Пожелавам ти с мъжа, с когото се желаете взаимно, да изживеете нещо наистина силно и незабравимо. Ти заслужаваш да се почувстваш истински щастлива в секса и искрено ти го желая! Завиждам му благородно, защото горкият още не знае какво го чака... в най-добрия смисъл на думата :-)))
А иначе това, което споделяш тук и по-горе за неизживяната и несподелената любов, ме кара да си спомня една тъжна история от миналото си, в която бях потърпевш и след толкова години още ми държи влага. Когато имам време и желание, мога да я споделя в „Любов и изневяра“ като нова тема, посветена на несподелената/несбъднатата/неизживявата любов. Би било страхотно да се включиш и ти, пишеш винаги интересно :-)
Още веднъж стискам палци да се получат нещата при теб!

15.   До н 14

Здравей авторе,

Не знам какво ме чака. Дано съдбата е благосклонна.
Но ще отида. Подобен шанс не се изпуска, а и мен не ме е страх от мечки, затова буквално се втурвам в гората :-)))
Толкова сме се смяли, пяли, плакали и сме се карали без да сме гаджета, буквално си знаем и кътните зъби, много емоционална история ни свързва - той е Риби, аз съм Рак.
Плуваме в едни води и само с поглед се разбирахме.
След като пътищата ни се разделиха, бях разбита.
Загубихме връзка, прекалено болезнено беше, поне за мен.
Но години след това, мислех, че времето лекува…, го намерих и с тъпата си глава, взех, че го поканих на сватбата си. Тогава гласът му се разтрепера и ми каза, че не може да дойде.
До онзи ден, в който ми писа, че иска да ме види и разбра колко измъчен е брака ми. След 20г мълчание.
И сега не знам. Някакъв ураган е в душата ми. Ще видим.
Той е на доста километри, но като се постопли, ще отида.
Имам нужда от тази глътка въздух. Пък да става каквото ще.

На теб ще кажа, че за скуирт не се работи.
Не става със зор. Случва се единствено и само от мерак в женската глава. Огромен такъв. При мен стана след доста време на въздържание. Взех да мастурбирам един ден без да си мисля за нищо конкретно, усетих как възбудата ескалира, ставаше ми все по-хубаво и хубаво, гърчех се буквално от удоволствие и то от собствената си ръка и в кулминационния момент, потекох. Направо ми се разтрепераха краката от възторг. Точно като мъжкото празнене по време на оргазъм, или нещо подобно, предполагам. Не знаеш на кое небе си - контракции, конвулсии и едно много яко удоволствие. После беше огромната локва под мен. А аз само се подсмихвах и си казах “Това било значи. Би било страхотно с мъж. ”
Не става насила. Не ми се получава всеки път. Но винаги е разтърсващо и контракциите са влудяващо възбуждащи и освобождаващи. Тогава можеш да си крещиш на воля и да се кефиш, нищо по човешко от това.
Чела бях как разни двойки буквално правели секс с цел скуирт. Не става така. Предполагам не всички жени го постигат.
Пожелавам си да ми се случи с любим мъж. Нищо друго не искам.
Ще следя темите и ако видя твоята, ще се включа.
Желая ти късмет и любов!

от 3/11

16.   Авторе,

Докато разтягах локуми за моята измъчена история, забравих да ти благодаря за милия коментар (14) и за подкрепата!
В моите очи, животът ми отмина с неправилния мъж, който ме мачка и пренебрегва ежедневно. 20 и повече години незадоволеност и блян за друг.
Аз ако имах късмет в този живот, щях да съм с този, когото исках преди 100г. Сега не смея да се зарадвам, че съдбата ми го поднася едва ли не на тепсия.
Затова ти не фокусирай върху скуирта на жена ти.
Не съм искала скуирт навремето, а просто да бъда с този, когото лудо обичах.
Вие като се обичате с жена ти, а не сте се взели от немай къде като нас, значи нищо друго не ви трябва!
Просто бъдете щастливи! Повярвай ми! От блян по несбъднати мечти само боли!
Извинявам се за офтопика!

от 3

18.   Авторе,
Много обстойно ти бях споделила за историята си в темата ти за несподелената любов под коментар 6, но просто модовете го орязаха. Пуснаха само първите пет реда и историята ми замина на кино.
Иначе аз пиша по-подробно и от теб:-)
Понякога се случва хората да се разпознаят.
Ей-така, без да са го търсили.
Знаеш ли защо моята тръпка е велика и винаги ще си остане такава?
Защото аз съм си българка с една осма македонска кръв, тоест голям инат, а той е полуфранцузин, полукаталунец, появи се в един от моите часове в 3 курс във френски университет.
Същия голям инат. Но много общителен, сърдечен, музикален, говорещ няколко езика като мен, свирещ на китара, готвещ божествено…Направо се разпознахме.
Бръкна ми в душата и това е. Освен всичко останало, имаше и едни чувствени устни, ах :-)
Много по-близък беше до манталитета на каталунците. И замина да си продължи следването на няколко км от каталунската граница. Тогава и ходихме до едни китни каталунски градчета, където ни заваля проливен дъжд и се притискахме и топлехме взаимно под чадъра, безкрайно щастливи и така близки.
Сродната ми душа.
Наистина невъзможна любов. Вече ти обясних защо.
Ще се видим пак, на 2-3 км от каталунската граница, на негова територия. Пак ще е сготвил някоя морска вкуснотия, ще хване и китарата, пак ще ме запрати сума ти години назад, като бяхме млади и изживявахме същото.
После ще излезем на двора, ще поседнем кротко в градината, ще пушим, ще гледаме звездите и ще си говорим до среднощ.
А на сутринта аз ще направя закуската като едно време.
И после сигурно пак ще ме заведе до Каталуния и ще обикаляме цял ден.
Нещо като идеален уикенд. Сякаш не е имало толкова огромна пауза.
Като ме потърси, ми писа малко на български. Отговорих му малко на каталунски. Някакви трепети ме обземат пак, защото ако сега гоним 50, значи имаме още поне 25г да си общуваме.
Това е в общи линии.
Моята история.
Сякаш беше вчера.
Намерих едно селфи, на което направо си личи колко сме влюбени. Бяхме. Той затова изчезна след сватбата ми.
За твоята история ще кажа, че просто си се отървал от един дразнител навремето. И е било за добро.

пак от 3

19.   Н8
Може ли да ни разкажеш за онова нередното нещо което и каза та така избухна? !
Сигурно ще ние интресно.
Поздрави

20.   Случвало ми се е и умирам от кеф като видя жена да скуъртва.. Бях гледал едно клипче как да докараме жена до скуърт и до сега е нямало жена която да не съм докарал до скуърт с ръце...
М 30г. А.

21.   Научих се на 30. Сега съм на 42 и ми се случва редовно. Казвам научих, защото на 30 съзнателно опознавах тялото си и методите да получа скуирт. В началото ставаше само с вибратора, по-късно и при секс.

22.   Може ли някоя да обясни каква техника използва за да постигне това ттова нещо.
А също можете да разкажате как помагат на половинките си?

23.   Може ли някоя да обясни каква техника използва за да постигне това това нещо.
А също мъжете да разкажат как помагат на половинките си да го по. учи?
Поздрави

26.   Колкото и да не ви се вярва, мили мъже, няма жена, която да не може. Просто всички жени сме с еднаква физиология. Така, че явно проблема е във...
А, да, най-лесно става с пръсти.
Маги