Споделена история от Секс и интимност

Анален секс – съвети за начинаеща двойка
Знам, че тази тема е често обсъждана, но след преглед на голяма част от темите и постовете тук, не успях да намеря отговор на въпросите, които имам.
С приятелката ми сме от доста време заедно, но никога не сме пробвали анален секс. Не че не сме искали, просто… не сме стигали до там. Понякога аз съм повдигал темата, а тя се е колебаела, понякога обратното. Нейното колебание вероятно идва от страха от болката, а аз като неподготвен, не съм искал да й причиня болка.
Иначе още от самото начало ми дава почти всеки път да я стимулирам анално. Правя го с пръст, докато я лижа или я чукам. Правил съм й и анилингус. Харесва й. Като правихме секс наскоро обаче тя самата реши да сложи повечко крем на дупето си, при което аз успях да си вкарам не един, а два, а накрая даже три пръста. И понеже в същото време си бях вкарал няколко пръста и във вагината й, след малко получи такъв оргазъм, че чак се изплаших – за десетина секунди цялата се тресеше и изгъваше :-) Може би тогава беше моментът да пробвам да й го вкарам в нежно в дупето, но нещо ме спря…може би това, че нямах под ръка презервативи (по принцип рядко ползваме), но тя май беше готова.
Та имам няколко въпроса, на които очаквам съвет от мъже и жени с опит. А също няма лошо, ако някой се намира точно в моето положение, да сподели. Да добавя, че не ми е голям, така че в тази връзка нямам особени притеснения :-)
- коя поза е подходяща за първи път, т. е. при коя поза анусът е най-отпуснат и податлив?
- ясно е, че жената трябва да е ходила до тоалетна преди това и да се е измила отзад. Това достатъчно ли е? Не ми се ще да стигаме чак до клизми.
- има ли нужда да си купуваме анални разширители?
- чел съм, че някои го правят без презерватив и свършват вътре? Със сигурност ще бъде е голям кеф, но „реалистично“ ли е? Аз мисля да го правим с презерватив, поне първият път.
- вярно ли е, че свършването вътре може да й причини кратко стомашно-чревно разстройство?
- каква марка презервативи ще препоръчате? Аз имам дюрекс, от по-дебелите, които са за анален секс, но май няма добри отзиви за тази марка.
- по препоръка съм купил глайдгелен, но май и обикновен крем (за ръце или за лице) върши работа? Има ли опасност да се получи някаква реакция между лубриканта и презерватива, от която приятелката ми да пострада?
- колко минути трае акта при вас? Не мисля да правим като в порнофилмите, където се клатят по половин час, но вероятно около 5 минути, като за финал, ще изкефят и двама ни.
- колко често го правите? Ние правим секс два пъти седмично, окей ли е да завършваме с анален всеки път?

Моля, разни чекиджии и моралисти да се въздържат да пишат по темата – нямам нужда от техните коментари и не ми се четат глупости.
Очаквам хора, които правят анален секс от години и наистина знаят как да му се наслаждават, да споделят ценни съвети и препоръки за двама начинаещи.

Благодаря!

Коментари

1.   Много яка тема, аз съм момиче и също искам да пробвам. Чакам съвети и от жени как да започна :-)

2.   С жена ми от начало си правим анален секс, но не често, а като награда или за разнообразие. Тоест понякога няколко пъти месечно, понякога няколко пъти годишно зависи от настроението. Иначе винаги става адски мокра и се възбужда супер много от аналния, но дупето и' е много тясно и едвам влизам въпреки играта, лубрикантите и всичко. Дори и след носене на анален разширителен трудно и болезнени влизам, докато и се отпусне хубаво ануса после си е голям кеф и за двама ни. Никога не съм ползвал презерватив като сме правили анален и почти винаги съм свършвал в дупето и. Обикновено след такива изпълнения е първа до тоалетната сутрин, но никога не е имала позиви веднага след акта или разстройство. Анусът и си е все така тесен като в началото. Иначе въпреки дългите години семеен живот и ангажиментите правим качествен секс почти всеки ден. Забавлявайте се!

3.   Не се занимавайте с това. Може и да се изпитва удоволствие, но е вид садизъм мъжът да изисква това от жената

4.   Ако искаш после да я водиш по проктолози го правете.

5.   1. За първи път – мацето на раздалечени колене, вирнато дупе, полегнала на гърдите си, да е предварително добре възбудена е твоя работа. След смазването натискаш внимателно главата докато премине, много бавни движения, без да го вадиш.
2. Достатъчно е.
3. Не, след като вече я разширяваш с пръсти, освен ако на нея не и допадне да носи такива.
4. С презерватив. Антибиотиците са скъпи.
5. Точка 4.
6. И други марки стават, добре е да са черни.
7. „Джонсън бейби оил“ върши работа.
8. Като за първи път не прекалявай времево, няколко минути бавни тласъци стигат и ако и сам не свършиш /кеф си е, все пак/, по-добре да го извадиш внимателно, махаш презерватива и си я довърши вагинално. Да си подготвен, че като го вкараш ще има охкания, викове и молби.
9. Колко често си зависи от настроението и на двамата, с моите жени повече от два-три пъти месечно не се е случвало.
Успех.

6.   Игра с ьва пръста е достатъчна за да се отпусне достатъчно. Аз използвам лубрикант - зехтин екстра върджин. Клизма съм си правила първите няколко пъти от притеснение да не цапам. Впоследствие прочетох едн астатия, че може да се прави прочистване с овесени ядки, та сега в деня когато планирам приключения се храящня само с овесена каша и не е имало гаф.

9.   Аналния секс е добре да е презерватив, защото иначе ти остават лайна по патката, което хич не е приятно. Иначе и да свършиш вътре, нищо няма да и стане - няма как да стигне до корема и :)
Крема за ръце не е подходящ! Иди в някой секс шоп и си купи лубрикант за анален секс.

Щом си успял от първия път да и вкараш 3 пръста в ануса, определено на теб ти е било за първи път, но на нея - не.

За времето - първите 10-на минути жената повече я боли отколкото да и харесва (поне тези с които аз съм бил, така са ми казвали) след това почва да и харесва. Така че колко време - колкото издържиш, но минимум 10 минути.

10.   Много внимавай да не и докараш някоя инфекция на путката.
Едно момиче така сама си поиска анал, правихме го с презерватив малко време, по едно време поиска пак вагинален секс, и въпреки че си измих ръцете и патката с топла вода и сапун и смених презерватива, по някаква тъпа причина след няма ден-два и се получи някаква инфекция коята засегна чак бъбреците и се лекува много време, някаква бактерия която нормално си живее в червата. Ебати тъпотията!!! Забрави да я джаскаш/пипаш отпред след анала, марш в банята и отпред чак на другия ден. Успех дано ти хареса

11.   Отвратително! Само като си представя, че ти харесва да си пъхаш пениса в лайна, и ми се повръща!

12.   Ех, като чета колко си грижлив към приятелката си ми се прииска да съм на нейно място. :)
Само да кажа, че бебешко олио също върши работа!

13.   1. Жената легнала по корем, мъжа отгоре.
2. Достатъчно е.
3. Няма нужда от анални разширителни, освен ако не искате да пробвате от любопитство. Ако жената е много възбудена, ануса се отпуска.
4. Може да го правите без и да свършиш в нея, но лично на мен по този начин не ми харесва (жена съм). Не е приятно да усещаш течност вътре, все едно клизма са ти правили. И за мъжа е по-хигиенично да се прави с презерватив. Ако го правите без, после обезателно се измиваш с вода и сапун.
5. Няма как семенната течност да достигне стомаха и да провокира разстройство.
6. Марката е без значение. Ние ползваме Дюрекс нормални или фини, не сме имали гафове.
7. Ако лубриканта е съвместим с презервативи, няма проблеми. Обикновено тези на водна основа са съвместими. Олио или силиконови лубриканти не се препоръчват, защото развалят латекса. Няма как приятелката ти да пострада, освен ако не е алергична. А мисля че вероятността е нищожна.
8. 10-15 минути само анален. Може би и повече. Не сме засичали. Иначе общо анален и вагинален около 30-40 мин. Ако сме много загорели, по час :D
9. Не живеем заедно и се виждаме уикендите. Секс правим 3-4 пъти седмично и почти винаги правим и анален. Мисля че за начало, веднъж седмично е добре.

14.   Дано не стига коментара ми късно до теб. Пиша ти като човек, който е запознавал мнозонството от приятелките си с аналния секс и удоволствието от него, когато се прави правилно и внимателно. Със всички опитали се, се превърна в редовно изпълнение, за което те самите са питали и искали (Никога не трябва да си искаш ти, а да я предразполагаш и сама ще пожелае)

Щом и двамата на моменти сте го искали, щом се кефи на докосвания, облизвания, проникване, щом сама е сложила крем там, щом е свършила така върховно от аналната игра - значи работата ви е готова, само трябва да се направи добре. Тази част е важна, защото първия опит може да определи нещата за напред.

За протокола, след свършването и с пръсти отпред и отзад не е било правилно време да се опитваш за анален. Тогава е момента да я гушнеш и да я оставиш да се възстанови от епичното свършване - така се утвърждава в паметта и удоволствието и се свързва с играта отзад. Първите пъти отзад няма да са и толкова приятни, колкото ще бъдат след време, така че е добре, че си и оставил оргазма. Аналния ще си е в собствена сесия. Сега и на въпросите ти:

1. Коя поза е подходяща за първи път, т. е. при коя поза анусът е най-отпуснат и податлив?
- Доста индивидуално е, но в повечето случаи е легнала по корем с възглавница под кръста или надупена кучешката. Като постигнете проникване, не го вади много, освен, ако не я боли и не те помоли. Проверявай на всяка крачка дали е добре и комуникирайте предварително, че е по-важно да не и е зле, отлколкото ти да свършиш. Първия път е за вкарване на аналния в бъдещите ви удоволствия, не за едното свършване тогава.

2. Ясно е, че жената трябва да е ходила до тоалетна преди това и да се е измила отзад. Това достатъчно ли е? Не ми се ще да стигаме чак до клизми.
- Не е задължително, но повечето момичета се притесняват най-много от възможността да има нещо по теб от червото и или да се изпуснат. И за двете помага клизмата, но ако не ви е комфортно, може и без. Комуникирайте, че знаеш къде влизаш и какво има там, не е проблем да видиш нещо.

3. има ли нужда да си купуваме анални разширители?
- Отново не е задължително - вие сте сравнително по-напреднали в аналните игри от повечето начинаещи и момичето ти се отпуска много и без разширители/плъгове. Много е важна любовната игра - точно както се е отпуснала в опита ви с пръстите, трябва да я предвазположиш и за самия анален. Хората имат 2 сфинктера - единия се контролира, другия е подсъзнатален (За да не се наакаш като спиш примерно) Това значи, че ако е притеснена, уплашена, боли я - колкото и да иска да се отпусне, няма да стане и ще боли. Трябва да е спокойна, да се целувате дълго, да я пипаш много, да има достатъчно смазка, ако ползвате ароматни свещи или музика за отпускане да сте ги пуснали и да сте на познато, удобно място само двамата. Тези неща правят или развалят първите анални опити. Не ги подценявай!

4. Чел съм, че някои го правят без презерватив и свършват вътре? Със сигурност ще бъде е голям кеф, но „реалистично“ ли е? Аз мисля да го правим с презерватив, поне първият път.
- Абсолютно е реалистично и така го правят повечето двойки които са си сериозно заедно. За първия път може с презерватив, но имай предвид, че ако не е специално за анален секс, вериятно ще се скъса, а и е възможно протриване от самата гума и не всеки материал на презервативите реагира добре на определени кремове. Повече и за двете по-долу на специфичните въпроси за всяко.

5. Вярно ли е, че свършването вътре може да й причини кратко стомашно-чревно разстройство?
- Самото свършване не толкова, колкото разширяването и движението напред-назад обикновено изисват ходене в тоалетната след края на аналния. И за почистване и за ходене, ако усеща, че има нужда. Нормално е.

6. Каква марка презервативи ще препоръчате? Аз имам дюрекс, от по-дебелите, които са за анален секс, но май няма добри отзиви за тази марка.
- Обикновено не ползвам презервативи за анален секс, защото го правя с партньорки, с които сме сериозни и сме си ексклузивни, с доверие. Ако ще се ползва, Дюрекс са ок. Не съм запознат с отзивите, които си чел, но са си доказана марка и са ми опцията по подразбиране, ако има нужда.

7. По препоръка съм купил глайдгелен, но май и обикновен крем (за ръце или за лице) върши работа? Има ли опасност да се получи някаква реакция между лубриканта и презерватива, от която приятелката ми да пострада?
- Има вероятност и с презерватива да има реакция, а и самия крем да не е за такива деликатни зони (вътрешната лигавица на червото е много, много нежна) За щастие, има кремове, които се правят за точно такива места и кожа - бебешките. Препоръчвам Бочко (за случая ще го наричаме Дъл-Бочко), прави се и се тества да е хипоалергенен и да успокоява раздразнена, нежна, деликатна кожа. Идеален е за случая и лично го ползвам редовно с нулеви проблеми. Чудесен е.

8. Колко минути трае акта при вас? Не мисля да правим като в порнофилмите, където се клатят по половин час, но вероятно около 5 минути, като за финал, ще изкефят и двама ни.
- Първия път даже не си поставяйте за цел да има свършване, нека просто свикне и да видите кое как е. Ако ви е хубаво, чудесно - стреляй. Иначе 5-10 минути е нормално. Може да е по-малко, може повече - почувствайте го. Няма как да си решите колко ще го правите. Наслаждавате се и като ти дойде, хвърляш. Ако с времето (или дай Боже от началото, и харесва, гледай да я свършиш преди ти да се оправиш. Помагай с пръсти на клитора и и усещай кой движения и харесват. По принцип не е както нас ни кефи - по повечко изваждане и дълбоко вкарване, а за тях е - хубаво вкаран и без много изваждане, леко тласкане по мъничко навън-навътре, при което тя усеща изпълненост, стяга стените около него и ти като я пипаш отдолу, свършва апокалиптично.

9. Колко често го правите? Ние правим секс два пъти седмично, окей ли е да завършваме с анален всеки път?
- Правим си вагинален и други удоволствия стандартно ( по 1-2 пъти всеки път като се виждаме, но се виждаме 2-3-4 пъти в седмицата) и анален 1-2 пъти в месеца, в зависимост от нейния комфорт за момента. Не мисля, че е реалистично да се завършва всеки път така - или се прави или не. (Да, разбира се, че има двойки, които са минали даже само на анален, но това са изключения). Правете си секс както по принцип и от време на време, добавяйте анален в ротацията.

Надявам се да съм помогнал и съветите да влязат в употреба. Аналния е страшно удоволствие и за двамата и безценна част от един хубав, разнообразен сексуален живот. Стига да се прави внимателно и правилно и да се комуникира всичко. Успех!

15.   Не знам какъв съвет да дам. От момичето зависи, дали и харесва. На мен ми е хубаво и за това го правим. Мъжът ми никога не съм го питала дали му харесва или не. Аз съм важната. ж42 г.