Как да тествам лоялността на приятелката си?
Здравейте,

С приятелката ми имаме проблеми. Сексът е абсолютна рядкост, а след няколко случки имам подозрения, че тя може да се вижда или по-точно, би искала да се вижда с някой. Говорихме по тази тема, но тя отрече да има подобно нещо. Проблемът бил изцяло в мен. Решил съм да започна положителна промяна в себе си и живота си като цяло, а това засяга и връзката ми. Не бих искал да съм с човек, който при удобен момент ще хукне да си прави кефа, докато аз го карам на чикии. Бих искал да попитам за съвети как мога да тествам лоялността и към мен? Искам да разбера дали би направила най-лошото в една връзка, а именно изневярата.

Коментари

1.   Не знам как да и тестваш лоялността, но имах връзка преди време, в която на въпросния не му ставаше. Мека работа месеци наред. Накрая се оказа, че има венерическо заболяване от нвкаква к*рва. Та вече си правех планове да се изч*кам с друг, защото вече много ми се правеше секс. Откровено. И така, бих си му шута на тоя с мекото пишле.

Няма ли секс за една жена - същото като при мъжа, ще си кажете чао.

2.   Щом не прави секс с теб, вероятно прави с друг. Ако не - значи е от тези, дето по принцип не правят секс.
При всички случаи, ако си мъж, който обича секса, не си губи времето с нея.
Иначе за лоялността - Не мисля, че познавам някоя жена, която не е изневерявала (с изключение на майма ми, разбира се). Просто рядко ги хващат.

3.   Щом се съмняваш, значи има. Карай си години с нея, да не може да минеш през вратата от рога.
Ако беше вярна, щеше да и биеш шута, защото няма тръпка. Сега като кръшка, се чудиш как да я задържиш.

4.   И защо ти е да знаеш нещо такова, живеи си спокоино живота, това е пътят към щастието.

5.   не е задължително да изневерява, но ти го казвам от опита, ако сте млади и без деца и секса умре скоро умира и връзката.

6.   Хората не са уреди да се тестват.

7.   Никак. То ако ставаше с тестове, нямаше да има разводи и раздели.

8.   Кво има да тестваш, тути финито е, бягай с 200... да не са те били по главата?

9.   Нещо си дезорентиран- подозираш, че "по-точно, би искала да се вижда с някой"? Едно е да искаш, второ-да можеш и трето и четвърто- да го направиш.
Ако приятелят ми не прави секс с мен и не получавам логично обяснение, просто му казвам "чао".

10.   Кажи на някой познат да и се пробва нарочно.

11.   Най-лесния тест.
Спираш кранчето, никакви заведения, никакви подаръци, само в къщи. Това е най-сигурния тест. Ама не за седмица, за година. Остане ли, значи всичко е точно.

12.   Ако разбера че някой ме "тества" това ще е последното нещо което прави с мен. Никой няма нужда от подобни параноици. Тя може и да издържи теста ти, но да не издържи на "теста" на новия колега. Гаранция няма никога. Като нямаш доверие - багажа и пътеката.
ж, 25

14.   Ей, какво мекотело! Няма защо да я тестваш, всеки е свободен в този живот да прави каквото си иска, да си търси щастието, да греши и да се учи! Мисли как да станеш по-добър партньор за нея или я пусни да си върви и да бъде щастлива другаде...

15.   Ти си параноик. Ако сегашната ситуация не те устройва и няма перспектива за промяна към добро, просто и казваш чао. Какви тестове какви пет лева?

16.   Да ти имам връзката... Млади, здрави хора, сега ви е времето за любов, тя не му дава, той пита как да я тества дали му била вярна! То и без тест е ясно и просто- не примира от любов към теб. И не харесва секса с тебе, иначе щеше сама да ти се натиска.
Запомни, младежо, хубав секс може да има и без връзка, но връзка без хубав секс няма.
Не си губете времето, най-добре се разделяйте и кой от къде е.

17.   Щом сега не правите секс, за какво ти е тест, човек?
Ако не ти изневерява, то ти ще почнеш.
Няма да я бъде тая връзка

18.   Поредния сложил каруцата пред коня. Тестовете се правят УМИШЛЕНО и преди изобщо да започнете връзка. Много често жените не стават за връзки, нямат необходимите умения/наклонности/предразположения/желания. През тези 1-2 години когато "се срещате", но не сте във връзка е трябвало да си отваряш очите на четири. Как се държи момичето към родителите си/семейството, към приятелите си, към тебе и най-вече непознати хора (сервитьорки/обслужващ персонал). Слуша ли те, грижи ли са за тебе, изпълнява ли желанията ти.

Конят вече е изпуснат, ти си загубил изцяло уважението ѝ, а с това и любовта ѝ. Показателно е че не правите секс, и да, проблемът е в тебе. Никакъв тест няма да ти помогне защото те се правят от позицията на СИЛА, а не в твоя случай на СЛАБОСТ. Нещо което изобщо не си дорасъл да разбереш. СИЛАТА е в тебе преди "връзката", това са твоите принципи, амбиции, визия за бъдещето ти и като цяло ЖИВОТА ти.

В момента само "говориш", ти си куче което само лае и тя го знае. НОрмално е да не иска да бъде с Мрънчо и Скучньо като тебе. ТО кой ли човек иска подобни хора в живота си...

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

19.   Тестове и изисквания за послушание? Спиране на "кранчето" при жени, които масово сами се издържат много отдавна? Вие сериозно ли? По-добре вие се запитайте какво можете да предложите на една жена, че въобще да иска да остане в вас. Послушание...

А към автора - всъщност, ти защо си в тази връзка?

20.   11- И какво ще и предложи като седи с него в къщи? Да му пере чорапите и да гледа тв? Че то и секс няма като хората даже? ! Колко дена мислиш, че ще го трае? Няма такава задръстена жена.

21.   До 12

Викаш тебе няма как да те тестват, иначе с лекота четете в телефона какво става. Ай стига с това лицемерие, че сте смешни

22.   Дори и нищо да не откриеш, винаги ще ти останат съмненията.
Сексът в една връзка може да спре и поради скандали, различни очаквания за развитие на връзката, крайно разочарование, здравословен проблем най-често вследствие на урологичен, гинекологичен или хормонален проблем.
Връзка, в която няма деца или брак с дългогодишни финансови обвързаности и се яви такъв проблем, е най-добре да се прекрати по възможно най-бързия начин.
За твое добро - не се мъчи, не вини себе си, зарежи я, независимо от причината.
Минах по този път и си съсипах живота.
Не си заслужава пропиляното време.