Споделена история от Секс и интимност

Винаги ли личи, когато ти е малък?
Здравейте,
Въпросът е към дамите: винаги ли през панталоните на мъжа забелязвате, че му е малък, ако не виждате добре очертания на мъжкото му достойнство?
Ясно е, че по-дебелите и големите се очертават добре през панталон, костюм, дънки, да не говорим за анцуг. Въпросът е обаче, поглеждате ли надолу (тайно) куъм пубиса на даден мъж и правите ли веднага заключение, че му е малък, ако не видите добре очертания?

Коментари

1.   Да, личи си като има и като няма.

2.   Пич, и ти си с някакви комплекси. Това светоусещане, че ти е малък, идва от порното.

Мъжът е мъж, защото има топки, к*р, чест, достойнство и ако се наложи, може да отвърти на всяка п*кла такъв шамар, че да я залепи за земята или стената, така че да изглежда като хербарий.

Хората на твойта възраст в момента гинат на фронта в Украйна. Украинците мобилизират 17-годишни, а ти питаш най-тъпите европейки според изследването PISA дали виждали чепа ти през панталона!

Трябва да знаеш, че жените са ненаситни! Колкото и да им дадеш, те няма да са достатъчно доволни, ще искат още и няма да го оценят подобаващо, това, което им даваш.

И в секса е така. Виж в порното. Някакви п*кли под 1. 60 м., супер тънки в талия и ханш се нанизват на к*рове по над 20-25 Санта. И пак им влиза. Ти намираш ли го за нормално? Че тя ако може да побере 25 сантиметров, това какво означава? Че всички трябва да сме между 20-30 см в гащите, че малката п*кла да се почувства "щастлива".

На такива им трябва една пестница в джуките и сметай, че вече на всичко ще са доволни.

3.   Поглеждат естествено, това бие всичко друго като критерии. Мъж съм и дори най-възпитаните жени стават животни като видят.

4.   Аз какво да кажа като ми е 20 и доста дебел, но съм от така наречените "growers" и в нормално състояние ми е около 10-12 и никога не си личи че съм от надарените :D

5.   Винаги си личи от поведение бих казала по-скоро. Комплексираните мъже, които се държат сякаш жената им дължи целия свят понеже излизат с нея или отделят от времето си, за да общуват, винаги имат физическа причина за такъв тип поведение. Може би подсъзнателно правят всичко възможно, за да се откаже жената от тях преди да станат наистина интимни.

6.   Слушай, винаги си личи едно нещо като го има, и като го няма. Но когато двама се обичат истински, никой недостатък не е от значение. Не допускайте такива неща да развалят връзките ви.

7.   Личи си, че ти е малък дори оттук.

8.   Пълни глупости, по мое мнение. Нито си личи нещо, нито пък, ако си личеше нещо, може да се извади заключение - ако има надуто, може да е супер неудобна ерекция, която определено не е позитивно преживяване да се дървиш пред жените. Ако пък не се вижда подутина, може да си "grower", а да ти е голям. Тотално не познавам жени да си вадят каквото и да е заключение от това, а ми споделят много жени и много си говорим за всякакви такива неща, включително приятелките ми.

Ако по нещо може да се заключи каквото и да е, то е на човека държанието. Текста ти издава много повече, от "колко си личало очертанието". Поведението показва всичко - комплексите си личат много отдалеч, а мъжкарското поведение също е признак за самочувствие и че знаеш какво имаш и какво да правиш с него. Бивша ми беше казала, че още преди да ми го види, усещала по поведението, че има сексуална стойност в гащите - Просто се усеща. Колкото повече се вглъбяваш в темата, толкова повече ще ти личи.

9.   Слушай сега, жена съм. Като се запозная с един мъж, последното нещо което се опитвам да видя, е дали му е малък или голям. Това ще си проличи когато си събуе гащите (ако ме впечатли достатъчно за да се стигне до секс). Гледам мъжа в лице, в тяло... Ако няма тръпка и химия между нас, и 20 см да му е, просто никога няма да се стигне до секс. За какво ми е някой ултра надарен, който не ми харесва? Мъж не се избира по размера на пишката. Естествено, че е по-добре да му е 15 отколкото 12, но ако е лош любовник, язък за инструмента. Не се комплексирай излишно. Уверявам те че нито една жена няма да се опитва да гадае през панталона ти колко ти е голям.

10.   Благодаря на 1-6 за коментарите. Питам, защото забелязвам колежки - колкото и да са възпитани и на високо ниво във фирмата, като общуваме, от време на време (даже не еднократно, а по-често) поглеждат към чатала.
Сега, аз все пак съм с дънки, какво толкова могат да видят? Аз не им се блещя в деколтетата.... а там повече си личи има или няма нищо.
Да, в моя чатал, уви, не се спотайва нещо грамадно...

Та това ми беше въпросът, ако не се очертава членът ми в панталона, то за всички ли е ясно, че не е голям... :(

12.   Не очаквай искрен отговор от същества, които са сконни да променят външния си вид за да заблуждават. Какво остава за приказките, които ще кажат...

13.   Не, усеща се.

14.   Към номер 13: Какво точно значи "не, усеща се".
Тоест, не си личи, но се усеща по поведение, да?

15.   Запомни едно - не е важно колко ти е голям онзи, а колко ти е дебел портфейла!
И най-големия е**ч да си с най големия $@% ако не можеш да подсигуриш финансово и материално една жена ще си живееш сам!

16.   Брат, не знам каква е точно целта на темата, защото и сам можеш да си видиш дали се очертава. Ако питаш дали ги кефят големите, в грешна посока си тръгнал. Я си представи - караш я да се чувства като жена, чувства те близък, има химия, харесва те адски много и общо взето всички компоненти са налице за перфектната връзка, това й е достатъчно. По време на секс жените се кефят най-много след foreplay (ти също, ако го направиш правилно), след това и 13 см да ти е, пак ще те искат на макс. Сега сравни това с някой, който е 20-25-30 см, но е минал покрай мъж, никой от компонентите извън леглото не е спазен, но по някаква причина се стига до секс. Сам си правиш извода кого предпочита жената. А и големеца да е спазил тези компоненти - кеф на макс=кеф на макс. Тоест жената ще се чувства или на същото ниво и с член, който е 13, и такъв който е над 20. Да не говорим, че по-скоро този, който се приближава до средния размер е по-надежден, тъй като големия не всяка жена може да го поеме. И какво се оказа? По-малкият превъзхожда. Ако си към средния размер, радвай се. Имаш най-много възможности

17.   Личи си, когато е дебел и голям, но иначе не.

19.   Към номер 17: именно това питах: след като погледнете към панталоните на един мъж, и не се видят очертания, които да подсказват, че е дебел и голям, автоматично ли правите извод, че е Малък?

20.   Нещо, което не е голямо, предполагаемо е малко.

21.   Към номер 20: Демек, за теб средно няма, така ли? !

22.   Изобщо не можеш да прецениш през панталоните. Едва, когато се надърви можеш да разбереш, защото има мъже на които им пораства двойно размера, има такива на които нараства малко, и има и такива на които само се втвърдява. Има и мъже с големи топки и това може да изглежда, че му е голям през анцуга, а всъщност да му е 15 см. надървен.