Споделена история от Секс и интимност

Кой е по-добър и отдаден в секса-мъжа или жената?
Кой е по-добър и отдаден в секса-мъжа или жената? И според вас вярно ли е, че мъжа за секс дори би обичал, а жената за да получи любов би правила секс?

Коментари

1.   Пак тема, която трудно може да се обобщи мъжете или жените са по отдадени... Има си сексуални мъже и сексуални жени съответно и асексуални и при двата пола. По втория въпрос е клише но е сравнително вярно

2.   Това може би е писано от дама? Мисля, че трябва да ти отговоря по този начин: "Любовта и се*кс са двете страни на една и съща монета". Първото е духовната част от нея, другото е физическото и проявление. Казано на прост език, във връзка секс не означава всичко, но е много важен за нея. (Радо)

3.   Секс, любов, както искаш го описвай, то си е просто едно животинско еб*не. Както също жените евфемистично наричат своите еб*чи партньори. Номер 2 пише за духовна част, къде е тази духовност при 80% примитивен материал. Нагона е водещ при отношенията между мъжа и жената, щото човекът си е просто едно животно, даже е по- зле, защото освен че се ръководи от животинските си инстинкти, използва ограничения си разум да върши предимно злини и глупости.

4.   Разбира се че мъжа.
Този чука и прави 90%физичната активност в секса а жената е подчинена!
Останалото е простотия или по скоро просене ба любов.

5.   Любовта е И секс. Сексът е И любов.
Ако ги делиш - нито сексът е хубав, нито любовта е налице.
Питай мъж, ще ти каже.
Но питай някой, който наистина е изпитал и двете - да прави секс и да прави любов. Да го прави с жена, която “му дава” и с жена, която наистина го желае и обича.
О! Разликата е от земята до небето.
И тогава въпросът от заглавието… не съществува.

6.   Мъжа разбира се. Жената никога няма как да е пълноценно на мястото на мъжа, докато мъжа може да е в позицията на жена и да придобие ценен опит с секса и с мъже и с жени, който после си личи.

Един от многото

7.   Всички жени се приемат за стоки с разните там целофанчета (гримове), панделки (прически), опаковки (дрехи), окрашения (гримове). Стоката си остава стока, само че става четвърта, пета употреба и така нататък. По-точно да се пита една кола като стока, която е сменила 5-6 собственика по- добра ли е от колата с първи или втори собственик?

8.   Аз не обичам жените заради секса. Той може само да се явява признак, че жената иска да е с мен, но само, ако се случи бързо без меркантилност и само при условие, че жената се отнася така само и единствено с мен, а не е такава с всички мъже. Вече, ако се дърпа по-дълго за секса съмненията се посяват. Това само за млада жена на годините ми. Иначе като пример, който мога да дам, перфектната връзка с жена с максималната възможна обич, която мога да си представя, че може да съществува е с Джейн Фонда, която е около 60 години по-възрастна от мен. И да отида при нея и да и кажа, че искам просто да я виждам всеки ден. И да и бъда гримьор да и правя закуска всяка сутрин и да се грижа за нея напълно безплатно и да съм и опора във всякакъв план, като отплатата ми за това е само и единствено, че само я виждам всеки ден и, защото го правя за нея. Разбира се бих я затрупвал и с пари, но в случая това не играе роля защото тя си има милиони. И тя да се съгласи и така месеци наред да се упражнявам върху нея като гримьор и да я правя дори още по-хубава от колкото е била досега. Ето само това да ми разреши бих я обичал повече от жените давали ми секс с години наред инициативно. Като най-много би ми харесало след много месеци така накрая тя да ми каже, че е изпитала приятни емоции от мен, но няма как да ме допусне да съм и партньор, защото се съмнява, че се въртя край нея заради парите и и сигурно съм някакъв тарикат дето се опитва да и влезе под кожата за да се докопа до тях, защото няма как някой да прави такива неща просто така, за което и тя откакто е минала 60 не подържа и не търси сериозни връзки с мъже, а само си прави оргии с 20 годишни момчета за да не се натоварва емоционално от връзките с мъжете. Но аз да и кажа, че изобщо не и искам само секса и, че за нищо на света не бих правил само секс с нея, защото страшно много бих страдал да имам само тялото и, но не и сърцето и. Тогава аз да я накарам да направи документи в които ясно пише, че никога при никакви обстоятелства няма да получа и стотинка от парите и ако съм с нея, и че се съгласявам да ме пречукат ако я оставя, за дето съм потъпкал доверието и което е безценно за нея и което тя не го дава на никого за да не рискува да бъде наранена като жена. И накрая тя да ме изненада приятно като ме вземе поне малко на сериозно и заради мен спре да прави оргиите с 20 годишните момчета, защото това ме наранява и да се вижда само с мен, но без никакъв секс. И така няколко години да живеем заедно като партньори, аз я гледам като кралица, но никакъв секс между нас. Накрая тя да има страшно голяма натрупана нужда от секс и да се побърква от липсата му, но аз пак няма да се съглася да го правим колкото и да ме привлича дори и да ме кара, защото страшно бих се страхувал да имам само тялото и, но не и сърцето и, а искам да съм 101% сигурен, че тя ме обича колкото аз нея и няма просто да ме употреби, като всичките момчета на 20 с които е приспала, защото не бих понесъл това. И заради това едва чак след години наред живеене заедно, когато вече съм се убедил и съм сто процента сигурен, че тя няма да ме употреби и, че означавам нещо за нея да го направим, защото тогава ще съм спокоен, че няма да бъда най-прецакания, наранен и нещастен мъж на света понеже съм правил секс с нея, а жената на живота ми ме е захвърлила. Всъщност бих бил с нея и обичал така дори и никога да не правим само единия секс, но не бих понесъл да правим секс, а да не съм в сърцето и.
Така, че от предположенията в темата не е вярна нито едно от тях, а определящото е каква е жената и дали е по-възрастна тя мъжа, тъй като към млада жена на неговата възраст мъж няма как да прояви ниво на уважение, любов и обич въобще близко до това, каквото към жена поне 20 години по-възрастна от него, особено, ако тя го привлича повече от другите възрастни жени и той е влюбен в нея и най-вече я чувства страшно близка сродна душа.

9.   По-добър и отдаден в секса е този който е по-влюбен.

10.   Разбира се, че мъжа е по-отдаден в секса.

11.   По-влюбеният.

12.   Аз лично обичам да правя секс. Правя секс, за да ме обичат.