Очите никога не лъжели...
Здравейте, хора! Искам просто да споделя това което ми се случи и ако има някой преживял нещо подобно, нека да сподели или даде мнение. Благодаря.

Работя от 4 години в една и съща верига ресторанти. От първият ден на работа сме колеги с него, започнахме по едно и също време за компанията, местили сме се по други ресторанти заедно, обстоятелствата така се случвали. В последната една година работим в различни ресторанти, но работата е такава че малко или много постоянно сме във връзка един с друг. Искам да кажа ПоЗНАВАМЕ СЕ. Знаем си историите, драмите, любовите, мненията. Споделял ми е лични неща, а той по принцип не говори, какво остава за емоциите си. Той е 88 набор, обича партитата, живота, жените, но когато работи е на макс. Имаше си приятелка Когато Се запознахме, а аз бях влюбена в друг. На него му изневериха, мен ме оставиха, но и двамата мислехме за бившите си. Атрактивен е, всички го харесват, красив, сексапилен и успешен, но с работи на макс. Аз, мъжко момиче 92 набор, независима, привлекателна, но криеща себе си под широки дрехи, фокусирана върху работата и кариерата. Не съм била с мъж от 4 години, колегите ми ме смятат за прекрасен топъл, срамежлив човек, мечтателка, разсеяна и упорита. Той винаги ме е уважавал, винаги ми е помагал, и винаги съм усещала нещо към него по различно. Вдъхновявал ме е чисто като човек, с професионализма си и уменията и т. н и ако съм имала някакви по любовни помисли към него съм се опитвала да ги игнорирам, защото това е той, той не флиртува с мен, така де държи със всички. С поглед сме си говорили, но никога не сме изказвали нищо като чувства дори приятелски. Но вътре сякаш у себе си знаем че ако аз имам нужда от него, той ще е до мен, и той ако има и аз ще съм там. Нз Странно е. Имало е моменти в които съм си мислела че ми дава сигнали, но съм си казвала не въобразяваш си, това не е така и Бла Бла. И така до миналия Понеделник... Изпращахме колега, който и двамата обичаме, те са приятели, ние всички сме приятели.. както и да е. Забравих да спомена на Нова Година се събрахме на парти заедно и с него танцувахме, но не го приех като флирт или нещо такова въпреки че на колкото и места да сме били заедно никога не се беше случвало, също така той винаги е бил студен знам че описвам сякаш двама различни човека, но ако сме си правили уговорки да се ходим заедно на фитнес или неща такова той винаги в последния момент е дробвал комуникацията и ми е било тъпо защото уж сме приятели и в същото време сякаш бяга от мен.. Той може да танцува и прегръща всяко момиче, но не и мен.. Той може да флиртува да се натиска с всяко едно момиче, но не и мен.. И да се върнем на Понеделник.. Пихме, танцувахме, забавлявахме се целият екип. Той не трябваше да идва по принцип, защото не е от нашия тим, питах го каза че няма да идва но дойде. По едно време ме хвана за кръста и ме заведе до бара. Усетих че е решил да действа.. Бяхме пийнали.. танцувахме.. и в един момент той ме целуна.. пред всички.. на дансинга и аз го целунах.. Целувахме се.. след това тотално нещата излязоха извън контрол.. Аз никога не съм била извън контрол, не свалям Гарда, не съм такова момиче, не правя такива неща по принцип.. Другите ни гледаха, нашия приятел беше казал за него Най накрая да целуне истинска жена.. Нз колко време беше минало но ние се натискахме и целувахме, като не виждали... Бяхме пожар.. не бях изпитвала такова нещо.. Беше... Просто нямах контрол над ситуацията, но усещах не просто страст, усещах нещо повече.. не съм се чувствала така.. Първото нещо което си помислих беше след толкова години.. най накрая да си дадем воля на чувствата.. започнах да се усещам на къде отиваха нещата и започнах да го блъскам от мен за да се успокоим малко.. Той ми каза какво толкова и двамата сме свободни.. У нас или у вас.. и аз казах у нас.. но не бяхме сами.. Взехме си такси и по добре.. той у тях, аз у нас.. Преди всичко да се случи, той ми каза че в Петък ще работим заедно и че идва заради мен. На другият ден ми писа. Как съм. Писахме си малко.. На другият ден аз му писах. В Петък работихме заедно и беше мега странно. Накрая на смяната той буквално избяга от ресторанта въпреки че чакаме на същата спирка.. Не исках да го притискам да говорим. дори се престорих че не го виждам, защото изглежда сякаш бяга от мен.. После той дойде при мен да чака с мен, но се преструваше, че е супер заинтересован да гледа кога ще му дойде автобуса.. Моят дойде и му писах за да покажа че всичко е наред.. писахме си малко.. до там.. Нашият общ приятел ми каза не му обръщай внимание, той е гей.. Каквото и да означава това.. Имахме годишно парти онзи ден и отново всичко беше по старо му. Пълен игнор от негова страна. Той е най странния човек, който познавам. Разбира се не показах че ми пука.. Въпреки че ми.. Но не разбирам, защо просто не ми каже. Бях пиян сори, не мислих, нека забравим. Толкова ли е трудно... Винаги съм знаела че той е супер зле с емоциите, изразяване и т. н Мислех дори аз да подхвана темата, но той не ме предразполага.

Коментари

1.   Близо 40 годишен мъж с поведение на 19 годишен хлапак Кръчмар търсещ само забавление. Не дава сигурност за нищо. Днес се чекне и мляска с една утре с друга. Затова и е стар ерген. Ама и тебе явно вятър те вее на бял кон. Един за друг сте, щом и приятелят казва че си "истинска жена" смятай на какво е ставал свидетел.

2.   На работното масто човек не прави други работи.
Много объркано е описано. Пожарите са в женските глави, искал е да те мине.

3.   Някой да си играе и да игнорира чувствата на едно момиче е отвратителна постъпка. Някога в младите ми години след казармата, през летните ваканции завързвах връзки с "гедерейски" или чешки момичета, но и момичетата, и аз знаехме, че връзките са лимитирани от времето им от престоя в България, както, и от моят на морето. Не сме се лъгали през тези 10-15 дни. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

4.   На тридесет и една години си жена.

5.   Авторке, аз съм в същото положение, само че не сме ресторантьори.
И аз не знам защо се държи така с мен, писала съм истории тук като теб. Масово коментарите бяха, че е нарцисист..
Интересно ще ми е да разкажеш нещо повече.

6.   Чакай, чакай... Какво момиче набор 92? :D Та ти си 32 годишна жена. И да, на работа се работи. Не се правят такива неща.

7.   Офф, абе защо си усложнявате живота? Кой мислел, какво казал, какво направил, дали, или? КОМУНИКАЦИЯ! Когато човек държи на дадени отношения - говори! Докато чакате автобуса подхвани темата за случилата се целувка и му кажи, че ако иска може и нищо да не казва, но да те изслуша. Ти си реши дали искаш да сте приятели или нещо повече и му кажи какво си решила. От там нататък топката е в неговото поле. Говориш, защото не искаш да загубиш човек с когото ти е приятно.. Иначе така ще се чудиш цял живот какво би станало ако.. Живейте го тоя живот, лесно е!

8.   36-годишен мъж и още чака автобуса?

9.   Е за това е казано където си вадиш хляба да не си вадиш други работи. Поредните, които си мислят, че на работа се ходи за флирт и е*ане. И на служебно парти трябва да се напиеш и да се излагаш пред колегите.