Споделена история от Секс и интимност

Спах с момче, което харесвах 4 години, а сега ми е безразличен
Спах с момче, което харесвах 4 години, а сега ми е безразличен. Какво да правя? Няма я тръпката към него вече, може би защото вече получих това, което искам?

Коментари

1.   Ако искаш пак да почнеш да мечтаеш за него, направи като повечето жени - почни да се чукаш наред със всякакви боклуци - като осъзнаеш, че си станала боклук, ще почнеш да съжаляват тези, които са си стрували. Лично аз познавам 2 жени, които направиха точно така (не със мен - аз само наблюдавах отстрани).

2.   Секса хареса ли ти? Ако не, може затова да ти е безразличен. Но първо секс с някого обикновено не се получава много добре, виж след няколко пъти ще е ясно дали си пасвате.

3.   Явно секса не е бил на ниво :) Ако е бил страстен щеше да го искаш още повече, от личен опит говоря, защото съм била в подобна ситуация

4.   Еми начесала си си крастата, какво те учудва? Това което се очаква от него сега е да спи с някоя твоя приятелка за да въртне драмата и тръпката... Принципно повечето жени така функционирате.

5.   Честито!
Поздрав към всички женски, дето цъкат минусчета тука и обвиняват само и единствено мъжете във това.

6.   И ние какво следва да направим или да те посъветваме?
Не правя секс с мъже, към които нямам тръпка.
Бих приключила тук на твое място, иначе ще се чувствам като употребена, но аз не съм ти.
Постъпи така, както смяташ, че е най-добре за теб самата.

7.   Така става като харесвате някого само защото не можете да го имате:) След като го получиш вече не е интересно..