Споделена история от Секс и интимност

Мъжете в леглото
Жени, как са в леглото мъжете, с които сте били? Успяват ли да ви доведат до оргазъм, умели любовници ли са, знаят ли как да ви предразположат или впечатленията им за нещата са на база на порното, тоест нереалистични? Приятелки наскоро ми се оплакаха, че всички мъже, с които са били, са били зле в леглото. Споделете вашите наблюдения.

Коментари

1.   Никой не е успял да ме доведе до оргазъм досега, но го отдавам на себе си и подсъзнателното сексуално табу от семейството. Имах един скандинавец, много надарен и атлетичен, доста добре се справяше. Също така един българин, ненадарен и неатлетичен, но пък знаеше доста пози, обичаше да експериментира и издържаше с часове. Сегашният ми е най-зле, 3 минути и чикиите се казват думата...

2.   Аз съм била с двама само и с двамата е било много добре.

3.   От всички мъже, с които съм била, само моят съпруг успя да ме докара оргазъм. Всички други бяха гола вода.

4.   До оргазъм за съжаление ме докарват само собствените ми пръсти. Чрез проникване до сега никой не е успявал, винаги трябва да включа клиторна стимулация

5.   Мъж съм и да си призная в анонимен сайт че моето достойнство не е много голямо но върши работа. Ще говоря за себе си че съм бил с 5 жени и не с всички ми е било приятно. Някой са широки и чак ти се губи желанието да продължиш акта. Иначе винаги се старая партньорката ми да е задоволена, първо малко сексуална игра, пръстче, език долу лизане и така нататък. Не всички жени умеят да те предразположат да дадеш всичко от себе си. Искам да кажа че не всяка френска любов може да ти достави удоволствие. Въобще шарен свят.

8.   №3, а всички други колко са били? За да разберем процента. Ако е един от двама, е доста добре, ако е 1 от 100 е друго.

9.   Досега не съм свършвала с мъж, само сама. Но винаги съм симулирала... и мъжете са се мислили за богове хаха :) Просто психически не мога да достигна това отпускане, за да заработи всичко...
Ж33

10.   Била съм с около 10 мъже общо. Сега съм семейна с дете. От тия 10 около 3ма само са успявали да ме накарат да свърша. И според мен не зависи от големината на инструмента, а от желанието и уменията.

11.   Ами общо взето, от тия с които съм била, само трима са били на ниво. Между тях е настоящия ми приятел. Имаше един дето беше същински бог в леглото. Пожелавам на всяка жена да има такъв мъж. Страстен любовник с безкрайна фантазия и много перверзен. С него секса беше невероятен и неповторим. С часове сме правили любов.

Гаджето също го бива, креативен е и се старае да ме задоволи. Къде ли не сме правили секс с него... пък и доста дълго издържа, 20-30 мин минимум, а после задължително повтаряме и потретваме. Ако не ми беше допаднал в секса, нямаше да започна сериозна връзка с него.

Третия нямаше много опит с жените, но имаше желание да се превърне в добър любовник, та ме изненада с това колко бързо усвоява. С него се научих да скуиртвам. Човекът имаше безкрайно търпение и желание за експерименти.

На останалите с които съм била не мога да сложа оценка по-висока от тройка. А имаше двама които бяха много зле. Единия се имаше за баш големия ебач, но секса с него беше ужасен. Не мога да го опиша, просто беше ужасяващо преживяване. Беше много груб, в движенията му нямаше синхрон, викаше много силно и ме пляскаше по дупето още по-силно. Не ми правеше любов, а буквално ми практикуваше ексорцизъм. Естествено след такова изпълнение не ме видя никога повече.

Другият беше печален като любовник. Сложи си презерватива, вкара ми го един-два пъти и така завърши неговото велико креватно изпълнение. Не продължи повече от минута. При вида на моето недоумение единствено ми каза "извинявай". Нито се опита да ме свърши с пръсти, нито ми предложи орален.... НИЩО. За първи и последен път ми се случи такова нещо. Такъв ужасен егоист не бях срещала.

Та да отговоря конкретно:
1. Умеят ли да ви докарат до оргазъм? НЕ, дори най-добрите. Трябва сама да се стимулирам. Но един ме докарваше до скуирт.
2. Умели любовници ли са? НЕ, с изключение на трима. И пак винаги трябва от време на време насока: направи това, онова не ми харесва, сега искам еди кое си.... Но мисля че си е в реда на нещата. Все пак, тия мъже бяха на вълна да задоволят жената до себе си и нещата се получаваха. Естествено, че като мъже е нормално да са малко по-груби, но се стараеха да предразположат: целувки, ласки, масажче....

12.   Това е защото повечето мъже никога на се правили пасивен секс с мъже и не знаят как да доставят удоволствие и какво се харесва. Аз такъв проблем нямам и никоя не се е отказала

Един от многото.

13.   Сама с вибратора ми е по-готино. Всички са били някакви дървета. Само могат да приказват. На практика - нищо.
ж, 26

14.   Само с двама от тях свършвах винаги, с един - често. С най-дългите ми две връзки - рядко.

15.   Жени, успявате ли да доведете мъжете си до оргазъм? Моята не можеше, трябваше сам да си работя по въпроса.

16.   В повечето случай жена ми получава оргазъм само когато я стимулирам с пръсти. Най-силен е, когато я стимулирам вагинално и анално едновременно.

17.   А жени вие как се държите в леглото, взимате ли инициатива, какво е вашето поведение или мислите че мъжа трябва да свърши цялата работа. За мен правенето на добър секс е взаимен процес, съгласен съм че мъжа е водещия, но жената също трябва да се старае а не да лежи като дърво в леглото.

18.   Не стават за нищо мъжете! За клитор не са и чували, камо ли да знаят къде е. Но пък за сметка на това всички се вълнуват колко им е голям, все едно само с ръчкане ще стане работата. Вижте на нжмер 4 колко единички са и цъкнали. Без клиторна стимулация не става, но понеже има разни дето симулират, та се разнасят легенди, че само с ръчкане станало.

19.   Моят приятел, от почти самото начало ми носи оргазми, и с времето все по-силни, засега свършвам само от език, но се надявам един ден да свърша и от проникване. При нас ситуацията и такава, че той държи той да действа, а аз да се наслаждавам, такъв тип е и обикновено така става, рядко Оз съм по-активната и правя свирки и т. н.

20.   Всичко е до желание, моят приятел, М27, много се старае, за него е провал аз ако не свърша, а сме правили секс. Всеки път ме лиже докато не свърша- понякога е отнемало 1 час, други пъти 15 Мин, но средно почти всеки път отнема между 20-30 Мин. Има и такива мъже, той на мен ми е първият с който съм в дълга връзка, преди това съм спала единично с 3-4 момчета и въобще не мога да кажа, че това ми е донесло някакъв опит, те със сигурност не са ме лизали. Така че, мога да кажа, че си е късмет на какъв ще попаднеш. Ж22

21.   Отдавна следя подобни теми, търсех някоя по прясна, като тази и да попитам какво биха направили партньорите в двойката, без значение дали са семейство, дали са еднополови или хетеро, дали са млади или стари. Как бихте постъпили, ако докато сте в любовна връзка, с някой от двамата от двойката се случи нещастен случай, подобен на този който сполетя Шумахер? Предполагам, че повечето съфорумци знаят за него. Ще зарежете ли партньора си, ако изпадне в такова състояние. Като чета тази тема, а и в повечето коментари, жени негодуват от мъжете в леглото. Ако вече сте си избрали подходящият, но се случи да не може да ви задоволява поради злополука, как ще постъпите?

22.   Мъж съм, но е така, повечето мъже са много зле и въобще нямат идея от нещата. Мислят си, че е важно колко им е голям и колко време могат да "ръгат" - 30 минути, 1 час, 2 часа... ха ха.... идея си нямат, че "ключът за бараката" е на съвсем друго място. Ако една жена е привлечена от теб и ти знаеш как да я докосваш, целуваш, как да си "играеш" с нея, тя ще е толкова възбудена, че даже и при самото проникване може да "експлодира".... въобще не са нужни някакви страшни "техники" или маратони. Една жена иска основно страст, нежност и малко фантазия.... разбира се, и разнообразие, понякога просто може да я награбите импулсивно и нещата да са малко по-грубички и първични отколкото обикновено, това също ще я разтърси.... приятно.

23.   Н 21 отговарям на въпроса ти. Ако партньора ми, не дай боже, преживее злополука като тази на Шумахер и остане във вегетативно състояние, бих се грижила за него. Но след като преживея мъката (което може да ми отнеме месеци), бих потърсила любовник, ако имайки предвид ситуацията, този човек може да се нарече така. Един човек във вегетативно състояние вече не е себе си. То затова се нарича "вегетативно", от вегетал. Само физически присъства, съзнанието му или изобщо го няма, или е силно увредено и той не получава ясна представа за това което се случва около него, кой е и т. н. Няма как да му причиня емоционална болка ако имам сексуални взаимоотношения с друг. Естествено, че ако на мен ми се случи подобно нещо, не бих искала моя партньор да стои завързан за мен. Бих искала да си намери друга жена и да е щастлив с нея.

Ако става въпрос за не толкова тежки последствия, където единия партньор остане инвалид... ами те инвалидите също имат сексуален живот, стига да искат и да имат с кого. Може от кръста надолу да не функционират, но имат ръце, пръсти, уста, език...

24.   21. Зависи. Имаш ли парите на Шумахер? Жена му със сигурност нито му сменя памперсите, нито го къпе. Някой неща бих направила само за семейството - майка, баща, сестра, племеник. Оттам нататък всеки да си бере дерта. Ти би ли останал с жена инвалид или в будна кома? И защо изобщо се задават подобни въпроси като всички знаем отговора. "Мъжът си има нужди. Не влага нищо в секса с чужда жена"

25.   Н 22 е абсолютно прав, жена съм и потвърждавам, че нашите оргазми са в главите ни.
За 1ви път свърших едва като се събрах с една голяма моя тръпка, след години на мъка и непохватен секс с други.
Буквално полудях от целувките му и свърших след няколко тласъка само. Точно защото като истински искаме някого, тотално се преобразяваме. Тогава и разбрах, че съм жена-фонтан, защото буквално го залях.

26.   Добрият любовник е рядко, масово са просто еи така, до следващия.

27.   Само двама. Наистина не могат. Много мъже си мислят, че ръчкането е основно. Дали с пръсти, или с... мда. Ми не. Не така, защото мъже и жени са два основно различни видове. По различен начин се случват нещата. А масово не ги знаят и отразяват. Въртят си там на ръгането. Но пък иначе искат усещане, галене, целуване и разни други екстри. Е хубаво е това, но те самите са спънати коне, както се казва. Дори не си правят труда да разберат женската анатомия. Темата е дълга и доста разтеглива, но си е така. Ръгачи много - истински любовници малко / направо на пръсти се броят/ За съжаление.
Ж

28.   Абе, момичета, къде ги намирате тия некадърните мъже? Като са некадърни, и не могат да ви задоволят-научете си ги, вместо да симулирате, и да се задоволявате сами.
Мъжете, с които съм била, винаги са успявали да ме задоволят.
Маги

30.   Мъж съм и мисля, че една жена трябва да бъде предразположена първо, и след това ние мъжете да почваме да използваме за инструмента си.
Лизане, целуване - нежно!!! , включване на пръсти, и опитване дали с език или пръст да намерим клитора, и да почваме да го стимулираме нежно.
Ние мъжете сме големи егоисти, защото държим жената да ни задоволява орално, а когато стане въпрос за обратното, сме пълни идиоти.
Секса, не този бързия, импулсивният ( не съм против него, него да го
има и него ), трябва да бъде изкуство. Кама Сутра ни учи на толкова много неща, с които ние мъжете можем да задоволим една жена. Не става въпрос само да се вкарва и с това да докажем, че можем да вкарваме, жената не търси това, и съм се уверил в това. Със сигурност размера има значение, чисто визуално за жената, поне така предполагам, но ние мъжете трябва да се стараем да на повече техники, и на повече любовна игра, след което да, , ръгаме, , както се изказа някой по горе. Спазвайки това нещо, мисля че е възможно всяка жена да достигне на клиторен или вагинален оргазъм.

31.   Н 30
Страхотно звучиш наистина, може ли да ни разкажеш малко по подробно за твоя техника и да ни разкажеш как действаш ти с твоята половинка и как се постига нейните оргазми моля!!??

32.   Първото ми гадже беше невероятен любовник. С него свършвах много често С втория свършвах винаги. С третия също.
Нонер 1 и 2 бяха женкари, с доста бройки зад гърба си, но аз късно го разбрах.
Четвъртия и петия са доста по-слаби любовници. Пак издържат дълго, но при мен много рядко се получаваше с номер 4, а с номер 5 отдавна сме заедно и положението е подобно.
Мисля, че първите трима повече са ме харесвали като външен вид, затова и страстите в леглото бяха други.

33.   Аз съм номер 30.
Ще разкажа, разбира се. Не че съм големия Дон Жуан...

Когато аз съм с една жена, първо започвам да я докосвам и целувам, нежно! Събличам я, не само с поглед, но и с ръцете си. След това започвам да я лижа, там където вие жените криете най - големите си ценности. За мен лизането, и по специално намирането на клитора, е било и ще бъде едно от най- важните неща, повече дори от самото проникване. Една жена, ще се почувства наистина секси и желана, ако един мъж, преди да започва да, , вкарва, , , извърви този път. Ето, това е и първият момент, във който една жена може да достигна до оргазъм, и да изригне. Обичам позите, тези които водят до по плитко проникване, след това преминавам към тези пози където аз мога да вляза в пълният си размер. Ето, втори опит за оргазъм, ако любовника знае как и се представи добре. След това отново се връщам на лизането, и след това отново продължавам с различни пози, и накрая свършването е там където тя ще поиска. Никога не си позволявам, да свърша, аз където реша. Винаги се съобразявам. За мен секса е преди всичко, , еротика, , .