Споделена история от Секс и интимност

Омръзна ми
Дадох най-хубавите си години на човек, който явно не цени нищо.
На 26 съм, от 20 годишна съм с по-голям със 7г. мъж от мен, който от самото начало не иска да прави секс. В началото карахме месеци без защото мен ме беше срам да си поискам, а той не проявяваше никаква инициатива, бяхме заедно 24/7 - на работа, вкъщи и в свободното врмее, изневяра не е. После започнах да мисля, че нещо не му харесвам, ставах всяка вечер в която е бил “изморен”, “боляла го глава” и тн и плачех, спрях да се храня защото мислех, че не ме харесва и тн. Разделихме се, но след много молби се върнах, секса беше топ, но сега 3 г и едно бебе по-късно сме в изходна позиция, в която аз трябва да му се моля.
Омръзна ми, имам буца в гърлото, сякаш говорим на различни езици, единственото което прави е- на работа, прибира се, всяка вечер пие, ляга спи и същото от начало.
Говорила съм с него милиарди пъти - нищо не се променя, секса е предвидим, скучен и дори когато се случва понякога е просто за да млъкна. По-интересното е че от вече 1 г изобщо не сме правили - тежка бременност, после раждане и сега когато ми разрешиха да правя секс, той се дърпа като госпожица.

Коментари

1.   Какво става... последните няколко седмици има теми на 100% от жени оплакващи се от секцуалният си живот...

Мила авторке, аз съм мъж на 36 с две деца... при нас по принцип преди децата секса си беше рехав - да кажем 2-3 пъти месечно... а след децата е 2-3 пъти годишно... какво да ти кажа.... аз съм свръх активен ако има начин ще го правя по няколко пъти на ден.... но отсрещната страна не мисли така.... оппрадванието й са децата и напрежението покрай грижите.... аз пък работя по адски много време на ден но все пак имам желание по всяко време само да ме побутне и съм готов.... но тя никога не поема инициативата... ееееееее какво да правим... в името на децата си трая... какъв е изхода? Изневяра? И до какво ще доведе това.... в началото всичко е ОК после се оказва, че е като преди

2.   Съжалявам, че не си споделила преди да се обвържеш по-сериозно.
Всяка жена имала дълга връзка би ти споделила, че сексът като количество в повечето случаи намалява с времето, в щастливите случаи се задържа като количество, но никога не става повече, отколкото е бил в началото.
Чудя се, наистина се чудя, защо се обвързвате с мъже, които от самото начало не ви задоволяват сексуално, че и деца им раждате. Какво ви привлича в такива мъже?

Според мен става дума за класическия случай на заклет порно зяпач.
Наблюдавай колко време виси в тоалетната, в банята, трие ли си History/ история/ или ако не я трие, какво ли ще откриеш в нея. Дали влиза в банята или в тоалетната с мобилния си телефон?

Прекарва ли сам време в стая с телевизор, който има кабелна телевизия с порно канали.

Обзалагам се, че не става дума за асексуален, а за чекиджия.

3.   Пълен фейк стори..

М25

4.   Дадох най-хубавите си години на човек,

Доброволно, твой избор и решение. Никой насила не ти е взел нищо.

5.   Е браво, че трябваше да направиш едно бебе, за да се сетиш най-накрая, че ти омръзнало да стоиш незадоволена. Де да можеше и едно дете да каже, че му е омръзнало от тъпи родители... За съжаление трябва да седи 18 години с каквото съдбата му е отредила.

6.   Какво се случва? В последния месец се пуснаха 1000 истории за мъже които не искат секс. Започвам да мисля че се пускат от един и същ човек с цел провокация. Сред приятелите ми, никога не съм чул някой да казва че не иска да прави любов с жена си, все обратното слушам.

7.   Каквото човек сам си направи, нататък всеки го знае. Ти си знаела какъв е в секса, можела си да го оставиш и да потърсиш някой, който да е със сходен темперамент на твоя, да го отидете на сексолог, да се изследва и т. н. , вместо само да говориш.

8.   До 6 Нормално е да има много мъже с такъв проблем, замисли се с какво се хранят мъжете, кога последно са консумирали керевиз, коприва, круши, дюли и т. н., няма кой да им ги сготви и предложи. То мъжкото тяло за да получи желание да се възпроизвежда трябва да се чувства здраво, пък в последните години, мъжете се хранят главно с захар и протеин, телата са им изтощени и болнави, за какви желания може да става дума
Я си нахрани мъжа с копривена манджа, дай му салата зеле, морков с много листа керевиз, за десерт му предложи печеня дюля със сметана, храни го една седмица с подобни бабешки манджи, пък виж после как ще те гони из къщи да иска.

9.   До 6
Напълно си прав в първите три изречения. И аз мисля като тебе. Но този сайт няма сериозни качествени модератори. Много жалко.

11.   Коментарът на номер 3 е супер точен.

12.   № 6, аз не искам да правя секс с жена си. Подчертавам, с жена си, а не с жена по принцип.
Ти колко приятели имаш? Всеки ли ти споделя интимни истории? Щото може и да ти разказва такива от минало време, а днес хуя му да е като отвес.
От моите приятели само един-двама разказват, другите си траят. Аз съм споменавал, че не еба жена си, но не на всеки, само ако се завърти натам разговора и не го афиширам на всяка цена във всички посоки. Камо ли пред всички познати.

13.   Авторката : За жалост не съм фейк, бих искала да съм..

До номер 2 : Винаги влиза с телефон, седи си по 20-30 мин, но приятелки споделят, че и при тях е така, а сексуален проблем нямат :(

До номер 7 : Предлагала съм, да се тества - хормони и тн, не желае, били глупости това..

14.   Брей, какви "мъже" има.... Аз пък само да ми пусне готов съм 2 пъти на ден, но оправданието е, че двете ни деца я морят много. Все пак 2 пъти в седмицата успяваме да правим любов.
М 29 г.

15.   Говори с него. Разясни му нещата... обсъдете желанията ти и дори ако трябва обсъдете възможност за странична връзка (сексуална) от твоя страна. Ако ли мислиш, че е по затворен и няма да реагира добре... ми намери си някой за ебане и готово. Но си освободи достатъчно свободно време.

16.   12 защо не я желаеш, каква е причината?

17.   От номер 2
След като влиза с телефона в тоалетната е повече от ясно какво прави.
Явно сексуалната му енергия стига само за порното.

18.   9 от 10 случаи, жената не иска секс. Моята жена примерно 2-3 пъти годишно и е ок, преструвала се в докато се оженим и край. През повечето време не работи, деца нямаме и така. Баси и ужаса, разбирам авторката. М43