Споделена история от Секс и интимност

Секс с приятел
Здравейте! Момиче съм на 19 почти 20 години. Все още съм девствена и това малко ме притеснява. Имам си един близък приятел, с който имахме някакви кратки отношения, но нищо интимно. И до ден днешен сме си доста близки приятели. Докато тези дни не ми предложи да ходи с мен в чужбина на ваканция. Естествено, че искам да отида с него. Но тук идва притеснението, че най-вероятно там ще се стигне до секс - а и аз го искам вече с него. Моля ви дай ми съвет, не ме упреквайте за нещо. Дайте ми съвет как да се подготвя преди екскурзията, какво трябва да направя козметично и тн и тн преди първия секс. Момичета, знаете за какво говоря. ;)
Поздрави. И благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Ще се намърдаш в приятели с привилегии, защото толкова ти е акъла.
Ще хукнеш на екскурзия, защото друг плаща. Тоест той ще си плати да те ползва. Ще направиш сефтето с някой, който я искаш, я не. От това ще страдаш само ти.
Какво да правиш е без значение.

2.   Т. е. ще правиш секс с някого, с когото не си във връзка, само и само да прекратиш девствеността си. Няма да ме разбереш, но не е добър съвет. Остани сред свестните жени, ако някой ден искаш свестен съпруг, за да не си и ти поредната, която реве, че "няма мъже".

3.   Още си незряла да го правиш и това си личи по изказа ти, че на 19 си момиче. Не си никакво момиче, а жена. Когато го осъзнаеш, тогава ще си готова.

4.   твърде много го мислиш, та искаш и другите да ти помагат в мисленето... Иди ако имаш желание, а пък виж как ще се почувстваш на място и как ще се развият нещата.

Второ от къде си сигурна че ще се стигне до секс? ";)"

5.   Що не си станете двойка?

Настрадин ходжа

6.   Не ти е нужна някаква специална подготовка освен да премахнеш или подстрижеш космите на интимните ти части. Може да използваш самобръсначка или тример (машинка). Аз лично ти препоръчвам триъгълника да минеш с тример, защото е по-щадящ за кожата. Със самобръсначка е по-вероятно кожата да се зачервяване и следващите дни да почне да те сърби и щипе. А тримера нямаш тия проблеми.
Аз триъгълника правя с тример веднъж седмично, а бикини линията, крака и подмишници минавам със самобръсначка.

7.   Иди на кола маска преди пътуването (поинтересувай се за дължината на косъмчетата за самата процедура). Другото е баня, парфюми, дрехи, усмивки и падане на задръжките. Успех!
Ж

8.   Ако не обичаш това момче, не го прави! Само и само да излезеш от клуба на девствените.

9.   Отколко време го познаваш този приятел и колко точно ти е близък? Познаваш ли семейството му? Имали сте някакви кратки отношения, но сте само приятели, а сега изведнъж те кани на екскурзия в чужбина. Само теб, без други хора? Не ти ли е странно?
Прочети за схемата Loverboy за трафик на жени. И внимавай.
А иначе да, по принцип не бих те съветвала да правиш секс с някой, който не ти е гадже. Но това е най-малко притеснителното нещо в историята ти.

10.   Здравей! Аз съм момиче на 18г. Препоръчвам ти кола маска за краката и интимните части- гладка кожа и косъмчетата порастват след доста дълго време, не както при самобръсначката за 2 дни. Също може да се измиеш с интимен гел, за по добра миризма, и нормализиране на Ph.
Силен парфюм (може също по краката да си сложиш малко)
Смятам, че това е достатъчно. :) успех!!!

11.   Кво я почнахте веднага с обвинения, тя си е написала, че го иска, а и живота и тялото са си нейни.
Моето мнение - може би е добре да говориш с него, че си наясно, и че желаеш да правите секс. Щото ако сте резервирали една стая, се подразбира, ама ако сте резервирали две отделни - не чак толкова. Емо.

12.   Не го прави мила! аз направих тази грешка! Момчетата мислят ходове напред и щом си се досетила, че е стига до с*кс …. Смисъл и аз да бъда мъж и да искам да спя с някоя и аз ще я извикам на екскурзия като знам, че в хотела ще спи до мем и ще ми пусне

13.   А какъв е проблема да загуби девствеността си с космата путка? Може момчето да харесва космати? Ако я иска много ще я ебе всякък, с косми или без

14.   11, тялото си е нейно, ама ще почне със заблудите как иска връзка, а той ще предложи само приятели с привилегии. Жените се привързват след секс, нормалните де, не леките, и особено, ако са девствени. За мъжете е просто бройка. Може да иска да я мине, защото му се е дърпала, не е дала. Да си мине по реда, да я отметне. Тя ще си въобрази как я иска, влюбен е и т. н. И сама ще се набута в едни ревности, драми, да го дели с всяка. Да спи с някой, който не иска да е с нея.

15.   Ако го правиш само да си в крак с модата - Ще сгрешиш и съжаляваш много!
Направи го с човек, когото обичаш и той теб, без значение на колко ще си!
Аз съм жена на 26 все още девствена. Преди години мислих да направя същата простотия като теб, но се усетих навреме! :)

16.   Това да не е някакъв трафик?

17.   11, длъжни сме да я предупредим, че да направи информиран избор. Може би не иска следващата тема да и е "всички ме чукат и бягат". Ако иска да е жена за еднократна употреба - ОК.

18.   №12 - Какви са тия работи - ще я извикам? Доброзорно?
Аз пък чак на екзурзия няма да я викам, ще я поканя на кафе. С райбер.

19.   До 12. Чакай бе, какви глупости говориш? Ти откри топлата вода, че и наставления даваш. Прочете ли какво е написало момичето или ръсиш отрова при първа възможност? Тя точно това иска и го очаква. Просто пита как да се подготви. То бива озлобление към мъжете, ама някои просто прекалявате.

20.   Е, то някои почват със секса на първа среща и стават семейство. Ти си решаваш. Днес не се женят първо, хората имат купища връзки, не знам защо всички я обвиняват. А приятелясериозен ли е?

21.   Това ми прилича на трафик на жени с цел продаването им за проституция.
Колко добре го познаваш този приятел?

22.   Аз малко съм резервиран да давам съвети при толкова малко информация от авторката на темата. Какви са ви отношенията в момента, кога е екскурзията, защо те притеснява ако се или когато се стигне до секс, щом го искаш? И най-важното, защо не се изясните преди екскурзията, хем да сте по-спокойни, хем да почнете със секса отсега, да да ви бъде по-хубаво на екскурзията. Решението ти си го вземаш, доколкото разбирам си го решила вече.

23.   Хехе - щом си дествена - направи го преди да идете на екскурзията, та като идете там да си готова за много секс.
Единственото важно нещо, което не трябва да забрявяш е да си вземеш презервативи. Не разчитай, че той ще има.

Козметичните процедури са по-скоро за теб, а не за него.

24.   Видях, че доста хора сте писали да си направи кола маска. И аз го обмислям това, но ме е страх от самата болка. Бих се радвала жените да ми разяснят темата относно кола маска. С какво сравнявате болката? Търпима ли е? Каква е хигиената след това и има ли сърбеж и щипане след това? Каква е цената? В момента имам страшен сърбеж в тази област и усещането е доста неприятно. Благодаря предварително.