Споделена история от Секс и интимност

Аз ли съм виновна?
Историята ми е че след 4 годишен брак не ми се прави секс толкова често както преди. А мъжът ми иска и като му откажа се сърди.

Започнах да го хващам да гледа порно и да си прави чекий. Дали няма да почне да ми изневерява?

Коментари

1.   Вероятно ще почне, мъжете нямат воля... Или почти да спиш с него, или... той ще си намери чуждо с или без теб..

2.   Ще почне. Може да си 100% убедена. И при мене има подобен проблем, макар че не съм женен, но съм от дълго време във връзка... Не искам да прекъсвам връзката, защото държа страшно много на човека, но така или иначе дивото зове.

Връзка без секс няма. Точка. По принцип и от двете страни е така, но понякога се събират еблив и нееблива или обратното, и тогава никой не е на 100% щастлив. Единия е незадоволен, другия е изнасилен.

Не мога да ти дам съвет какво да правиш, защото както казах и аз съм в такава ситуация и дори на себе си не мога да дам.

А за чекиите, те нямат нищо общо. Всеки нормален мъж гледа порно и си бие чекии, дори да се скъсва да ебе иначе. Това дето щом гледа порно, значи не е доволен от жена си, съществува само в главите на жените (за щастие не на всички). Но в твоята ситуация по една случайност е вярно.

3.   100% ще започне да ти изневерява. Дори може да подаде молба за развод. Така ти се пада, като не можеш да задоволиш собствения си мъж.

4.   Ще започне и още как. Природата си иска своето, ако имаш заболяване - да направи компромис човек, но просто ти се отщяло. Ами и той може да си намери нещо и съвсем да ти обърне гръб - какво ще пишеш тогава? Или като много други ще се правиш, че не забелязвш, за да си върви керванът?
Мечо Пух

5.   Еми съвсем скоро е напълно възможно.!!!

6.   Мечо Пух ти би ли изневерил на жена си, защото в продължение на някакъв период няма желание за секс?

А към авторката : Аз имам чувството, че на теб не ти пука толкова, че той е незадоволен и не му даваш това, от което има нужда. Интересува те дали ще ти изневери. Не трябва ли първо да си помислиш за това?

Лоша

7.   Опитай се да разнообразиш мъжа си, като го предизвикаш приятно и изненадаш с нещо хубаво! НЕка разбере, че жена му не е студена!

8.   Няма дим без огън. Не може просто така да не ти се прави след 4 години. За класическа фригидност явно не сава дума - все пак в началото нещата са били наред. Нещо се е променило. Може би начин на живот, заобикаляща среда, стрес, деца? Може би си качила килограми? Ако не си го направила - замисли се! Нищо добро не можеш да очакваш от брака си, обричайки мъжа си на сух режим. Даже пак е добре, че още се задоволява с порно и самообслужване. Няма как и в неговата глава да не се въртят милион въпроси. Един от тях най-вероятно е дали си няма друг?

Трябва да се замислиш сериозно нужен ли ви е такъв брак изобщо. Нужни ли сте си равностойно един на друг, по друг начин освен секса. Има в живота много случаи, когато поради някакво заболяване на единия, другия е обречен на въздържание за винаги. Брака им продължава да съществува, но във съвсем друго измерение.

А може би той не влага достатъчно от себе си? Може да срещнеш някой, който да го прави така, че да "не те боли глава" при всеки удобен случай ...
Причините и решението трябва да се търсят. "Аз ли съм виновна" няма място тук!

9.   Ако не е почнал да изневерява вече

10.   Oт авторката :Не знам какво ми беше, но пак е както преди, правим си секс редовно!