Споделена история от Секс и интимност

Неанални играчки за мъже
Първо към дамите: как ви звучи мъжът ви да си има такава?
Ясно е, че "тя" няма да повишава качеството на секса ви (за разлика от разните за вас). Би могла да ви замести, когато ви "боли главата"... Би ли допуснала някоя дама, съпругът й да "се оправя" с нея, стига да не я безпокои? Тайно или явно? В подобни случаи обичайно той тайно се самооправя в банята... Често ви е ясно за това. И го приемате тихомълком. Ако там си държи една такава, нещо против, че ще бъде с нея, а не баш ръчно? А бихте ли го насърчили или поне подсказали "тази вечер да я навести"...?
Имам предвид само вагина, не цяла кукла.
Към мъжете: моля, който има лични впечатления от такова нещо, да сподели. Има ли някакво по-приятно усещане от простата чикийка? Да препоръчате конкретен модел или някакви специфични функции, изработка...? Някой, на който съпругата му знае и няма нищо против?

Коментари

1.   Купи си мастурбатор, те са произведени в Япония и са качествени.

2.   Заглавието е "... за мъже". Мастурбират жените. Мъжете онанират... когато сексуалният им партньор е твърде пасивен.
Темата е повече за психологическото възприемане. Макар че не всички мъже биха приели изкуствен член у дома, доста нямат против. За изкуственият женски... изобщо не се коментира, даже и анонимно тук.
Ясно е, че "недаването" някои дами го използват за постигане на някои цели, но на други просто не им се прави секс. Тези, другите, би трябвало да са наясно, че мъжете им се самообслужват. До колко за тях е проблем използването на "помощно средство"?

3.   Не се занимавай с глупости!

4.   Бях си купил една силиконова вагина от сайт но накрая я изхвърлих. Не ми хареса. Трябваше да я крия. Жената разбираше не знаеше нищо, то ако в леглото всичко беше ОК то за какво да я купувам.

5.   4, говорим точно за случаи, в които нещата в леглото не са окей, но има някакво разбиране...
3, тъпо! Прочети темата (не по диагонал)! Ако си в час с такивата проблеми, подскажи реално решение (поне твое). Ако не - не се занимававай с глупости от рода да препоръчваш нищо за нещо в което не си в час!

6.   Ако имаш жена и се занимаваш с това - лошо!

8.   6, да имаш жена и да правиш редовен, добър секс, са различни неща. Както и съпруг, де...
Лошо е и когато някой е с някакви протези... но видиш ли - по-добре е от колкото съвсем да не може да се обслужва, придвижва, храни, чува, вижда...
А има и далеч по-лоши неща -алкохолизъм, мързел, глупост...

9.   Много съм се навил да си купя една реалистична секс кукла, ама все не ми се дават 4 бона. То хубаво ще ги дам, но ако не ми хареса, какво ще я правя тази кукла. Иначе с гаджето правим секс по два пъти на седмица, но на мен ми е малко. Ако не се изхвърля поне по един път на ден, направо откачам. Много ми е интересно дали някой ползва от тези реалистичните силиконови кукли. На мен лично не ми се занимава с проститутки, а чикиите вече нещо не ме кефят. Искам си жена.