Споделена история от Секс и интимност

Тройка с 2 жени
Привет,
Моля за повече информация от мъжете и жените, участвали и практикували тройка с един мъж и две жени.
Причината: има два дами около мен, които биха желали да правим тримата секс. Мен обаче ме притеснява, че няма да мога да задоволя и двете дами. Не знам дали и доколко са бисекс, което би ме подпомогнало в случая. На път съм да откажа, но ще ми е полезно да чуя жени и мъже минали през това. Как беше и какво се случи, какво не се получи. Мерси!

Коментари

2.   С една дума-имаш желание, но нямаш въжможност. На твое място, бих си свила перките.

3.   Пич, първо нека се изразя: "ХАХАХАХАХАХАХАХ"
Второ, някои мъже една жена не успяват да изчукат, ти си се "притесник" за две. Ако си млад и потентен и и двете ти харесват, нямаш си и на идея, че ще ги изчукаш. Другия вариант е темата да е измислена, но моят съвет към теб и да си махнеш всички предразсъдъци и комплекси, а да си мислиш колко би било страхотно това. :)

4.   Според мен, щом се чудиш дали ще се справиш, не е за теб работа. Просто не ти се иска достатъчно. Иначе сега щеше да пише тема "първа тройка, не е за вярване".

5.   И питаш тук, сериозно? Повечето мъже вече щяха да са го направили, а не да питат. Малко са жените, които биха се навили!

6.   Сексът е за двама, не се занимавай с глупости.

Настрадин ходжа

7.   Никакво отказване! Не е срамно да се провалиш, срамно е да не се пробваш. Още повече при такова хубаво предложение. Гледай своя кеф и да не ти пука. След време ще съжаляваш, защото не си рискувал. Успех! И пиши после какво е станало.

8.   Действай. И да не ти дреме. Какво толкова може да стане в крайна сметка...

9.   Пак събираш материал за довечера, не е ли по-лесно просто да напишеш в търсачката в режим инкогнито threesome two girls one guy.

10.   Отказването е най -лошия вариант. Просто действай, винаги има първи път. Използвай рце, език спомагателни средства и не се спирай.. Ще има щастлив край.

13.   Ако умееш да се сдържаш да не свършваш, може да се справиш и с три жени.

14.   Батко, ако те е шубе, шибни някакъв по-лек вариянт на виаграта 10 мин преди да се видите. След това като ти стане вече всичко ще се нареди

16.   Две дърти така ме изтискаха, че вече никога тройка. Може с някои младички и неопитни, но не и с дърти хиени.

18.   Чукай смело, че птичето веднъж каца на рамото.
Само не забравяй да ги подредиш, така че да може да го вадиш бързо от едната и в другата. Поощрявай ги да се лижат интензивно.

19.   Семеина. С една колежка попадахме на такава ситуация. Но момчето беше младо. То свърши няколко пъти, докато ни задоволи. И конкретно аз не останах толкова възмотена.

21.   Правил съм, с платени.
Не беше нещо кой знае какво. Малко си е разсейващо наистина.
Не е важно толкова да са бисекс (макар че е по-добре, определено), колкото да са разкрепостени. Ако са от масовите скумрии дето само лежат и чакат ти да ги задоволяваш, нищо добро няма да излезе. Самото естество на нещата предполага, докато с едната го правите по-стандартно, другата да те (и да се) задоволява по някакъв по-нестандартен начин, което предполага да са от по-палавите.
Оттам нататък ти си знаеш горе долу какъв е конкретния случай и жените, за които говориш.

24.   Като жена никога не бих се съгласила на подобна тройка. Няма начин един мъж да задоволи две жени.
Тройка с двама мъже е друго нещо.

27.   Истината е, че те са там за тяхно удоволствие, ще се справиш, спокойно. Би бил изненадан...

28.   Ми, не, един мъж може да задоволи две жени, но жените предлагат тройки на слаби мъжки ракии и това е големият проблем. Познавам доста мъже, които трябва да са на твое място, нищо лично. Жените в България имат огромен проблем с това, че не се занимават с мъже.

29.   Моето гадже ми подхвърля за една нейна приятелка, била на сухо, еднократно уж, но аз не съм склонен. Като знам моята колко е пасивна, не благодаря! Тя е пасивна, но иначе претенциозна, все пълна програма иска. Половината време е по гръб, другата половина настрани или по корем. Едно завъртане, с това се изчерпват усилията и в секса. м. 29

31.   29 докарай ги в моят гараж да им направя реглаж на преден и за ден мост и ще видиш после как ще ги караш и двете по едноно също време хаха