Жените стават все по-надменни
Забелязвате ли го? Вече няма място където да се запознаеш с някоя жена, защото все "не е удобно". Преди дни исках да се запозная с едно момиче на улицата. Вървеше пред мен, настигнах я и видях че е със слушалки. Усмихнах и се и исках да се запознаем, а тя ме изгледа злобно, забърза крачка и премина на отсрещния тротоар. Дори не си махна слушалките и да измисли някакво извинение от сорта че бърза или подобно. Та се замислих къде да се запознаем ние по-обикновените мъже с "по-лоци професии" -работник кухня съм, на 42г. Та да продължа по темата:
- на работа - не може - идват млади колежки с големи амбиции - студентки които искат временна работа докато завършат или намерят по-добра работа. С такива е абсурд. Те са бъдещи висшистки и нямат бъдеще с някой който цял живот е работник. Нагли и надути са и дори не ме удостояват с по-дълъг разговор. С две думи - по всичко ми покзват че съм им под нивото.
- Ходил съм на фитнес - кифли със слушалки, които искат никой да не ги занимава.
- Дискотеки - там пък хептен не става - всичко е пияно или дрогирано.
- На улицата - не става. В паркове пак са кифли, които разхождат кучета за по 1000лв и са навирили носове.
Приятелите ми със сходна съдба се задоволоха с разни запуснати дебелани само и само да не са сами. Но пред мен са ми казвали как ги отвращават и при нещо по-добро им бият шута. Не искам да съм като тях.
Та къде такъв като мен би срещнал нормална жена. Има ли други като мен тук? Млад съм още и имам време и за жена и за деца. Но къде един мъж с 1200лв заплата би срещнал по-скромна жена?

Коментари

1-50 от 95

1.   Аз например намерих мъжа ми близо до нас, няма ли някоя приятна съседка, която ти харесва. За мъжете е трудно. Интернет също е опция.

2.   Не знам къде да ги срещнеш, но е сигурно че не трябва да ги гониш по улицата като откачен. Запиши се на хоро някоя група, сега е модерно кой е самотник да рипа на ръченица, не че ще стане нещо кой знае какво, ама поне ще видиш колко като теб има, макар че аз това не го разбирам.

3.   На 42 и преследваш момичета? ! Ти за тях си чичо. Като баща. Млад бил. Сериозно? ! Ти си в средната възраст вече. Че и помощник кухня, нямаш грам образование и амбиции. Хората внуци имат на тия години, той седнал да задява младите.
Защо си мислиш, че е страшно гот да настигаш жените, пък и да си махнели слушалките и да си общуват с теб? ! От какъв зор?
Нормална жена искаш. А ти нормален мъж ли си?

4.   Ами някакъв мъж на доста над средна възраст гони момичета по улиците, фитнес и т. н да се запознава с тях... Ще бягат не, ами като не извикали полиция.

5.   Много правилни наблюдения. Всяка е с тапите в ушите и и да искаш не можеш да я заговориш. Всяка панелкаджийка се мисли за принцесата на Монако. Почти няма начин да се запознаеш с някоя спонтанно.

Иначе, с 1200 лв. заплата нямаш никакъв шанс. Въобще някоя да иска да има нещо общо с теб трябва да взимаш тройно на това. Стартово 3600 лв. звучи добре и то да си ПЕРСПЕКТИВЕН! Демек, след време да взимаш 4-5-6 бона.

6.   Не жените са надменни, а ти си нагъл. Сериозно ли мислиш, че можеш да заговаряш случайни жени по улиците, че и да смяташ, че ти дължат извинение, защото не искали свалка с теб? И аз като отида на тренировка или в парка да си разхождам кучето последното, което искам че някакъв загорял и отчаян мъж да иска контакт с мен. Ако искам връзка си търся човек със сходни интереси, виждания за живота и т. н. Т. е. не ги търся на улицата, а на семинар, събитие, екскурзия, общи познати и т. н. Теб и 12 000 лв заплата няма да те оправят, защото очевидно нямаш потенциал за партньорство.

7.   Чрез познати и приятели. Приятелка на приятелката на приятел.
Бягаме от разговор на улицата, защото все пак сме наплашени. Всякакви откачалки, човек!
Наркомани, просяци, секс маниаци…
Пак ти остават заведенията. Не дискотеките, там вече алкохолът е много.
Излизаш с компанията, на съседната маса банкет - танци, наздравици. После я намираш във фб и ѝ пишеш

8.   То ако за тези си години не си разбрал как стават нещата, не е добре положението. И не, вече далеч не си млад, а си на средна възраст. Както ние мъжете съдим и избираме жените изцяло по външен вид и възраст, така жените ни избират по основно по социален статус. Един мъж, за да бъде пожелан от жена, трябва да е минимум на нейното ниво. Прочети за понятието “хипергамия” в женското поведение.
Ако искаш да те харесват жени, които що годе стават за нещо, трябва да положиш усилия да си подобриш социалния статус. Не че нещо, но на мен работник в кухня ми звучи много зле като занимание за мъж на 42 години. В момента готвачите са една от най-търсените и добре заплатени професии. Защо не събереш пари и да изкараш някоя престижна готварска академия в България? Не ти в късно за това. Стани готин уверен готвач в хубав ресторант и ще видиш как като по чудо, жените ще започнат да ти обръщат повече внимание. С увеличаването на дохода, ще ти се увеличи и самочувствието, а мъж със самочувствие е истински афродизиак за жените. Виж по телевизията, как в момента готвачите по разни кулинарни предавания станаха най-желаните мъже. Това е така, защото готвенето си е изкуство и жените свързват професията на готвача с това на артистите и творците т. е с нещо привлекателно. В готвенето има емоции, които един мъж трябва да може да създава в жената, за да го сметна за привлекателен. Има професии с високи доходи като програмистите, които обаче за жените са скучни и от там непривлекателни - твърде логични и не създаващи емоции.
За да обобщя - положи всички усилия да се развиеш максимално в професията и във външния си вид. Тръгни на фитнес, купи си хубави дрехи, изгради си стил и стани хардкор готин готвач с неразрушимо самочувствие. Така няма да има нужда да питаш къде да търсиш жените - те сами ще те намерят.

9.   Темата е провокация :D няма как да е истина това написано така.

11.   Ами, спри да харесваш кифли и започни да харесваш наистина нормални жени, каквито явно БГ мъжете смятате, че са ви под нивото.

Black Sabbath

12.   Едва ли, пробваи общуване с тях в различни среди.

13.   Ама търси си в сайтове около твоята възраст, 20-годишните не искат чичко освен ако не е с пари.

14.   До това води агресивния и необоснован феминизъм. Скоро ще стане още по-зле.

15.   С такова запознаване на улицата влизаш в категория психопат. Не знам защо се оплакваш от жените.

16.   "Та къде такъв като мен би срещнал нормална жена"

Срещаш ги навсякъде. Проблемът ти е, че не търсиш нормална жена. Нормалната жена търси млад красив мъж, над 1. 90, с пари, коли, популярен и сред мъжете, и сред жените. Ти си точно обратното...
Пък да преследваш жени по улицата да се запознаваш... абсурд.

17.   Нито си млад, нито с тея 1200 можеш да поддържаш семейство... А ако се целиш и към по-млади с по 15-20 години... Нещо народа масово взе да си живее в негов си филм и да не ебава каква е реалността.

18.   Аз съм на 35 и съм лекар. Е, авторе, имам сериозна професия и уж някакъв статус. Не изглеждам и зле. Но и аз съм сам и никоя не ме отразява. Професията ти е най-малкият проблем.

19.   Няма как. В момента всяка една жена е брутално валдирана от социалните мрежи. Ще видим как ще се развият нещата. Аз съм на 30 и сега ми е времето. На теб на 42г... Малко си странен..

Социалните мрежи придобиха сегашния си облик и влияние едва преди няколко години. А ти си бил млад и тъкмо в разцвета си преди 10-15 години, когато си можел да направиш семейство и деца. Защо не си го направил? Сега тепърва ако трябва да си на любовния пазар - много трудно. И за жените е много трудно, защото те пък трябва да отсеят най-сигурния. Ама най-сигурния в техните очи и според което им отърва. Ама ако пича пък не ги иска, както все повече се очаква да бъде... Отношенията мъже жени отиват в много кофти посока.

Според статистики до 2030 над половината жени ще са сами и няма да имат деца и няма да са женени. Мъжете вече не искат да се женят, защото жените имат тотално надмощ
ие над всичко и всички. Един познат има наистина много пари и беше сключвал пред брачен договор с жена си пред една камара адвокати... Че ако стане нещо цялото му имущество отива при детето им като стане на 18. В крайна сметка се оказа прав... Жена му е изневрявала сумати години. Става сложно много и за двата пола.

20.   Феик тема.

21.   Не е до надменност. Жените са ужасно завистливи.
И си вика е ся как аз ще седя в къщи, верно обичам го ама той не ме води никъде, а ще гледам тая и оная мърли, които не могат да ми стъпят на малкия пръст постоянно сторита и приказни почивки, чужбини, обиколиха света, а аз заухавата. И хване та намери тоя с почивките, ама се окаже, че не било така както очаква, щото просто една снимка там, да каже къде е била и ква е класна, там всичко уж 6, ама не точно, щото после цял живот не може да го гледа, за да види и тя път и да вика колко яко било. После темите ясни, всичките написани заради тва. Или глупака я хванал, а мислил че всичко било божествено и чак шокиран че цял живот плащал, а тя кръшка, или тя обича, ама не и стига и завижда, мисли че тоя живот ще и донесе от всичко по много, накрая реши че тоя не я заслужава, или нашата хване такъв угоден, после реве че обичала някой силно и не издържала. Всичките теми се въртят около това.
Е за тва има готини млади мъже сами и не знаят от къде им е дошло и се депресират и се сдухват, търсят грешката в себе си, пък то нямало грешка а бъг в матрицата.
Ако някой не ми вярва, да снима два билета за почивка в чужбина и да го прати на познати дето иска да опъне, колко ще откажат? Тествано лично от мен, заведох тая, която ми обеща всичко за да е там и си го даде това всичко.
Познавам един образ, не мяза на мъж ама подплатен добре, ей така мина всички “класни” карачки, е верно плати си, ама искал така, така направил и верно няма го по снимките от почивките, ама той си взел своето и пари не го бъркат и е яко желан.
Та тече едно невероятно състезание, коя ще се направи на по-голяма и на по-щастлива. А то накрая се вижда, пуста суета и завист, водеща до катастрофа след катастрофа. И накрая няма щастливи, има все жертви, тръшкащи се и все някой ги излъгал или подлъгал :)

22.   Егати наглия пост. Никоя нормална жена не иска някакви непознати да я преследват по улиците или притесняват във фитнеса... Нищо надменно няма, просто не се интересуваме от теб, повечето си имаме гаджета и си гоним своите задачи...

Ако въпросът е къде да търсиш жени, които търсят мъж като теб, има такива, но трябва да си промениш подхода...

23.   А ти замисля ли се, колко жени не са сред живите вече, защото са се доверили на някакъв мъж на улицата (известен пример Тед Бънди, а има още стотици като него).

Във фитнеса се тренира, не се задава. Нормално е да не искат да ги закачаш, защото са отишли там за друго. На разходка с кучето също не и е до теб, освен ако и ти нямаш куче.

На 42 не си млад, на средна възраст си, защо до сега не си създал семейство? Къде бля? Или и ти като типичния български мъж до сега не беше готов да се обвърже? Щото според този сайт мъжете решавал дали искат жената за сериозна връзка, пък тя решавал за първия полов акт(това въжи и за номер 18).

24.   В момента сме във време, в което жените трябва да гонят. Или по-скоро те трябва да се навъртат. Реално нормалния днешен мъж няма никакъв полезен ход, освен ако жена не му подаде сигнал за това.

Замислете се.. И особено жените да се поставят на мястото на мъжете... Какъв полезен ход имаш да си хванеш мацка. Пишеш в социалните мрежи - ако нямаш развит профил с много последователи и готини снимки на екзотични дестинации - няма как... Заговаряш на улицата - освен ако не си облечен много добре и не изглеждаш много добре - пак няма как... На дискотека - в момента там са основно млади хора до 30 и ако жена реши да се задява с някого там, тя ще иска той да е наистина много хубав. Съмнявам се да отговаряш на който и да било критерии. Така както те слушам си и малко самотен.

Малко сме нападателни в коментарите, но в момента или си на върха и имаш всичко, или си на дъното и нямаш нищо. За жените или си хубав, или си грозен. Няма средно при тях. А и в момента на цялата липса на персонал са вземаш 1200лв... в кой град си? Ако си в някой от големите - там жените вече не са традиционни. Ако си в провинцията - там свестните и добри са заети. И имат деца.

Аз съм един от писалите горе и е интересно досега какво си правил в живота, за да се докараш до тук?

25.   Да си на 42 с такава заплата, смятай

26.   Жена ми на 27 ми говори често за такива льохмани като теб чичаци и смачканяци, които не се усещат. Има годежен пръстен на ръката и пак наглеят. Те заради такива крийпове като теб ходят със слушалките и повярвай ако изглеждаше добре и събуждаше поне нещо в тях щяха да махнат слушалките. Щом ти показват, че си под тяхното ниво нямаш никакъв шанс, а тези които са ти писали, че парите са важни за тези неща - да ако нямаш какво друго да предложиш поне това да имаш. А за надменността - това е единствения начин да не влезеш ти във филм, защото ако малко ти покажат човечност и почваш да си мислиш, че те харесват и почваш да наглееш.

27.   Е, какво нападнахте автора, че се е опитал да заговори жена на улицата?

Аз така заговорих бъдещата ми жена и по-късно тя ми стана съпруга.

Авторе, този начин може да проработи - но трябват три условия, за да стане:

1. Жената да не е със слушалки
2. Не трябва да бърза за никъде - по скоро може, когато си на разходка в парка или по центъра.
3. Трябва от пръв поглед да й допаднеш

Но на твоите години - това е малко вероятно да стане - при мен стана, но бях на 22г.

Затова по-скоро си търси жена чрез познати и влез в някакви други среди - според твоите интереси.

28.   Супер грешен подход баце. Това което правиш е нагло и противоестествено. Заеби ги тия дето говориш.
Аз обожавам да натривам носовете и да мачкам самочувствието на такива БГ дрипли.
При някакво стечение на обстоятелства ако някоя тъпа пача си позволи да ми повишава тон или да ми говори на въпреки - тежко и горко.
Добрия вариант за запознанства е по екскурзии в съранат и близки дестинации. Само че няма да им се натрисаш така ами ако започваш разговор да бъде по деликатно. И си следваш културно-туристическият план. Ако някоя прояви по голям интерес продължаваш в същия дух до евентуална ибмяна на координати.
И хайде престанете с тези социални мрежи. Чии проблем снимки-нека се снимат у кефят. То ако на една жена и е толкова акъла, че да трупа самочувствие от снимки, значи няма грам мозък и всякави отношения с такива са обречени!

29.   Първо - да ме гони някой на улицата е доста плашещо.
Второ - били надменни. Ми кой иска посредствен човек? Не си амбициозен, а си на 42 г.
Трето - на 42 г. си всичко друго, но не и млад. Кой те заблуди така? Дай си реална оценка.

И друго - вероятно имаш кофти характер и отношение, поради това си сам.

30.   И да допълня, викам полиция, ако ме гонят по улиците.

31.   1200 лв заплата семейство не се гледа.

32.   Не знам защо си мислиш че си млад. Виж, не го казвам с цел обида, мисля че е по-важно да чуеш истината, вместо да се засягаш. На 42 няма как да си млад. На 24 си млад, да (освен ако не си допуснал техническа грешка при пускане на темата). Не знам защо някои мъже се заблуждават, че са млади, понеже за разлика от жените, нямат биологически часовник. Да, но... И вие мъжете имате така да го кажа социален часовник. Ти ако направиш едно дете на 44 (смятаме теоретично в момента, на 42 си, срещаш мадама, правите дете, минимум ставаш на 44 дотогава), това значи че след 20 години, детето ти ще е студент(ка), а ти ще си на 64 (пред пенсия). Това за разходите на бебетата... знаете ли че най-големите разходи са докато са студенти? !? След 20 години, детето ти ще има нужда от най-голям капитал от теб и твоята жена, за да изкара студентството си. Да кажем че ще работи и учи едновременно. Пак не е достатъчно.

Горе долу, ако ще правиш дете, трябва да прибавиш към твоята възраст 25, за да знаеш че си поел отговорност за този бъдещ човек до момента, в който той/тя ще се оправя сам. 42 25=67 ти ще си пенсионер, който едва ще връзва двата края, а ако детето ти е имало неразумието да запише някоя измислена специалност, пак ще има нужда от родител да го подпомогне поне докато си стъпи на краката, а ако е и жена, може и до 27, 28 още да не се е ориентирала. Не че се отнася само за жените, де, то и мъж може да се е неорентирал до 37-27, но да кажем в миналото първото е било по-вероятно.

Сега разбираш ли защо никоя жена не би гледала сериозно на 42-годишен мъж? Ако искаш партньорка, намери начин да отвориш собствен ресторант (щом си готвач), и поне да ги подсигуриш докато станеш на 60 , ако толкова искаш семейство (при някакъв бизнес, поне имаш шанс за по-стабилни доходи, които после влизат в семейството ти, наследникът ти може да доразвие бизнеса и тн).
Мъжете, за да искат семейство, трябва да имат почва. Жените избират кой мъжки става за даденото, и кой не. Така е било от време оно.

33.   42-годишен, а задиря момичета? Ти добре ли си?
И преди жените се дразнехме от запознаеащи се на улицата.

34.   Има недостиг на младите жени (50000 мъже между 20-40 в БГ). Какво става с нещо което е дефицитно? Цената му се качва много. Дохода ти трябва да е 3х по-голям. Хубав ген имаш ли? В лицето как си? Висок ли си? Силен ли си?
Недостигът на жени, съчетан с женската хипергамия, оставиха МНОГО мъже без жена и деца. Мъжете трябва да се адаптират.

Също така, трябва да гледаш жени с МАКСИМУМ 3-5г по-млади. За 30 годишните си дърт чичак. Почваш здрав фитнес, ОСОБЕНО ако гена ти не е хубав (то е ясно че на е, ако беше щеше да чукаш различна всеки месец). За парите казахме. Жените избират по външен вид но остават при мъжа заради парите и секса. Трябва да си добър и в трите. Конкуренцията е жестока, повечето жени имат безброй опции с 30-годишни фитнес батки за секс и програмисти с 5000лв заплата за "нещо по-сериозно" (демек гадже-плащач). Ти не си дори на място 1000 в тази класация в дългия списък с мъже, до които една НОРМАЛНА жена има достъп (а красивите ходят с топа, те са в друго измерение).

Най-добре подобри всичко в себе си и после си търси чужденка, най-добре азиатка. Друг шанс за теб няма да има. Но пак казвам, трябва да се развиеш във всякакъв план, защото и филипинките имат изисквания, те също са жени. И те искат на хляба мекото. И те искат да бъдат глезени, и те искат да се ебат с най-готините. Ти за тях ще бъдеш паспорт, но поне имаш някакъв шанс. Повечето мъже и този шанс нямат. Много мъже ще останат без поколение.

35.   18 не е възможно да си сам, много лекари имат и жени и любовници. Работят и около много жени, макар че също има самотни и там

36.   Авторе, като стана въпрос за приятелите ти как се хванали с "дебелани" само за да не са сами, ми е любопитно те как ли изглеждат и какво ли представляват? Ален Делон на млади години... не ставай смешен. Сигурно се изживявате като холивудски звезди, затова се смятате за млади. Ако бяхте толкова интересни и жени, и любовници щяхте да имате. И не всичко е до пари. Свали си критериите или се промени. На твоите години хора по 2 пъти се ожениха.

37.   Ако темата е истинска, а не майтап.

Авторе, не е нормално да досаждаш на непознати жени на улицата. Крачка към жена за запознанство се предприема, само ако жената ти е дала знак, че иска това, т. е. че те харесва. За невербална комуникация си чувал, нали?
Щом има слушалки на ушите, значи не търси запознанства. Много ясен знак.
Плашещо е непознат мъж да те настига и да ти говори без да си му дала знак, че проявяваш интерес. Ако не е плашещо, то поне е стряскащо. Освен това не знаеш дали непознатата жена си няма приятел, съпруг или просто друг любовен интерес.

След като си работник кухня, запиши се на готварски курс - хем ще си повишиш уменията, хем евентуално ще срещнеш жена, която се подвизава професионално на същото поприще като теб.

38.   Авторе не ги слушай тия идиоти, които ти казват, че не си млад. Човек е на толкова на колкото се чувства. Важно е душата да ти е млада.

Гледам една тука бая писала май наистина няма какво друго да оправи и тръгнала да разправя на колко години ще е детето ако го направиш еди кога си. Аве Ейй...

Пълни глупости братле. Въобще не ги слушай. Сложи си ги на оная работа.

Аз да ти кажа от опит жените си падат по батковци.
Пре спокойно може да забършеш някоя 29 30 годишна млада жена.

Не забравяй да си винаги позитивно настроен усмихвай се искрено, дори и когато те отрежеят. Няма да се притесняваш.

Ходи на фитнес, но не да забършеш нещо, а да се стегне.
Не се натоварвай с много тежести, а тренирай за здраве.
Подържай се. Това е важно.

И помни жените харесват усмихнати и позитивно настроени към живота.

Пак ти казвам. Не ги слушай тия отрепки дет ти казват, че си бил стар. Пълни глупости говорят. Още си млад и живота е пред теб. Тия дет направиха деца преди 20 години сега са или наркомани или хомосексуалсти. Но те още не знаят. Ще се научат много скоро. Дори е грешка да имаш дете тийнеджър в момента. Времената се променят няма да е все така. И когато настъпят и се променят нещата към по благоприятна посока. И ти ще имаш деца. Само, че тия дет имат деца от преди 15 20 години те ще се подчиняват на твоето дете. Вярвай ми.

Не бъди нахален с жените. Бъди мил с тях и уверен в себе си.
Съдбата си знае работата.

Който се смее последен се смее най добре.

39.   Мдааа.. Жените били надменни. Но авторът е с пълното право да има високи стандарти. Момичета търси той, 42-годишният. И няма като приятелите си да си хване някоя "запусната дебелана". Бедност е проблемът. Но не финансова, не е до професия. Душата ти като е бедна, като си повърхностен човек и нямаш реална преценка за самия себе си, нищо не може да помогне. Тъжно... И такива мъже после се чудят защо жените не ги уважават.

40.   Ако мъж ме преследва на улицата направо викам полиция, правила съм го. Аз веднага казвам че съм женена и ако не ме остави - полиция.

41.   Аз съм с висше и заплата над 3000 и пак не мога дори да се запозная с жена. Всички ми казват:
- Хайде хващай някоя.
Е как да я хвана бе хора?
Аз като бях на 20 не можех да хвана. Сега съм на 40.
Много пъти съм писал тук. Хора с дългове от хазарт и то брутални дългове - 200 000лв, хора с ефективни присъди, побойници, продавачи на наркотици си хванаха жени и то хубави, мен не ме отразяват. Е, такива които са с деца от гореспоменатите са ми били опция, но аз трябва да гледам децата на пропадняците. Защо? Ами не искам.
И на фитнес съм ходил, но резултатите ми не могат да се мерят с тези на батките, които зобят и правят по два цикъла със стероиди годишно. Имал съм приятелки, но забягват, с някой тарикат, като се наиграят с него за няколко месеца се връщат, после пък с друг.
В секса смея да кажа, че се справям доста добре. Имал съм приятелка, която мокреше чаршафите, ама като знам, че е въпрос на време да ми врътне пак, някой номер как да я взема за жена?
Трябваше или да търпя номера или да стоя сам. И ето, стоя сам а младостта ми мина. Общо взето трагедия.

42.   Към 41: Има и такива случаи. Но за жените също не е по-лесно да си намерят мъж. Зачетете се в темите и коментарите. Тук писал история някакъв фитнес маниак, който също пита къде били жените. Жени има. На него критерий обаче му е... да не бъдела дебела жената.

И като прочетеш малко повече в този сайт мъжки откровения, отношение, очаквания към жената, като ги срещаш такива същите и в живота, как да повярваш на мъж? Какво може да предложи един такъв мъж на една жена? Как да му се довери тя, че каквото и да се случи, през каквото и да преминат, той няма да я подведе?

И без да е престъпник, и без да е наркоман, уж напълно нормален мъж, с мислене и идеални на 15-годишен, не видял жена.

Искал момичета и да не са "запуснати дебелани". Душевност, морал, любов - какво беше това???

"Нямало жени". Има, но просто са разочаровани от нивото на мъжете.

43.   До 42 Ами и аз тренирам и го разбирам човека. И аз не понасям физически контакт с дебели жени. Пробвал съм понеже нали, Абе то външността не е най-важното. Така е, не е най-важното ама поне да е нормална, не дебелана цялата в мазнина където и да пипнеш. Ми гадно е!

44.   43, да търси жени много над неговото ниво също не е опция. Искал, искал... Всичко, което той няма, дори и младост. Та искал да взема сега от млада и отправна жена, да го вземе, че да го тегли на гръб.
Той нищо не може да предложи, но пък за сметка на това и нагъл :)

45.   Човек, поработи над себе си, за самочувствие, за по-добър статус... За какво са ти жена и семейство, ако мислиш да ги храниш с 1200 лв? ! Или разчиташ на кухнята? :) Аз често докарвам 10 пъти повече от теб и пак парите отлитат в неизвестни посоки, макар че храня жена и две деца, а и правя различни инвестиции. Но все пак наистина трябва сериозно да поработиш над себе си, за да имаш някакъв шанс, така както я караш няма да станат нещата...

46.   Хсресвам приятно заоблени. Ама не гнусно дебели.
Те даже, като се изпотят и миришат ужасно.
Незнам момчета. Не е лесно да си намери човек нормална жена. Аз не ги подбирам много. Стига да е чисто плътна жената. Не търся поп фолк певица. Съвсем нормална да е.
По важно е да е лоялна да мога да и имам доверие. И да е приятно заоблена :)

47.   Пич, аз съм в същото положение, само че съм доста по-млад от теб, а ти си загубил вече почти всички шансове да дръпнеш напред. Както ти казах и аз съм в същото положение като теб - и аз нямам гадже, и аз работя за 1200 лева на смотана неквалифицирана работа. И разбрах след много опити, че така жена ще гледам само на снимка. Истината е, че ти трябват пари и статус, както някой каза да си популярен и сред мъжете и сред жените. Ако ще чистач да си, да се знае, че си най-добрия чистач. Иначе в момента си най-обикновена мишка, която никой не забелязва. Започни да изкарваш, с парите ще станеш забележим и влиятелен, от там ще дойде и интересът към теб. И жените вече няма да са надменни, ами точно обратното - ще мъркат като котенца около теб. Ако не си с две леви ръце захвани някакъв занят - имаш опит в кухнята, да беше станал един готвач. Или пробвай със строителството - там тепърва ще има работа и пари, защото добрите майстори са дефицит. Фитнес не ти трябва, освен ако не искаш ти самия да подобриш външния си вид, пробвал съм го - пак си оставяш същия лузър. Ако си зает да изкарваш пари кога ще имаш време за фитнес всеки ден? И не на последно място - недей да заговаряш случайни момичета, мега крийпи е. Най-вероятно си гледал доста съвети на разни гурута, но най-добре спри. Пробвал съм ги, не стават. Смешното е, че тия съвети са уж за загубеняци като нас (да, загубеняци сме брат), а не работят при такива като нас, така че не си губи времето. Почвай да правиш пари, че си мнооого закъснял.

48.   44, и вие правите същото. Търсите мъже много над вашето ниво с апартаменти, коли, ресторанти и почивки, които да ви дундуркат цял живот - ама това не го смятате за нагло, нали? Женски двойни стандарти в действие.

49.   Авторът се натрапва на жени, които не са показали интерес към него, после жените били надменни. Длъжна ли е всяка жена да го харесва? Болен нарцис като онзи КП, дето все жените му били виновни за всичко и ги плюе редовно.

50.   Жените са хипергамни и това им е вградено в гръбначния мозък. Колкото и да не ви харесва на инселите и да цъкате минуси - това ви е единствения полезен ход. 15% от нас получават всички жени на куп. Без пари, без почивки, без обещания така си е. Вие балъчета много добре знаете, че каквато и да примамите с облаги и обещания обирате трохите от масата. Хипергамията на жените е естествения подбор в действие - майката природа - без значение харесва ли ви или не. Завистливи балъчета!

52.   Авторе, така само вдигаш акциите на жените, които пет пари не струват. Знай едно, всички жени, или почти всички стават дебели мазни и целулитни след 40-45 години. Рядко има приятно изглеждащи, а и те са със много операции, ботокси мотокси, устни като йордечешко дупе и цици пълни със силикон. Това ли искаш? Не и им обръщай внимание, нека си умрат като кобили без история. Мъжът си е мъж и на 70, а жената е грозно същество, освен с неприятна външност станали са и с грозни души. Имаш избор от прииждащите у нас жени от ислямския свят. Хем са много по-красиви, хем са истински жени уважаващи мъжете и раждащи и грижещи се за децата на мъжа. Никога няма да ти се наложи да биеш такава жена, която заслужава мъжко уважение, защото е истинска жена, освен красива и много добродушна. Феминизмът е неуспешен експеримент за хармония в обществото, но пък много успешен за разрушаване на семейството и намаляване на човешкия фактор. Природата винаги възстановява равновесието и ако цивилизации са загивали, то при възникването на нови отново мъжът е с много по-висока стойност от жената.

1-50 от 95