Споделена история от Секс и интимност

Объркваща връзка
Здравейте, момиче на 24г. съм и имам син на 2г. Така се случи, че с бащата се разделихме. От 1 г. излзизам с един мъж, който работеше в друг голям град, и като си идваше се виждахме, но не усещах че ще бъде нещо сериозно. Преди няколко месеца, той се измести тук, в нашето населено място. Говори ми често за семейство, за това колко много ме харесва и съм неговия човек, но се виждаме изключително рядко, при което той се оправдава с работата си и това, че е зает или винаги излиза нещо, което трябва да свърши. Виждаме се на 2-3 седмици и си пишем изключително рядко. Това много ме обърква и не знам какво да си мисля. Говорихме 1 път по въпроса да зачестим срещите. Но той отново каза, че на този етап не може заради работа и нещата ще се случат бавно. Виждаме се предимно вечер след като свършим работа. Имало е инициатива от моя и от негова страна да отидем някъде, оговаряме се и в последния момент му излиза работа. Харесвам го и искам нещата да се случат, но това ме кара да си мисля точно обратното на неговите обещания, и се чувствам много объркана. Какво мислите по въпроса Вие?

Коментари

1.   Че има друга жена и теб те чука между другото

2.   Нормално. С дете си, не иска да поема никаква отговорност за теб и детето и затова те държи на каишка за секс. Кое не си разбрала? И къде е проблема...

3.   Че сте приятели с привилегии, ама без приятелството, само привилегиите. Ползва те като жрица. Огромната му заетост е, че върти и други, може и да е женен/ да живее с някоя. Какво работи тоя хубостник? Кое е толкова натоварващо?
Режеш и това е. Какви семейства с някой, който цяла година е ужасно зает и те вижда 2 пъти в месеца? Познаваш ли някой негов близък?

4.   Наричаш се момиче на 24г и с дете на 2г? Сериозно ли? По нататък няма нужда да коментирам.

5.   Няма нищо объркващо. Ти имаш връзка с него, а той вероятно с друга. Или най-малкото само на думи е сериозен: гледай действията. Вече имаш едно дете, внимавай да нямаш две и пак да останеш сама.

6.   Аз като мъж мисля, че човека откровено си те използва за секс. Когато му се прави ти се обажда, олабва жилата, забаламосва те нещо и чао до другия път. В този форум има много теми за самотните майки. Не е лошо да ги изчетеш, за да разбереш как стоят нещата от мъжка гледна точка. По правило, българският мъж не е склонен да се обвързва сериозно с жена с дете. За неангажиращ секс винаги ще намериш мераклии, но за сериозна връзка, едва ли.

7.   Mисля, че имаш нужда малко да се освестиш от предишната раздяла и тогава да мислиш за следващия. По вашия край така ли стават нещатата- излизаш от едната къща и влизаш в другата?

8.   Каква работа му излиза, той ако иска да те види ще дойде до вас, поне 5 Мин да те види

9.   Какво сте заобяснявали на жена, това което и тя добре знае и и харесва.
Женичките обичат, точно така да ги въртят на шиш.
Всичко е повече от ясно, но и 1000пъти да се преповтори, това е реалността. Живот като от чалгарски песни и пак и пак и пак.

10.   Има гадже.

11.   "момиче на 24г. съм и имам син на 2г"

"Така се случи, че с бащата се разделихме. "

Колко мъже си мислиш, че като чуят това, "много ще те харесат" и ще си кажат - ей това е "моя човек", дай да правим семейство?

Интересно че и в мъжката, и в женската психика я има тая идея, че са "специални", и трябва да има някой там, който ще ги хареса с целия им багаж и недостатъци. В 99. 99% от случаите, просто биват използвани и захвърлени. Няма нищо объркващо във "връзката" ви, човекът си запълва времето с теб, докато намери жена с по-малко багаж. Объкрването ти е спряпо теб самата. Ти не си способна да приемеш реалната ситуация в която се намираш.

12.   Веднъж чух две колежки да говорят на паркинга. Паркираха и не ме видяха, че съм в колата, със свален прозорец. Едната казва "и тази сутрин те чаках, защо се бавиш? ", другата "Ами мъжа ми се прибира уморен и заспива. За това се любим сутринта". Първата "Наистина!? Аз от един месец съм на сухо", втората "Да, наистина, дори днес го направихме отзад". Тогава първата реагира "Да, бе, тази сутрин си правила анален, как пък не! Вече си измисляш", а другата "Честно, не лъжа, ... ". И нататък не чух, стигнаха стълбите

13.   Има ли желание, има и начин! Всичко друго е оправдание! Казвам ти го от опит.
Мисля, че си има друга. Остави го и не се занимавай с такъв човек. Имаш си детенце гледай си го. Сигурна съм, че ще срещнеш добър човек и истински човек! :)

14.   От опит ти казвам, че щом един мъж те кара да се чувстваш несигурна и да си задаваш такива въпроси, значи не е сериозно ангажиран към теб и не си му приоритет. Ако беше с друга нагласа, щеше да го усетиш, а не да се тормозиш. Просто си му опция, късай от раз и без обяснения. Освен лъжи, друго няма да чуеш. Мен така един гледаше да ме задържа с игрички и манипулации, за да си има резерва, а аз наивно си мислих, че човек не би спекулирал толкова безссъвестно с думи за любов, ако не ги чувства. За съжаление има доста мишки сред мъжете.