Не мога да приема ,,не"
Здравейте на всички. Имам един проблем, който е следният. Не мога да приемам, , не". Когато някоя жена, която много искам, защото ще съм щастлив с нея, ми каже, , не" направо откачам и полудявам. Особено ако не ме иска, поради тъпотия. Иде ми се да скоча от някъде просто, особено ако не мога да живея без нея. Освен това откачам, че не съм я победил.

Коментари

1.   Имаш проблеми. И си доста глезен.
Човек трябва да може и да губи.

2.   Лекувай се при специалист.

3.   Имаш повече от един проблем. Трябва ти професионална помощ.

4.   За психиатър си. Имаш профил на насилник.

5.   Въйййй, какви са тия диващини? !
Очаквай скоро някой да ти намести зъбите.

6.   Можеш да победиш силна жена, само като се предадеш! ;) Тя няма да отстъпи докато я шантажираш и не зачиташ волята ѝ, дори и да има силни чувства и ти да си единственото, което иска. Самият факт, че го приемаш като състезание, е отблъскващ. Ти не се държиш като приятел, а като съперник в някакъв кървав спорт, докато тя има нужда от съотборник.
Освен това, за какво ти е победена и смачкана? Такава ли я пожела? Тогава ти ще искаш да ѝ кажеш "Не". Това ли ти е щастието - да е с теб защото си по-силен и си я спечелил като трофей? И да трепериш, че може да ти я отмъкне някой по-силен. Не е ли по-важно да се чувстваш желан, без да си използвал натиск и манипулация, заради теб самия? Усмири си егото и помисли малко какво може да иска тя, не само какво искаш ти. Тогава може да стигнеш и до правилния подход към щастието на двама ви, не само твоето. Да ти е хрумвало, че тя е човек като теб, а не предметна награда? Кой знае колко си ѝ навредил вече... Жената търси някой, на когото може да се довери, не някой, с когото да се състезава.

7.   Тотален психопат. Имала съм си работа с такива като теб в миналото. Добре, че си осъзнах погрешния модел и вече внимавам. Един от двамата ми бивши, който е точно като теб, и до днес се опитва да ме събори психически, дори и се опитва да влияе на кариерното ми развитие, защото не искам да имам нищо общо с него и не го преследвам, както би му се искало. Женен е, междувпрочем, а още с мен се занимава, че даже и жена си насъсква да ме мрази и пускат разни слухове за мене. Смятай за какво откачено създание говорим - минаха почти десет години от момента, в който го блокирах навсякъде. ДЕСЕТ. Ако не искаш и за теб един ден да говорят жените така и да бягат от теб, спри се навреме.
Не е нормално да преследваш така жени, които не искат да са с теб. Още по-малко е нормално да искаш да им правиш мръсно. Отиди на консултация с психолог/психиатър.

8.   Автор: въпросът е че ако съм с други жени аз пак мисля за тази която ми каза не. А и разликата във възрастта ни е 4 години, а не ме искала заради това. За мен това е тъпа причина и заради това не мога да се откажа.

9.   Тя не те иска, но не може да ти каже "грозен си"

10.   Не знам на колко години си, но разсъждаваш като дете. Да я бил победил.. Толкова ли не можеш да си преглътнеш егото и да приемеш, че няма да се харесаш на всички жени на този свят? А и такива обсебващи типове като теб са изключително непривлекателни за жените. В живота не е като по филмите да я преследваш 2 години и накрая да се влюби в теб, най-много в очите й да изглеждаш като психопат.

11.   Това дори не е причина, а оправдание. Нищо чудно да я видиш с някой с по-голяма разлика. Тогава ще разбереш, че просто не е имало смисъл да влагаш толкова емоции.