Споделена история от Секс и интимност

Секс стимуланти за мъже: Циалис или Камагра гел?
Здравейте! Бих искал да попитам мъжете, които са ползвали стимуланти за подобряване на ерекцията, кое между Циалиса и Камагра гела е по-добрият вариант, имайки предвид, че съм млад (под 30 г.), здрав и спортуващ и нямам реален проблем с ерекцията, просто понякога ми се случва от притеснение или напрежение да получавам смущения и да не мога да си свърша работата както трябва. Питам за конкретните два продукта, понеже си ги купих и двата и сега се двоумя кой да използвам. Интересува ме кой е най-безвредният вариант ако се наложи да се ползва нещо подобно, понеже все пак не искам от сега да ставам зависим от такива неща. Надявам се да ме разберете. Мерси.

Коментари

1.   Най-добре е на тези години да не пипаш стимуланти. Ще получиш зависимост от тях и тя много, много трудно се преодолява. Имам предвид, че като вземеш 4-5 пъти стимулант на 6-ия път ще си кажеш: Леле, не съм си взел хапчето и сега може да се проваля... И помислиш ли си го това, вече си са провалил.

2.   Зависи от много неща.
Предполагам, че си ги купил от интернет, второто въобще не се пласира официално в аптеките, циалиса също продават само генериците му (тадалафил).
Тъй че най-вероятно са ментета. Не е опасно, просто слагат много малко от активното вещество. Така че проблема е с ефективността. Камаграта на хапчета в момента е само менте, при гелчетата има шанс да попаднеш на оригинални. Засега май тези в твърдите опаковки не ги ментосват (все още).
Тоест не очаквай ефект Уау. Но пък ти казваш че си млад и спортуваш и въпросът е за кураж и увереност. Много зависи действието им и от теглото ти. Щото едно е фигура на лекоатлет, друго е на щангист тежка категория, например. И двамата са спортисти:)
Иначе като сравнение - при Циалиса странични ефекти няма, но и като ефект е по-слабо. Казват обаче, че било по-дълготрайно, почти 2 дена.
Камаграта - зависи колко са я разредили. Активното вещество е на виаграта (силденафил). При нея може да усетиш странични ефекти (леко почервеняване, розово зрение, леко главоболие след няколко часа), но пък според мене ефекта й е по-доказан. След 4-5 часа се извежда от организма.

3.   Всичко ти е в главата... Мъжете ми само да ме види гола и настъпва.. Той е на 29... на моменти го мразя.. и му слагам бром в кафето... сутрин.. за да не ме докосва... 2 пъти в седмицата ми е предостатъчно...

4.   Не ги пий тези защото ще вдигнеш кръвно и ще те боли главата, вземи си трибестан на блистар, пиеш в деня на секса три хапчета, поне 15мин преди това и ще се справиш мойто момче.

5.   Под 30 год щом си, не ти трябват.

6.   Коментар 3 направо ме разби. Добре че не слагаш цианкалий. А човека знае ли, че му слагаш бром?

7.   От Автора: Хора, първо да Ви благодаря за мненията. Малко ъпдейт да дам. Пробвах Камагра гел-чето, беше си гадничко на вкус, едно горчиво такова, но както и да е, търпи се. По-важното е, че ми свърши работа. Хубавото е, че не е постоянно да си надървен, ами когато ти потрябва, тогава действа. Не очаквах също да имам от страничните ефекти, но уви, имах си замаяност, запушване на носа, леко зачервяване и може би леко главоболие. Като цяло ми свърши работа, това е важното. Според мен щях да си свърша работа и без него, просто наистина се насъбраха много неща с тази мацка и ми влияят много на психиката, а предполагам повечето знаете, че ние мъжете като почнем да мислим става доста по-сложно... И още нещо, към коментар номер 4, по принцип си приемам трибестан и още няколко добавки като протеин, креатин и разни витамини, не съм дебел, 1, 85 висок на 83-4 кг, даже преса имам. Аз отлично знам, че проблема ми е в главата, като цяло досега такова нещо да имам засечка не ми се беше случвало, винаги съм си вършил работата и то смея да твърдя, че ми се получава добре. В смисъл, имам си самочувствие. Просто момичето е готино и като ми се случи тая простотия веднъж, направо се сринах, после се случи втори път и реших да не рискувам с трети. А и ние имаме ограничен период, в който можем да се виждаме, така че най-вероятно след това всичко спира, заедно с хапчетата. Въпросът е сега да дали да рискувам следващият път като се видим да не взимам нищо или да си действам на сигурно с гелчето... Така или иначе говорим за още 1-2 пъти максимум. Може би най-добре е да пробвам без нищо и ако видя, че има проблем, ще отида да се "изпикая" и ще глътна едно бързо гелче. Не знам, отворен съм за съвети. Още веднъж мерси на всички, които се опитват да ми влязат в положение.

8.   Има една тема "любовен маджун " при мен работи -от Турция е около 12 лв бурканчето-казват че е натурално НО помага

9.   До 6,

Разбира се, че не знае..

Той е и без това нерва.

Просто, не вярвам, че мъжете около 30 имат проблеми, ...

В тази възраст сте си на върна на възможностите си..

Преди мъжа ми имах връзк с човек на 43... и той никога не е имал проблеми в леглото..

Мо мъжете в моя живот са били спортисти, не пият и пушат..

10.   Номер 9. Имаме.

С моята приятелка се разделихме, защото тя искаше по 2 пъти на ден, по час, а аз не можех вече. В един момент ми се развиква, че не сме правили секс от 3 месеца и като имах работа и се изнервях и ядосвах, че ми намеква дори, и се радвах като и дойдеше. Направо се радвах, че се измъквам от тая мъка. И аз като автора започнах с много малко количество силденафил. Само веднъж НЕ МИ помогна.

Проблемите ми започнаха на 28. Ама имайте напредвид, че дълги години бях на антидепресанти, може би от там нещо стана.

Предпочитам някоя с ниско либидо.

11.   За всички с нормално и функционално тяло, без изявени медицински проблеми: тадалафил в малки дози под формата на циалис, върши работа. Например 5 мг. Защото се срещат форми от по 10, 15, 20, те са вече за по-тежки случаи.

От години, когато ще правя секс планирано с нова партньорка (очакваме го, планирали сме го, ще се срещнем за това и вече е дошло време и т. н. ), си позволявам 5 мг, за да нямам проблеми в деня и часа.

Дори само слагането на презерватив за секс с непозната нова партньорка, е достатъчно основание да поомекне това, което не трябва.

При спонтанен секс, естествено, там човек няма проблеми, защото емоцията го грабва и той просто го прави. Но като си го планираш в 14 часа у тях във вторник... Еми, не сме компютри и машини.

Странични ефекти има много леки, невинаги. Кръвното пада, не се вдига, както беше писал някой всезнайко. И веществото действа при сексуален стимул, а не просто така... И действа до 48 часа.

12.   по-добро от Виагра-та не съм виждал. 25 или 50мг са достатъчни, 15 мин преди секс. Важното е да е на празен стомах. Държи здраво поне 4-5 часа. Запушен нос или зачервяване, да не те плашат. Само не се пристрастявай, че така здраво държи, че се чувстваш всесилен :) успех. За важно ебане, ползвай си стимуланти, 5-6-7 тека... ако жената не се протърка от толкова много лашкане. Ползвай и смазка за по-сигурно. Похвали се.

13.   Циалис или маджун турски в бурканче 240 г.