Споделена история от Секс и интимност

За секса и връзките между мъже
Здравейте,
Мъж съм и съм бисексуален.
Ще обърна внимание на секса и срещите с мъже.
Нямате се и на представата колко е лесно да се прави секс между мъже, но за нещо по-сериозно и читави хора е ад. Толкова много комплекси, травми и страхове, омраза имат тези хора, че чак се плаша! То е лъжене, криене, странно поведение, на моменти плашещо. И в чужбина ли е така или само в България защото не сме толерантни? Аз се отчаях.

Коментари

1.   Не мисля, че в чужбина е така, защото там няма голямо значение какъв си. На околните не им пука, докато в България са масово порицавани и предполагам изперкват. И тук не говоря за някакви ЛГБТ простотии, а нормални хомосексуални хора, които не си изтъкват сексуалната ориентация. Най-добрият ми приятел е гей и въпреки, че секса за него е супер важен все е имал дълготрайни връзки, и все с българи. Със сегашния си приятел са заедно от 2013. И нито той, нито неговия имат женствено поведение - супер мъжкари са и физически и ментално. Струва ми се, че читавите са се изнесли в чужбина. Аз ако бях гей със сигурност нямаше да седя в БГ.

2.   Ами не, просто мъж с мъж е нещо неестествено. Съветвам те да посетиш психиатър, за да оправиш проблема си.

3.   И после същите тези мразят жените затова, че те не са...
Не, авторе, в чужбина не е така. Живея в Испания и тук е съвсем нормално да видиш всякакви конфигурации от двойки и дори поли връзки от 3-4-5 и повече участници.
Гейове и лесбийки навсякъде, като всяка хетеросексуални двойка.
Живеят си нормално, държат си се нормално и навън, ходят си по улицата хванати за ръка, по заведения, кино, т. н пазаруватсцьс и, готвят си и си канят гости- с две думи, нормални хора с нормален живот.
Няма злоби нито от тях към другите нито обратно.
Случвало се е току някой гей да се появи по тв с твърдения, че е обиждан, бит, или дори изгонен от работа заради сексуалната си ориентация, но в 99% от случаите лъжат за някаква изгода. Като казвам нормални хора, та дори и в това--можеш да попадне на всякакви безначение сексуална ориентация.
Единственото, което не се приема нито тук, нито в останалата част от света е като тръгнат по тези фестивали особено--разголени до там, чче да им се вижда пикалото, а си лепят надуени или пластмасови членове по челата и телата.
Значи... Такива и аз бих заритала с адска злоба и без жал!!!
Все ми е едно дали са гейове, хетеро или Дарт Вейдъри- бой и само бой!
Първо са децата, тяхното спокойствие, чистота, съзнание. Приемам автоматично всички подобни за заплаха за децата!
Пък дори и възрастните, защо трябва да ги веят тия неща... Комплекси, провокация? ! Ами като провокират--ще и носят и последствията.
Познавам доста хомосексуални от двата пола, всички са против тези грозни демонстрации по шествията им.

4.   Аман вече от тия теми. Някакви се опитват непрекъснато да ги навират в лицата ни. Не е нормално това.

5.   Здравей!
Аз също съм бисексуален мъж на 24 години и потвърждавам на 100% че секса с мъже е в пъти по-лесен и много по-лесно се намира. Но според мен двама мъже могат единствено да правят секс по между си и да се забавляват. За връзки е много трудно и според мен не става, за това има жени

6.   Мъжете в България са точно с такова поведение и във връзките си с жени.

7.   Ами за мен би сексуален си е чист съединител. Не знам коя нормална жена ще легне с мъж който е еб*л, или е еб*ан от друг мъж. Не трябва да се толерира такова извращение, слава Богу в Бг и на балканите, масата хора е против джендърите.

8.   Авторе, за какво ти е връзка с мъж? Ние търпим връзките с жени заради секса, за какво ти е връзка с мъж след като лесно можеш да намериш секс с мъже?

9.   Съгласен, всичките бисексуални които познавам и за които мои приятели са ми разказвали са пълни откаченяци. Всичките са на принципа "аз с мъж връзка не мога да имам, само ще ти лапам кура докато си намеря жена да си направим истинско семейство и деца".

Гейовете сме си напълно окей хора, покрай мен е пълно с гей двойки. Едни мои приятели празнуват 19 години заедно тази година а знам за двойка която ще празнуват 40 години заедно. Аз самият с моя мъж сме над 10 години заедно и си ни е супер.

Та въпросът ми е, общото във всичките твои изживявания си ти. Дали случайно пък ти не търсиш само такива хора?

10.   Автора: Искам връзка с мъж защото не ми се прави секс с различни, не е моето. Факт е обаче, че хората тотално откачиха и всичко е от днес до утре. С жените изобщо пък няма да коментирам, искат да си богат, мускулест, да и ходиш по задника и накрая нищо...
Гейовете са пълни с комплекси и често са по-зле и от жените. Много злобни и отмъстителни.

11.   Виж, в чужбина познавам гей дето си направи coming-out-а на 26г пред близките.
После имаше 4 връзки, всяка продължи 4 години, докато с петия, срещна го на 45г, не решиха да сключат брак, купят дом и го направиха. Вече 4г са официална двойка, изглежда страхотно отстрани.
За деца не говорят, моят познат е детска учителка та си има контакт с дечица и му стига.
Та въпрос на късмет.