Споделена история от Секс и интимност

Силно желание за секс
Привет!

На 33 години съм, имам жена и 2 деца. Честотата на секса е веднъж седмично средно. Имам обаче страхотно желание за още и като видя чужда жена започвам да си я представям и съм малко, като животно. Говорил съм с жена ми, но повече от 1 на седмица с нея няма как да правим. Нормално ли е да имам такъв сексуален апетит към чужди жени?

Коментари

1.   Да, нормално е.
Мъжете искаме да правим секс средно по 3 пъти на ден. Дали и как ще участва жена ти - тя си решава, но за доброто на семейството е това да е по-често.

2.   Нормално. И на мен не ми стига. Искам всяка вечер, но няма.

3.   Същия съм като теб. Самоче на 44г. онанорам си ежедневно даже и пред нея. Няма как освобуждавам напрежението.

4.   И на мен не ми стига но аз съм още по зле - по няколко пъти годишно... но съм заврян зет и нямам право на грешки слушам и изпълнявам като доброто куче, мечтата на всяка жена - мъж който да върти на малкия си пръст срещу малко секс няколко пъти годишно... както е в много семейства... радвам се че предните коментиращи си признават, щото масово тук чета как някакви с по 2-3 деца се чукали по 20 пъти седмично

5.   Жена съм
Един път седмично е ужасно малко. Разбира се, че ти се иска.
Говори с нея отново.
Накрая ще си намериш любовница

6.   Нормално е разбира се.
Затова мъжете си намират любовници.
Ще дойде време - нещата ще се обърнат.

7.   Намери си любовница. Смени няколко. Чукай каквото ти падне. Ако жена ти пита, може да й кажеш директно, да не ти пука.

8.   N4, имаш някакво минимално оправдание... Всъщност, последното нещо за което си там, е секса?

10.   Два пъти на ден е в реда на нещата, а ако е повече - още по-добре. Наличието на деца дори спомага да има повече тръпка между двамата, защото заедно намират изобретателни начини да се награбят без подготовка в най-удобния момент.
Любенето е най-съкровеният израз на близост в една двойка. Ако мъжът или жената се дърпа и отказва близост на своята половинка, възникват съмнения дали изобщо "въздържащият се" е искрен в намеренията си и защо другият да се раздава, след като с действия и бездействия нагледно му се показва, че липсва взаимност и (в по-голямата част от времето) съществува съвсем явно нежелание за близост към него.

- Кифлоприземител

11.   Добре, но защо не можете да правите? Каква е причината не си написал?

12.   Кифльо,
ти като какъв даваш съвет.
Два пъти ако си женен!
Или два пъти ако не работиш :)

13.   Започвам да се замислям за любовница, само да не стигнем до там да се разделим и да страдат децата.

14.   Мъжете се оплакват. На моя 2/3 на месец му стика. Не изявява много желание, но и нямаме много време. Почти не се виждаме, спим отделно

15.   Всеки мъж в твоето положение се е замислял. И в зависимост от това дали скоро не е освобождавал напрежението ръчно, замислянето е все по-сериозно. Аз поне засега успявам някак да си намеря причина пред себе си да не си намеря любовница, макар понякога желанието ми да е изключително силно. Но след като взема дълъг душ и ми минава.

16.   и колкото и да се държа добре и да и изпълнявам всички желания и прищевки и къщна работа и деца и т. н. като я закачам за секс - и няма.
Но почна ли да тренирам в къщи, а тя знае в какво ще се превърна само след 6 месеца и веднага тича при мен и си иска сама секс. А поиска ли някаква прищевка просто и казвам, че ме боли главата и отивам да тренирам. Така съм и хванал цаката и реша ли нямам проблем със секса.

17.   Възможно е умората да си казва думата

18.   До номер 1, не е точно така. Аз съм почти на възрастта на автора и либидото ми е много ниско, на моменти го няма.
Повече от веднъж на няколко дена няма как да стане при мен, в редки случаи да е и следващ ден ама всеки ден по три пъти абсурд.

19.   Бях няколко години с една мърла. Не искаше секс защото се гнуси от сперма, трябва да се изкъпе и да смени чаршафите след секс. Психо от всякъде. От малка обичала само с пръсти. При мисълта, че по някакъв начин може да забременее изпадаше в паника и стрес. Беше си мъка.