Споделена история от Секс и интимност

Как да свърша вагинално - моля за съвети
Жена на 35 г. съм и никога не съм изпитвала вагинален оргазъм (само клиторен). Сега имам страхотен мъж - изключително страстен, секси, чувствителен, супер много се обичаме, много дълго го правим, а аз съм постоянно мокра. Много искам да се науча да свършвам вагинално с него, просто е перфектен за това и много иска да ме задоволи. Иначе клиторно свършвам, не ме е срам от него или нещо подобно.

Моля за съвет жените, които сами са се научили да свършват вагинално - сигурно има някой трик, съвет, който не знам. Как да се отпусна, как да се настоя, какво да правя... Помощ :-)

Приемам с удоволствие и мъжки опит - ако сте имали щастието да отключите оргазмите на някоя жена, как стана, какво направихте?

Благодаря ви и дано тази тема бъде полезна и на други жени в моето положение!

Коментари

3.   Не знам какво да те посъветвам. Аз свършвам вагинално без проблем и с анален секс дори свършвам. (ж. 34)

4.   Чичката пак дойде да събира материал. Как си представяш че ще повярваме че една жена ще зададе такъв въпрос? И една жена ако не познава тялото си най-добре някой в анонимен форум ще й отговори? Чиче, спри се с тъпите теми.

5.   Ползвай играчка, гледай еротичен филм, кажи му да те предразположи.

6.   Няма такова нещо като вагинално свършване. Това е мит.

7.   Н 6, има-има.

9.   Аз с бившия си - от целувката за здравей. И от малкото пъти, в които излизахме трябваше да се разхождам с пулсиращ (с извинение) клитор и мокра отдолу. Два пъти при секс течах като река и единият път като ми прави орална (точно както исках да бъде самия процес). Другото, което е, общият ни фетиш, свирка (пак с извинение). Правихме няколко пъти и deep throat, (с извинение). по мое настояване (не е от порното, честно, просто го усетих така) и пак течах. Но той не харесва това, предпочита обикновена свирка (пак с извинение за изказа) и не съм настоявала. Другото общо - и двамата правехме само мисионерска. Любимата ни поза. Само два пъти кучешката (с извинение) и пак беше добре. Но при досег или целувка получавах теч и дори клиторен. Това е твърде странно.

11.   Булка, требе ти мъж са по-големо кересте, и ще получиш вагинален оргазъм, важното е главичката му на хуя, да опре в маточната ти шийка.

13.   До 9!!! Вие сте постоянно в овулация!!! Явно много бързо сте хлътнали и ви се е правило с-кс!!!