Споделена история от Секс и интимност

Без секс
Здравейте. През месец март 2023 година се разделих с приятелката ми. От тогава не съм секс. Понеже ежедневието от вкъщи на работа и обратно нямам време за излизане и срещи. Обръщам се към вас да ме посъветвате какво да правя.

Коментари

1.   Не знам какво да те посъветвам. И аз отдавна не съм секс.

2.   Търси нова приятелка.

3.   Платени

4.   Щом от тогава не си секс, стани секс.

5.   Проститутки можеш да опиташ

7.   Има нещо, наречено порно. Пускаш порното, вкарваш лявата ръка в гащите и почваш.

8.   Има 3 категории жени, които са много лесни за секс.
Първо това са разведените. Само внимавай да не те впримчат.
Второ това са възрастните жени, 50-60. Мислят си, че вече никой не ги харесва и са приятно изненадани на всяко предложение за секс.
Трето - майките с деца по градинките. Чувстват се самотни и си търсят тръпка.
С проститутки не се занимавай, по-добре стой още година без секс.

13.   N8, има още доста. Бих обобщил даже - всичко което не е "кифла". Дебелички, невзрачни, неподдържани... Лошото е, че "захапват" и има немалка опасност да се вкара човека във филм... Във всички случаи трябва да свали гарда и да се навие на нещо "несупер". На всеки му се ще секс без обвързване (освен ако не попадне на супер мацка), но това почти винаги крие някакви рискове.
Единствено разведените застаряващи са сравнително безопасни.
Къде... като няма други социални контакти - на работата. Пък каквото стане...

14.   Къде е чичката д ати обясни колко много са търсени мъжете от рускини, украински т. н? ! Чичеее, кани на момчето къде са загорелите за бг мъже.

15.   Номер 13 малко горзно се изказа за "по-малко привлекателните жени". Самия ти начин на говорене е грозен. Те любов не заслужават ли? Да, и аз ако бях мъж сигурно нямаше да искам жена с наднормено тегло, но айде стига вече. Ако е красива в лицето какво толкова, че е малко по-закръглена, защото да, трябва си малко физическо привличане все пак. За неподдържаните ще се съглася, защото това от малък трябва човек да се научи, особено жената. За невзрачните, не те разбирам. Няма как всеки човек да е нещо wow. Ми аз като изляза всички са ми еднакви, няма как да се открояваш винаги от хората.

16.   Вече съм голям мъж но от както се помня съм интимен с майка ми. Тя бе първата жена в живота ми. Първата която ме облекчи с ръка за да не се измъчвам. В последствие дойде и другото- свирки, секс... На,
рождения ми ден нямаше как да ми откаже анален макар че никога не го бе правила преди това Моя съвет е да се огледаш около себе си. Майка, сестра, леля... все ще имаш успех някъде стига да си поискаш

17.   Много грозни съвети как да се възползваш от някоя жена, която търси внимание, близост и любов. Това е нечестна игра. За да е честно търси проститутка или курва за секс без обвързване. За обвързване си търси приятелка

19.   Напълно логично и разумно е да потърсиш платени услуги, ако ти е за секса.

20.   Ако си привлекателен и млад отивай на фитнес, там все ще си харесаш някое момиче за приятелка. Иначе и аз така дълго време бях без секс и тъй като вече не издържах, а бившия започна да ме търси много и се видяхме няколко пъти и се разбрахме да се виждаме за секс един-два пъти в седмицата. Поне не ми се увеличава и бройката така - седи си на 1 :)