Споделена история от Секс и интимност

Девствен поради здравословен проблем
Здравейте! Момче съм на 23 години и все още съм девствен. Причината не е в липса на женско внимание към мен, а по-скоро здравословна, от малък (може би 12 годишен) имам фимоза. Преди като по-малък беше по-силно изразена, но сега е една идея по-нормална, но я има. През годините съм имал три връзки с момичета, с които съм правил опити за секс, но и с трите ударих на камък, две от връзките ми бяха дълги... 1 година и 5 месеца и 2 години и 8 месеца последната, а с първото момиче бяхме 2 месеца и тогава бях на 18. Първото момиче с което бях не беше девствено, опитахме веднъж, но след като не се получи, тя не пожела повече. С другите ми две дълги връзки сме опитвали много пъти, но също не се получи, освен това те бяха девствени и двете по времето, когато бяха с мен, което автоматично прави нещата още по-трудни. Та с тези, които съм бил дълго време са ми правили свирки, при свирките всичко ми беше ок, ерекция, свършване, но дойдеше ли време за самият полов акт, ерекцията ми изчезваше от само себе си... Може би и психиката играе роля, защото те бяха девствени, а аз съм с фимоза и накратко и двамата сме "затворени" за секс. При първата ми връзка не приех провала толкова насериозно, но с другите две, не мога да го преживея. С тази, с която бях в най-дълга връзка се разделихме преди 1 месец и въпреки, че причините са други, една от тях е, че не успях да я задоволя нито веднъж за толкова време. Проблемът е, че не знам какво да правя, обезателно съм взел решение да отида на уролог и да се обрежа, но това няма да е достатъчно ще трябва да си направя и изследвания за да се види какво ми е. В момента не искам да започвам нова връзка, защото не искам да преживея същото, въпреки че има момиче, с което се харесваме и излизаме. Тя иска да правим секс, но трябва да си реша проблема.... Моля дайте ми съвет, има ли мъже в моето положение и какво да правя? Не знам в кое точно е проблема, във фимозата или в психиката?

Коментари

1.   Kойто има фимоза отива на уролог, а не измъчва момичета. Това какъв точно здравословен проблем е? ! Втрещена съм, че се измъчваш, но продължаваш да стоиш в това положение и се самосъжаляваш. Много са имали това и е решено с една процедура.
Айде, да не пиша повече, че се ядосах!

2.   Смятам, че и в двете.
Под местна упойка фимозата.
Не се обрязвай!!
Като майка на син той беше опериран и от фимоза, и от тестис в корема/ минаха години, не помня епикризата... /
Само на 7 годинки.
Доколкото скромно е споделял, има хубав... живот.

3.   Имаш еректилна дисфункция, фимозата е неспособност да заголиш главичката на пениса, отиди на андролог, гинеколога по мъжката полова система....

4.   Малко вероятно фимозата да ти е била проблема, но иди на уролог да те обрежат ако те притеснява.
Операцията е проста и половината мъже на земята си я правят по принцип - от хигиенни съображения.
Аз лично също имах фимоза и ме оправиха с операция - нищо страшно няма, след това даже секса е по-добре, защото свършваш малко по-трудно.

5.   Слагаш презерватиш и дъниш - какво те бърка кожата. Много го мислиш и явно психически причиняваш спадане.

6.   Отиваш на лекар да оперира фимозата. Може ли толкова дълго време да стоиш с нея?

7.   Ти какво чакаш и се жалва, срам, страх какво ти е. В 21фвек отивай на лекар, хиляди мъжки органи са виждали, ти не си с вай-златния такъв. Акоэне вземеш мерки и не отидеш веднага на лекар, утре не само физически, а по-големия проблем ще ти е физически. И сам си слагаш диагноза. Обрязването променя сексуалния животхна много мъже в положителна посока, манипулация траеща минути с лазер. Виж в тик ток един уролог прови видеа по въпроса. Отвори това съзнание и отшди на уролог поне, като начало.

9.   И аз имах. На 26 г. бях, когато се оперирах, ходех с една кака и тя ме накара. И досега я споменавам с добро. Не отлагай, колкото и да се миеш, не можеш да махнеш всичката гняс, микробите си правят банкет там.

10.   Още като дете съм бил получил възпаление на препуциума, вследствие на фимоза, а тя - от недоглеждане. На момченцтата трябва да се заголват моливчетата при всяко къпане, иначе така става.

оттогава съм и с късо чорапче, не напълно гол, ми от тези, дето са до съвсем леко над глезена.... :D Аз си нямах никаква идея, докато не започнах до водя полово общуване, обаче даже и тогава са ме питали дали съм бил обрязван, а то защото нали докторът не го е направил докрай - не е точно ясно, но на 2/3 до 3/4 само, отричах категорично, но в един момент то просто почваш да се замисляш, и тогава стана ясно.

та, отивай и не се мотай, че може и наистина лошо да стане...

12.   Здравей, аз се оперирах от фимоза на 22 г., няколко месеца след първия си полов акт, защото след него, кожичката ми не пожела да се върне и ходих в спешното да ми я оправят. Това е много опасно и за съжаление, оперативната намеса е единственият изход. Но не се притеснявай, и това минава. Неприятно е първите 1-2 месеца, знам колко е гадно, при мен дори се наложи повторна операция, защото първата бе неуспешна. Можеш да си представиш как влияе това на психиката на едно младо момче. Днес съм на 33 г., женен с 2 дечица. Погрижи се за себе си!

13.   Фимозата се оперира, тяка че какво чакаш!