Споделена история от Секс и интимност

Колко време трябва да издържа мъжът по време на секс
Колко време трябва да издържа мъжът по време на секс, за да остане жената доволна? Мнения? Знам, че е строго индивидуално, но все пак нека се постараем да назовем средата. Тук нека не включваме пред-играта преди акта и еветуалното гушкане след това, знам че за мнозина са важни, но нека се концентрираме върху основната част - самият акт като продължителност за да е удовлетворена една жена.
А каква оценка бихте дали на настоящият Ви партньор по шестобалната схема? А бихте ли споделили относно Вас за някое истинско разочерование или бихте ли похвалили някой отличник?
Благодаря предварително за дамите които се включат, а ние мъжете нека открием според тяхната оценка, къде попадаме в таблицата по шестобалната система.

м/44

Коментари

1.   Какво значение има дали жената ще остане доволна? Ако на Господ Му пукаше за женския оргазъм, нямаше само мъжкият такъв да бъде необходимо условие за възпроизводството.

2.   За мен под 1 час не е мъж
-Ж24

3.   Поне едно 20 минути. Ако знае как си свърши работата, 20 минути са напълно достатъчно.
Що се отнася до моят партньор - еми съпругът ми издържа около 20-25 минути и ми докарва оргазъм всеки път. Може си го човека и това е.

Най - голямото ми разочарование беше от един колега в университета, който се хвалеше, че издържал по 1-2 часа. Ок. 1-2 часа - друг път! На 5та минута вече беше туш.

4.   Абе 2024 сме, кой ти прави секс в днешно време :D

5.   Еми поне 20 мин. Втори и трети път - най-добре.
Ж37

6.   Не е до време, а до качество. Аз моята жена я свършвам за 10 Мин. Ако само лашкаш механично, и два часа да лашкаш, все тая. Ама ако си я подгрееш хубаво, с ласка, лизане, с настроение и т. н. после ти трябват 10 Мин същинска работа и е готова. Пък ти после си я свърши, ако искаш още няколко пъти. Винаги ми е било странно жена да каже, че и трбява поне час. За мен такива жени или имат проблем с оргазма, или са попаднали на кофти любовници. Аз до сега жена не се е налагало да клатя час освен за експеримента. То реално и няма как да клатиш час качествено, а в един момент става едно бавно или монотонно, да не говорим, че и се протривате, особено ако ти е по-голям

7.   Мъжът трябва да издържи, докато партньорката му свърши. В моя случай това са около 10 минути. Ще кажете, че съм късметлилия, но не е така, защото аз понякога не мога да свърша толкова бързо и се започва едно досадно клатене. Мислите си, че е проблем бързото свършване при мъжа, но по-голям проблем е бавното свършване. В един момент на жената започва да и писва, понякога се протрива и след това съм на сухо. Реша ли да повторя, под час няма свършване. След това съм почивка няколко дни, за да отминат "щетите".

8.   Н 1, скорострелко :))))

10.   С втората ми жена имаме абсолютен синхрон, когато аз наближи да свърша и при нея се случва същото, и свършваме заедно.
(Обичайно това става бързо, за няколко минути. )
Но преди това се гушкаме повечко.

И между нас нещата са чудесни - на всяко ниво, не само на физическо - което е третостепенното.

Ние сме и много добро, сговорно и задружно семейство, обичаме се, уважаваме се, и живеем в мир, разбирателство и любов.
И наистина сме две половинки от едно цяло.

11.   Изобщо не разбираш секса всъщност

12.   Аз пък имам другият проблем. Издържам много, над час. Често гаджетата са се чувствали зле заради това че трудно могат да ме свършат и след това стигат до извода че не ги желая.

13.   Да, с точен партньор съм готова за точно десет минути същинска част. Ако се проточи много, просто не свършвам.
Свършването с точния човек става лесно, защото е такъв мерак, че само няколко тласъка са ми достатъчни.

14.   10-20 минутки са ми окей и при качествен, и при некачествен секс. Доскучава ми иначе и почвам да мисля за други работи. Ако не съм получила оргазъм до тогава, предпочитам да приключим, защото няма и да стане номера.

15.   Може и 1 минута да издържа, но е важно да е с брутална физика, татуси и брада.

16.   Това да питаш въпроси относно секса в Сподели е смешно. Тука всеки издържа по 1 час без проблем. К*рът му е 20 санта и то само от лъскане. А като има мацка пред себе си директно му расте на 24.

Според международните изследвания на жените им е нужно средно по 13 минути секс, тука Ганка, ако не я клатиш половин час, не те признава.

Някой твърдят, че мъжете им издържали дълго. Има няколко варианта мъж да издържа дълго. Ако сте отдавна заедно и сексът ви е рутина. Ако мъжът е много търсен от жените и прави секс нонстоп и то с различни. Такъв мъж като цяло е претръпнал и не влага особени чувства. Друг вариант е мъжете ви да си пръскат спрейчета за задържане преди половия акт, каквито случаи съм убеден, че има много. Спрейчетата за задържане са една от най-купуваните стоки в секс шоповете. Има една много малка част от мъжете, които с годините и опита се научават да задържат еякулацията си. Друг вариант е мъжът ви въобще да не ви смята за привлекателна и да ви клати там колкото да има върху какво да свърши. И може би последен вариант са такива случаи като номер 12, които трудно свършват, но при тях това е патология. Обикновено такива трудно се възбуждат, к*рът им не достига пълна ерекция и стои мек. Същите вероятно и са значително по-малко чувствителни от останалите мъже и самите те не могат да изпитат силен оргазъм.

Общо взето това са случаите мъж да свършва бавно.

Ако мъжът наистина ви харесва и ви има силен мерак ще свърши сравнително бързо. Всички изследвания сочат едно и също нещо. Сексът при мъжа продължава от 3 до 15 минути. Под 3 е малко, над 15 много. И според същите изследвания почти всички мъже са готови да свършат на 5-тата минута от началото на секса.

Мъжете, които са постоянно изморени от работа, също е нормално да свършват по-трудно. А тези, които правят секс чат-пат 1 път у месеца, 1 път на година, на високосна или 1 път за цял живот ще изгърмят много бързо. Ако е нова партньорката и я харесва мъжът достатъчно, сексът ще приключи за има-няма 5 минути.

Но Ганьо и Ганка са комплексари. Единият си приписва десетки бройки в леглото и се прави на големия ебач, но когато му се отвори парашута, бие предварително 2 часа ч*кии, за да олаби жилата и си пръска спрейчета, за да се докаже като мАж. А Ганка е ненаситна ур*спийчица, на която кекс не ѝ трябва, а два шамара да я отрезвят.

17.   4 г. не съм правила кекс, като няма с кой... пък и да имаше, като не го харесвам и не съм влюбена в него, все тая...

18.   5 мин, като не включвам предлюбовната игра, лизане по клитора и оралната любов от моя страна. Важното е да ме доведе до оргазъм. Анален секс не практикуваме.
Ж39

19.   Номер 15, ти секс ли ще правиш или ще участваш в турнир по кеч?

20.   Н 15, хайде за да се кфотнеш вече ще ти потвърдя--брутална физика, татуси и полудяваме всички жени, а и много мъже. Направо ни става цак-цак и так-так... брадата обаче поне да махнем, а? Наистина ни е нечистоплътно някак на повечето жени, иначе виждам, че за теб е много важно и бради да имат, но ето- компромисен вариант. За теб с бради, за нас- останалите.
Хем няма да си скубем косите с теб за мъже с брутални физики и татуси.

21.   Номер 20
Поне една да си го признае.

22.   20, и да злобееш и да не злобееш си е точно така, и ти го знаеш. Ако не беше истина нямаше човекът да го пише във всяка тема. Това вижда на улицата, с такива впечатления е останал, съответно това споделя. И не, не е изолиран случай и не е до средата, повсеместно е.

23.   Подкрепям коментар 10

Ние също почти винаги свършваме едновременно, а ако някога не се получава, съм я изчаквал първо на нея да й дойде, а после аз.

24.   22, пий си хапчето и чети внимателно--потвърждавам! И?
Сега пък ще се изнереите, че се конкурира е за един тип мъже :))))))))) спокойно, онези с брадите са за вас, за нас нацепените с татуси.
Късмет и чисти редовно "приемника".

26.   Колко дълго ще издържа, зависи и от жената. Противно на това, което е написал номер 16, ако жената е красива и се чука хубаво, издържам дълго. Ако лежи като дърво, свършвам бързо. Най-продължителен и качествен секс правим с жена ми, когато съм пил узо или мастика. 2-3 мастики правят секса фантастичен. Издържал съм по над 40 минути и то не просто някакво ръгане, а невероятно възбуждащ, чувствен и страстен секс. Самото усещане е някакси подсилено след консумация на анасонови напитки. Та скъпи дами, ако вашите мъже свършват бързичко и не ви стига, сипете им 2-3 големи мастики и ви гарантирам, че ще ви обърнат хастара, което ще ви докара до умопомрачителни оргазми!