Споделена история от Секс и интимност

Момиче съм и искам секс с една жена...
Здравейте! Аз съм бисексуално момиче на 25 години и от скоро време се движа в една компания, която има една жена на 40години, която адски много ме възбуджа. Тя е грациозна, превзета, специална.. ох немога да ви опиша, но само знам, че това което изпитвам към нея не е от най-нормалните неща. Тя е разкрепостена, но не съм 100% сигурна дали би си легнала с жена.. само като стоя до нея и имам чувството, че ще свърша и такива мисли ми идват... Да пробвам ли да я докосна по ръката, някакъв знак, който да ми покаже, дали и харесва? Охх, моля ви кажете ми по какъв деликатен начин да и предложа такова нестандартно нещо, толкова ме е срам да и пиша анонимни смси може би? Как да разбера дали би си легнала с момиче? А може би да и предложа тройка? Тя живее сама.. Благодаря ви!

Коментари

1.   Пробвай я, какво толкова?

2.   Поговори с нея, кажи и го в очите, сподели съвсем приятелски и ще разбереш

5.   Как да и го кажа в очите, рискувам да си развалим приятелството и да ме посмисли за ненормална, ако беше мъж да. А мен ме е срам, може би има точен подход, думи? Как да разбера дали е склонна към такова нещо да си легне с жена? Ако и пиша въздбуждащи анонимни смси и да видя дали ще откликне, макар да си мисля, че тя мож еда си помисли че това е някаква шега с нея? Искам я... моля ви помогнете ми. Има ли някой опит в тези неща, благодаря ви!

6.   Изчети малко съвети/литература относно това как мъжете свалят жените и ги приложи върху нея.

8.   6 по плосък съвет не бях чела скоро тук, може да прочете и съветилитература за това как жените свалят мъжете и да ги приложи върху нея.
Няма нищо ненормално в това което изпитваш към нея.
Пробвай с докосването по ръката.
Флирта жена с жена не е по различен от този между мъж и жена...
Успех!

9.   Абе не е толкова лесно да кажеш на някой, че искаш да правиш секс с него особено ако е от твоя пол. Ако си достатъчно смела й кажи, но я наблюдавай и ако няма абсолютно никакъв шанс и тя да иска това не казвай нищо! Както си писала рискуваш да загубиш приятелството ви!

10.   Да, бе.. Аз съм лесбийка, искаш ли да правим секс? .... Вие чувате ли се, не може просто да я пита. Ако имате общи приятели помоли някой да я подпита уж небрежно. Или пък ти се сближи с нея и я попитай сама. Ако каже "не", ще знаеш и ще си запазите взаимоотношенията, ако пък каже "да"... Хм... Успех!

MissKiss

11.   Пробвай с докосване по-ръката или я прегръщай по-честичко. Ако го е правила с жена би трябвало да ти се върже. При мен стана!

12.   Ох мале, аз съм на 24г жена и си падам по 49г жена. Разбирам те, при мен е малко по- сложничко, защото е в чужбина, завиждам ти, че твоето изкушение е близо до тебе и нищо не ти пречи да действаш. Мале знам, че е адски силно това чувство, чувствам се така сякаш само тя може да ме накара да се почувствам истинска жена, не мъжките животни. Сексуалността няма нищо обща със половата идентичност. Смятам, че няма да ти откаже, тя усеща 100% какво чувстваш, всяка жена иска да бъде желана, а не използване за чесането на мъжете. Може твоята възраст обаче по някакъв начин да я спре, ако го сметне за неправилно. По- големите имат някакви спирачки за разлика от нас. Направи така, че да не може да ти устои. Направо и скачай, а не с приказки. Сподели какво е станало, темата е стара интересно ми е дали има някакво развитие при вас ;)

13.   здравей от доста време и аз имам желание да бъда с жена разбирам те перфектно

Н 20

14.   Вие не сте добре.

15.   И защо да не сме добре 14? Хомофобия, а?

17.   Темата е от преди година и четири месеца. Станало е, каквото е станало ... Ако питалата изобщо наглежда насам, ще е добре да сподели как са се развили нещата - определено това ще е полезно и на други.