Споделена история от Секс и интимност

Сексът за удоволствие е безсмислен
Сигурно ще шокирам 99% от читателите в този сайт!

Мъж на 24 съм, правил съм три пъти секс... еми честно, не намирам никакво удоволствие в това. Вярно, че и трите пъти бяха с проститутки и с разлика във времето от 1 година (да, правя секс веднъж годишно). Първия път очаквах самото проникване да е някакво върховно божествено усещане... тотал щета, даже ми спадна! Никога не съм имал приятелка, нито каквото и да е сближаваме с момиче. Но ако говорим за удоволствие, предпочитам да си набия една злобарка на порно!
Не знам защо така, може би и това че не ми е особено голям (14-15см еректирал) допълнително утежнява ситуацията.

Вие какво мислите и какъв съвет бихте дали?

Коментари

1.   Търси си приятел.

2.   Абсолютно е така. Аз правих секс за удоволствие само като бях девствен поради голямото любопитство какво е и няколко години след това като тогава бях с доста жени. От там нататък секса сам по себе си без нищо друго ми е страшно безразличен и въобще не ми допада идеята просто да наеба жена един път за удоволствието. Даже ме отблъсква защото обикновено след секс се зараждат чувства. А след като опознах добре природата на жените те даже и не ме привличат за връзка и респективно за вървящия с нея секс. Е имам физиологична нужда от време на време, но да тръгна аз да мъкна някаква в скъпа кола, да и купувам бижута, да я водя по екскурзии заради едната тая глупост да ми даде пълната си с бацили слива в замяна, просто няма как да стане. Да не говорим, че може да ме забърка във филма и с човековъдството и секса е единствения и инструмент да направи това. Чак се чудя колко трябва да е прост един мъж за да се вкара в такъв филм. Това си е мега неизгодна сделка за мъжа. Даже без да броим това, чисто физическите усилия да го правя секса с жена, а те не са малки не си заслужават за секса. Порното на бързо и да ми се маха от главата тая глупост.

3.   Индивидуално е. Хем казваш че всичко е наред с теб, хем искаш съвети, само това не разбрах.

4.   Като го направиш с момиче, което обичаш, ще разбереш за какво става дума Няма нищо общо с ходенето при проститутки.

5.   50% от мъжете имат 14-15 сантиметров и по-малко. Едва ли е от това. Очакванията са ти били твърде големи за секса. Хубав е, ако е с правилната жена.

6.   Страшни глупости си написал. Пожелавам ти да срещнеш момиче, които обичаш и което те обича. Ще видиш каква приказка е сексът

7.   Спри порното.

8.   Че ти когато си с любим човек пак за удоволствие го правиш (освен ако не е единствено за размножение).
Намери си момиче което да ти харесва, излизайте известно време, опознай я и ще видиш, че когато стигнете до секс нещата са съвсем различни към изживяване.

9.   Прав си, мой. Напълно съм съгласен с теб. Кефиш ме.

10.   Химията и облъчването с лесносмилаема консуматорска пропаганда работят в пандемични размери за закриване на нацията. Не намирал смисъл, било му сложно....

11.   Аз не мисля така. Може би ти нямаш нужда от секс, а и това че са били проститутки не помага. Ако си с любима може би ще е друго.

12.   Е аз мисля, че ти си безсмислен, ама е все тая кво мисля аз. Ако не те кефи, имаш опцията да не го правиш.

13.   Глупости, секса винаги е по-добре от злобарка. Истината е, че секса омръзва, ако е много често като всяко нещо. Съвета ми към теб го знаеш, намери си приятелка

15.   Жена съм и съм на твоето мнение. Животинска история. От години не съм правила секс и не ми липсва, Хората като нас са демисексуални. Много други неща могат да те направят много по-щастлив от някякво лашкане и някакъв тъп оргазъм. Отврат.

16.   Пробвай с мъж, може там да ти е силата.

17.   Първо - пише се "без-смислено", а не "безмислено".
И второ - търкането на два епидермиса не е секс... Има хора, които и 30 години след започване на полов живот не успяват да разберат какво е секс, а ти след 3 опита с проститутки си на ниво "чекия" в разбирането му.
За да се научиш да изразяваш чувствата си чрез музиката, първо трябва да научиш нотите, след това клавишите, струните или въобще звукоизвличането на определен музикален инструмент, след което трябва да се научиш да свириш на него - не просто да "сричаш" и да издаваш отделни звуци, и чак най-накрая, когато си докарал до съвършенство механиката на свиренето и си се абстрахирал напълно от механичните движения - тогава вече можеш чрез всичкото това да изразиш някакво чувство, настроение и да го предадеш на публиката, така че да я докоснеш и трогнеш и нея...
При секса е абсолютно същото, само че малко по-опростено. Публиката се състои само от един човек, музикалният инструмент е тялото му, а много голяма част от удоволствието от секса се пада точно на предизвикването на удоволствие и щастие у този човек!
Няма да навлизам в невербалното общуване по време на секс и в обмен на енергии, защото съвсем ще ти объркам глават. Искам обаче да осъзнаеш, че по отношение на секса си на най-базовото и примитивно ниво, и да правиш на базата на това някакви генерални заключения е най-меко казано... детинснко.

18.   Е ти с проститутки какво очакваш да е? И аз съм шибал проститутки защото съм имал физическа нужда да освободя напрежението. А наскоро ходих една седмица с две жени на почивка и всеки ден правихме тройки, ето това е надценено - изобщо не е яко както си мислех и както съм фантазирал за това заради порното. Беше яко два - три пъти, ама после ми писна и нямах нито сили да еба две жени всеки ден по няколко пъти, нито получавах някакво голямо удоволствие. Обаче секса с жена, която обичаш, за която си мечтал и обожаваш е нещо, което чекиджия като теб явно няма да разбере ;)

19.   Не си чукал истински, докато не чукаш с любов.

Някой го беше казал
На светлинни години е от просто секс, та и дори да е с най-опитния и разкрепостения..

Когато има любов… ВСИЧКО от другия ти доставя удоволствие. Ароматът, допирът на кожата, капчицата пот, която се стича към пъпчето, дишането, чувството, че сте свързани и никога не ви се иска да се отделите, да изгубиш представа за времето, да забравиш къде се намираш.

20.   Вземи си изследвай тестостерона.

21.   Май ще минаваш на другия бряг.

23.   Хвани си какичка. Секса с малките е дърво. Какичка та дава всичко и ще си я праскаш както искаш. И повечето правят страхотни всички.

24.   Супер смислено си е, но всичко е заради гумата. Аз съм си намерил една платена, на която имам доверие и го правим без гума. Няма значение дали е с приятелка или проститутка, ако си без гума.

25.   Шантава работа. Аз мисля целя ден как вечерта с жена ми ще се слеем и разтечем обилно, а човека го презира. Ходя блъскам във фитнеса, за да съм и съблазнителен и да ме желае и само на нея се давам. Човече не си попаднал на истинска жена.