Сексуален триъгълник
Една моя съученичка много си беше харесала един от най - близките ми приятели. Пред нас той твърдеше, че не я понася, че е супер досадна и луда. От нея разбрах обаче, че той е проявявал интерес към нея и са имали интимни случки. Бях бесен като разбрах. Момиче, което познаваме от вчера ми казва "Ти не познаваш авера си". С времето той се отдалечи от нея и всичко беше нормално. Не ми казах, че знам за отношенията им, понеже тя ме помоли да си мълча. След време с нея почнахме да си пишем. Нещата се разгорещяваха и я поканих вкъщи. Правихме секс, после още един път и още един път... Не чувствам вина, все пак авера излъга мен и цялата компания. Говори едно пред нас, а реалността е тотално различна. Спрях всякакви отношения с въпросната съученичка, обаче той е възобновил контакт с нея. Двама мои приятели ме притискат да му кажа за секса. Ще му кажа без да се поколебая, но въпросът е какъв е шанса той да ѝ потърси сметка и тя да разбере, че съм му казал. Последствията могат да бъдат много тежки за мен. Съученичката събира по нещо за всеки с времето.

Коментари

1.   Трай си

2.   Не ти е работа да се месиш в отношенията на други.
Това че си спал със съученичката касае само Вас двамата и никой друг.
Няма нужда на намесваш други, които не са участвали!
Твоя приятел е знаел че ще го ревнувате и завиждате и за това не Ви е казал.
Виждам че ти също си минал през нея? Можеш ли да си обясниш защо?
Защото приятеля ти е минал от там!
Ти си му завиждал и си искал да покажеш че и ти можеш!
Не се занимавай с глупости!

3.   Никой не е длъжен на никого.
Да тръбиш за сексуалните си "постижения" е връх на простотията.

4.   Съученичката е пеперудка и лети от цвят на цвят. Пердашите си я на разменено гостуване, а правите драми ала судио Х. От вас нищо не зависи, ако реши, ще ви отсвири и двамата.

5.   Запомни едно нещо, един джентълмен никога не говори какво е правил в леглото и с кого. Никога и на никой! Запомни го и няма да имаш проблеми

6.   И тримата сте за бой! Губите се на акъл и сте постъпили неправилно!

Но в никакъв случай недей му казва, и изобщо не разказвай такива неща на никого!

Ако те питат - кажи им - това си е моя работа и на никого не съм длъжен, и нямам намерение да давам отчет!

Научи се да бъдеш дискретен!

7.   Има една теорема, в един любовен триъгълник един от ъглите винаги е тъп.

8.   Ха-ха, пич, потготвяй се психически от сега, че като се ожениш, ситуацията с жените, приятелите и жените на приятелите ще бъде по абсолютно същия начин!
Който е дискретен си запазва брака и не е много сигурен децата му от кого са, но за сметка на това има достъп да няколко путета...

Имаше един виц: Идва някакъв голям арабски шейх в България и помолил българските си партньори да го въведат подробно в нашенските интимни потайности и обичаи. Запознали го те, и накрая той удивен възкликнал: "Бре-е-ей! Това много хитро сте го измислили? Вместо да издържаш цял харем и да се съобразяваш с глупостите на всяка - правиш я жена на приятел и проблемите ти свършват! Друг ѝ носи гайлето! "

9.   Защо беснееш? Сърдиш се, че ония ти е взел играчката? Искал си да я минеш и ти, да се покажеш като повече мъж? Да си ги мерите? Сапунена работа от недорасляци.

10.   Порастни и бягай на далеч и от двамата. Нищо добро не те очаква, при когото и да е от тях.

11.   Да не сте в детската градина?