Споделена история от Секс и интимност

В леглото с млада и красива девойка
Здравейте,

Въпросът към мъжете е какво бихте правили/как подходили, ако се окажете в леглото с красива и по-млада от вас с 10-15 години девойка?

А към жените - имали ли сте подобен опит с по-възрастен мъж и как са се случили нещата?

Коментари

1.   Ти тая с импотентния ли си? Защото не малко жени са били с по-възрастен мъж, който не се е чудил какво да ги прави в леглото... Не е голяма загадка какво един мъж прави с една жена в едно легло.

2.   Не. Гнус ме е от дъртляци.
ж, 26

3.   Нищо по-различно няма да направя от това, което правя с връстница или по-възрастна от мен. Жените са си жени.

5.   Случвало ми се е и с 22 години по-млада от мен девойка, даже ми се е случвало с момиче, което наистина беше "девойка". Не разбирам какво точно питаш - ако питаш дали има някаква разлика - не. Някои по-млади и неопитни се държат нервно, но не е кой-знае какъв проблем. Ако момичето се притеснява прекалено много и е пасивно, просто я накарай да се отпусне - масаж, целувки, поомачкай и циците. Като се подмокри - действай с основната част.

7.   Ами то въпросът е какво се цели с цялата тази работа? Ако и двамата си търсите партньор и сте си паснали, то какво значение има възрастта?
Ако пък ли не - т. е. направили сте си някакво единично кефче, тогава какво имате да го мислите толкова? Чук и беж!

Та не става ясно какво точно питаш?
Или събираш мат'рял за довечера? :)

8.   Ако се окажа в леглото с красива и по-млада от мен с 10-15 години девойка, не бих се замислил нито за секунда и ще правя секс с нея.

10.   Ако много ми се спи обръщам се на другата страна и заспивам. Ако ли не хващам си чукалата и отивам в другата стая и се заключвам. Там я порно, я запознанство през интернет с някоя истинска жена поне 10-20 години по-голяма от мен. Но то няма как да се случи такава случка да сме в едно легло с жена 10-15 години по-млада от мен, защото не допускам даже в личното си пространство жени под 10 години по големи от мен. Даже където има навалица се отдръпвам от 18-25 годишните за да не се докосваме. Аз под жена разбирам само жена минимум 20 години по-голяма от мен.

12.   Аз съм на 25, той на 37, сексът беше доста добър, но и той самият се стараеше адски много затова на мен да ми бъде перфектно, което с предишните и по-млади партньори не ми се беше случвало. Лошото беше, че трябваше да го прекратя, защото е семеен с две деца.

14.   Номер 12 - какво е направим толкова, че да кажеш как се е старал адски много?

15.   От автора
Питам, за да знам какво не би било неловко или странно за някое момиче с 15 години по-млада от мен. Никога не съм бил с някоя с толкова разлика и не искам да оплескам нещо.
М. На 46

16.   По-младите девойки, но далеч не всички единствено имат по-финна кожа и по-малко целулит и провиснали части. Иначе сексът една жена или го може или е дърво, независимо от годините. Бил съм с две много по-млади и едната ставаше някак си, но другата беше тотал щета. Хубавото на втората беше, че изглеждаше много добре и само от визията и на задна свърших. Какво да правиш с по-млада? Ами същото като с майка и. Даже по-младаите са по-непретенциоазни, защото още нямат този експириънс в секса. След като си по-стар, няма да имаш проблеми с бързото свършване и така ще изпревариш около 85 процента от ебачите на годините на младата девойка. Ако не си обсебен и не вкарваш елементи от храд порното, ще минеш за много нежен и опитен любовник. Защото сегашните се учат предимно от филмите и то от неправилните. Успех!

17.   До 14: мислеше повече за мен отколкото за неговия кеф и винаги ме питаше какво и дали ми допада, отделяше време да опознае тялото и нуждите ми, не както повечето, които гледат те да свършат, а ти се оправяй сама както можеш. А и самият той явно е по-опитен и му се получават нещата. Беше уникално. Много дълга игра, после много се задържаше, общо взето наистина адски се стараеше, но нямаше как да продължаваме повече, защото почна да ми влияе емоционално - година и половина ми стигна. Със сигурност повече с обвързан не.

18.   Не, предпочитам набори. По-възрастните мъже са си.... ами възрастни и изглеждат зле (в България особено, с това пиене и ядене).

20.   Преди доста време, с една моя колежка. Тя на 25, аз на 40. Беше си хубаво. Да, в секса и трябваше още доста опит, но пък имаше винаги желание. Звъня и вечерта за да я чуя само какво прави, а тя ми казва "Защо ми се обаждаш? Искаш да правиш секс с мен ли? ". Имах дори и чувства към нея, но за нея беше само като игра. Но все пак приятна игра.

22.   Има ли някакви трикчета - кога, как да бъде погалена, какво да се направи?

24.   До 22!!! Тя е седнала на леглото или е в скута ти. Прегърнали сте се. Тя се усмихва постоянно, но всъщност не знае какво точно да каже, защото е загубила ума и дума, хлътнала е до ушите. На нея очевидно и се прави секс (с теб). От постоянните грегръдки идват и първите целувки. Те стават по-дълбоки и чести, а тя дърпа потничето си и освобождава място да я "масажираш" под сутиена. След известно време просто разтваря малко повече бедрата си за да се досетиш, че й се иска някаква интимност по-надолу. Докосваш я с ръце от вътрешната страна на бедрата, после плавно слагаш ръката ти под полата (роклята, клинчето... ) и след това достигаш с нея до любовната й "точка на кипене". Следва продължение...

26.   Аз съм жена на 32 и от една година правя секс с мъж на 50 години. Най-добрия секс в живота ми!

29.   На 53г съм и от няколк месеца съм в леглото с 25 годишна. Правим секс, но е и умна и ми харесва.

30.   до 29

и как си успял да я спечелиш за любовница?

31.   Обикновено момичетата на 25 експериментират и търсят приключения

32.   Истинските мъжкари винаги ще предпочитат млади и красиви жени. Привличането си е привличане. Млата и красива жена в подсъзнанието на мъжа е идеална за осеменяване. Сексът, освен плътско удоволствие, преди всичко е и средство за продължаване на човешкия род. Аз съм мъж на 40, вече не се занимавам с жени, защото съм женен, но младите и дългокраки мацета няма как да не забележа.