Споделена история от Секс и интимност

Сексуална Възбуда по време на сънна парализа
Здравейте. Нещо много странно ми се случва напоследък. Мъж в 30'те съм само да уточня. Така и не успях да намеря в интернет какво изобщо е това чудо, което ми се случва. Нали сте чували за сънна парализа и може би доста от вас са го преживявали, обикновенно по време на такава парализа те обвзема едно странно чувство на страх и ужас, при мене обаче много странно нещо се случва. Симптомите са еднакви, не мога да се движа сякаш тялото ми е парализирано, мозъкът ми е буден, и изведнъж започва да ме обвзема едно много странно чувство в стомаха ниско, оприличавам го с това на възбуда, но е в пъти по- силно. Сякаш когато стигнеш този момент преди да 'свършиш' нещо подобно, но много по-продължително и по-силно. Не знам как по дуг начин да го опиша. И интересното е че не свършвам. Този феномен си нямам на идея какво е и защо се случва. Някой от вас изпитвал ли е подобно нещо и знае ли как се казва изобщо? Всяка една информация би била полезна.

Коментари

1.   Пиша направо, пък колко и дали ще разбереш... пък дали ще повярваш... Проучи темата.
Не си бил в сънна парализа, а си се скачил в по-нисък астрал. Вероятно не си успяла излезеш напълно от тялото си, или са те задържали там, но астралното ти тяло "заклещено" между ТУК и ТАМ.
Има астрални видове паразити, които се захранват най-вече от сексуална6енергия, която е много мощна.
Много случаи на хора, които споделят за "осъзнат сънища" които не могат да контролират, но осъзнават и си спомнят, че са изнасилвани в съня си. Реално се възбуждат и много силно, ей този момент преди свършване е когато из ухеа тази слина енергия, която те източват/изсмукват.
Единственият вариант (за който поне аз мога да кажа, че ейства на 100%) е да насочваш цялата си енергия (много е трудно в началото в тези моменти, но може и се получава) в собствената ти воля, категорично и ясно да им забрани, им заповядаш да се махат и никога повече да не се връщат при теб. Длъжни са да се подчинят на свободната ти воля. Ако не си категоричен, ще се опитат да усилят чувството на това, което отслабва волята ти.
В такъв случай варианта е да ги измамиш/излъжеш така, че сами да се откажат. Примерно:
-Кой ден е днес/Колко е е часът - въпроси за време отказват и тези и други негативни същества
- искам да те видя добре, кой си ти- също ги отказва обикновено
Но това само докато се научиш да контролираш волята си, а е трудно защото те през астралното тяло контролират хормоните ти.
Най-важно!!! Никога не показвай страхът си!

2.   Все едно бях във филм на ужасите, визирам първия коментар, още ме побиват тръпки, ужас.

3.   Посети психолог и не го казвам с лошо

4.   Сънната парализа е известен неврологичен феномен. Всъщност това е много ярко сънуване, обикновено на кошмар със заплашващ харатер. Не си буден, така ти се струва, не можеш да помръднеш защото съмнанието ти е изключено. И на мен ми се е случвало, много е гадно, искаш до извикаш а не можеш. Но със сексуален характер за пръв път чувам.