Споделена история от Тинейджърски

Ако знаете как да я накарам да ми стане отново най - добра приятелка много ще съм ви благодарна.
Проблеми в училище!

Искам там да си имам приятелки с които да си ходим по мола, да се забавляваме (не съм момче, а момиче) и миналата година с едно момиче си бяхме неразделни бфф просто.

После се скарахме тя започна да ме "изоставя" и започна да е бфф с друго момиче и като другите се заяждаха с мен тя им помагаше и беше срещу мен (като бяхме ние двете бфф тя беше срещу тях - на моя страна).

И тази година тя беше бфф с кой ли не - една русокоса блондинка която постоянно се заяжда и тя научи моята фр как да ся заяжда и оттогава М (моята бивша бфф) се държи ужасно. След това тя стана бфф с една друга блондинка (на име И да кажем). Тя явно и стана по - симпатична от мен и те вече не се разделят даже по информатика седяхме с М но като бях болна и на следващия ден като отидох И нагло ми каза: "Вече с М по информатика ще седим двете" представяте ли си! Да, ама не! Като искат толкова да седят двете да седнат на друг комп! И така вече не ми пука за М, защото тя се държи нагло, нахално и наперено. Еее.. пука ми и искам да сме си пак бфф, но почти няма шанс това да стане.

Ако знаете как да я накарам да ми стане отново най - добра приятелка много ще съм ви благодарна. Който е имал подобен проблем, също да пише как се е справил. Предварително благодаря :)

Коментари

1.   Какво е бфф?

2.   Best Friends Forever

Което ме навежда на мисълта, че авторката е на не повече от 12 години след като използва заучени фрази от тийн сериали.

Няма смисъл да се опитваш да си върнеш приятелството на това момиче. На тази възраст всички сте фурнаджийски лопати и не знаете що е то истинско приятелство. Ще дойде времето когато ще намериш приятел/ка на която да разчиташ. Сега не се занимавай с тези тъпи детски историйки и си щади нервите.

-Кай-

3.   На колко си години? !? ! Намери си ново БФФ! !
*Пух*

4.   И аз имам подобен проблем сега. Аз ти предлагам да й се извиниш. Аз написах едно стихче и тя прие извинението ми, но сега една дето преди ми беше също бфф я настрои или нз к'во й каза за мен и тя ми се разсърди без причина и ся буквално съм аутсайдер.

5.   Имам един голям проблем. Аз 3 години дружах с едни идиотки и те сега се махнаха от училището и се преместиха в друго. Аз сега имам една истинска приятелка. Обещах и да се променя, но постепенно аз почнах да обиждам всички и заради мен сега всички я смятат за идиотка и днес тя ми се расърди точно заради това, обещах и да се променя и и се извиних 4 пъти, но аз не казах само "Извинявай". Ами и други неща. Сега тя казва на всеки, който ме споменае, че не ме познава. Казва, че не говори с хора, които се държат тъпо и е права как да и се извиня тя... ми се сърди

6.   Не съм съгласна с номер 4. Защо да прави мили работи за нея, каква е гаранцията че пак няма да я остави? Зарежи я защо ти е, по прочетеното мога да се хвана на бас че не е никаква приятелка.

7.   Момичета, моля ви. Дръжте се на положение, не се излагайте.
Епидемия ли е, какво - но много сте оглупели масово и навсякъде напоследък.

8.   Защо трябва да и се извиняваш няма за какво!? Тя трябва да ти се извини и си намери друга най-добра рпиятелка!! Тя едва ли заслужава истински приятел!?
Това е коментар на първия "проблем".

9.   и аз имам една приятелка и се опитвам да си я върна но незнам как

10.   Не сте били никакви бфф. Тя е използвачка за мен. А от къде си сигурна, че ти не се държиш нагло в случая. Може просто вече да не си й приятна и за това да те отбягва. На мене лично като ми омръзне някого така правя. Няма как да я накараш да ти стане отново фр това си е само неин избор. Не разбрах какво точно питаш. Първо казваш не ми пука, а после еее пука ми. Последно пука ли ти за нея изобщо или не. Аз много ги мразя такива.

11.   Аз бях в същото положение преди месеци само, че мойта "най- добра приятелка" не беше от мойто даскало и затова толкова много се карахме. Тя се сприятели с други момичета и мен ме заряза. От тогава не сме си говорили нито сме се виждали. Всеки си продължи по пътя.
Превод : Можеш да си я върнеш ако и се извиниш и тем подобни, но според мен няма смисъл щом веднъж се е обърнала срещу теб не си заслужава. : )

12.   виж момиче просто я зарежи и не и обръщай внимание защото старите са казали "Без приятели животът е труден но с (приятели) предатели още по труден"

13.   Зарежи я... няма смисъл щом не оценява

14.   Еми, не знам какво да направиш, но в твоя случай май се опитва да те накара да ревнуваш. А тази игра се играе от двама ;)

15.   току що и при мен се получи такъв случай реших че нета ще ми бъде полезен... видях историята ти и моята най добра приятелка не знае какви ги върши има толкова много мой врагове които я уважават и искат да са й бфф-и но тя дори не го оценява не знам какво мога да направя!!! тя ме зарязва като боклук след време ще се надявам че ще се върне и на твоята и моята бфф!! бъди спокойнаа

16.   Порасни до момента, в който израза "бфф" ти стане нелеп, че дори и смешен. След това изчакай да станеш на 18, купи си една бира, изпий я и ще ти мине.

17.   Ами както казваш аз търся в нета как да направя такива качества кадето някои да ме приеме... незнам.. опитвам се много много, но не успявам :(

18.   Според мен изобщо не харесва тези НОВИ приятели, а просто чака да и се извиниш и всичко това да свърши.

19.   Много добре те разбирам! Моята бфф вече дори не ми говори, не ми вдига, а каквото и да направя, не ми отговаря. Ужасно е! Но мисля, че аз си го изпросих. Не си говорехме по Skype, защото бях с гаджето си навън, така няколко дни подред. И тя ми се разсърди! Вече все едно не ме познава!

20.   Ей не бъдете груби, всички имаме проблеми един на друг така аз мисля, че трябва да си я върнеш с хитрост:

1. Намери момиче което е съгласно на тези павила и умее да играе! Нека тя се пресори пред очите на най-добрата ти приятелка!! :D

2. Говори пред нея с другото момиче нещата които на времето са ви били любими!! :)

3. Накарай приятелката ти така да ревнува от момичето, че така да се сприятелите на бързо и Тадааааа!!!

Пробвано е! Работи!!!

Късмет!!

22.   Щом те е изоставила и не мисли за теб,значи просто не и пука вече за теб.Най -добрите приятели прощават.Щом въпросното момиче е на ничия друга страна,но не и на твоя ,значи нямаш голямо значение за нея вече.
В момента аз имам същия проблем,но няма да разказвам.Извинявах й се,молих я,но нищо.Затова реших ,че просто не се интересува от мен и я оставих.

23.   Бъди мила, кажи й всичко реално, докажи, че се променяш само заради нея.
2. Не прави интрига да скараш бившата ти бфф и нейната нова бфф, ами я накарай да ревнува с някое момиче от класа.
3. Бъди повече време с нея, а направи така, че тя да е по-малко време с новата си фр. Не й говори за миналото ще й писне и ще разбере, какво правиш
4. Остави я не си заслужава.

26.   Ами от 1 клас искам да стана ндп с едно момиче(аз съм момиче)и в един по горен клас тя горе долу ми стана приятелка и седяхме заедно но една друга уш моя приятела обсеби другата седят заедно навсякъде са заедно и на мен ми е супер гадно е все пак пак си говорим но искам да и стана bff и седим трите на един чин по биология и бях по средата и онази направи така че тя да седне до нея и съм тъжна:-(но днес бяхме аз момичето което искам да ми е бфф и още трима без онази там злата в парка и беше много забавно. СЪВЕТ:
Не и обръщай внимание и се прави все едно си над нея и над всички имам предвид да се правиш по велика от тях и по този начин ще успееш защото сега сме ндп завинаги и никой неможе да ни раздели