Споделена история от Секс и интимност

Секс с един човек над 20 години
Понеже много се изписва по темата с "изневярата", хайде да говорим открито. След колко години брачен живот, сексът с човека до вас, стана скучен и монотонен и как вкарахте нов живец в от отношенията си?
Доколко може да се удържи на нагона, без да се търси сексуална наслада с нови тела? Кога разбрахте, че сексът с различни тела е илюзорна заблуда и не носи "мечтаното" удовлетворение"

Коментари

1.   Че що за въпрос. С жена ми се заедно вече почти 30 години бяхме на 20г когато се взехме, а сега сме на 50г. Ако имаш уважение и все още обичаш човека от среща ще правите секс без да ви омръзва и няма да търсите други, а днес дори правим повече любов от колкото на младини, децата са големи, ангажиментите са по-малко и повече време специално за нас. Веднъж не съм погледнал друга жена, всичко е въпрос на характер и уважение към партньора.

2.   17г бях с един и същи човек, беше ми първият и единствен. Докато всичко в отношенията ни беше наред и секса беше супер. В един момент обаче започна да ме пренебрегва и разочарова постоянно. Тотално се промени, в един момент имах чувството, че съм с друг човек и в този момент и желанието и страста изчезнаха. Не имало намесени други хора или ако е имало при него просто не съм разбрала. Напълно е възможно да не ти доскучее с един човек и винаги да си го желаеш стига само да не губите уважението един към друг. Загубиш ли връзка на психическо ниво е няма как в леглото да не усетиш промяна.

Ж 37

3.   Само на елементарен човек целия му живот се върти около секса.

4.   Ожених се на 24. Ревяха всички около мен колко съм млад, как е трябвало да хойкам наляво-надясно. Ми не ми трябва. 24 години и 2 деца по - късно, с жената си правим секс поне веднъж в седмицата. Просто тя е медицинска сестра, има доста нощни дежурства и се връща уморена и няма как да го правим повече. Когато можем правим и по 2, 3 пъти в седмицата.

5.   Още след първата година нагонът умря. Вече 25 години сме заедно обаче, защото много се обичаме. Няма решение. Аз не вярвам, че в другите семейства се запазва силна страст като първата година. Да! Секс има, но не е страстен.

6.   Сексът с различни тела си го взех преди брака и разбрах, че повечето не струват, че е разпиляване на душата. В брака си имах супер секс, така че винаги съм изпитвала удоволствие. Не съм имала нужда да си въртя опашката някъде другаде и да си рискувам това, което имам.

7.   Аз съм жена и мога да кажа същото като № 1.

Човек или става или не, няма средно положение :)))

8.   Ами, просто е. И двамата наближаваме 50-те, но и след 20 години аз все още имам нужда от секс, а жена ми е все така секси – винаги е била пищна, с големи цици и дупе. Когато ми се прави секс и си легна до нея, бързо се надървям.
Имаше във форума една тема за трите стълба, на които се крепи семейният секс – позата задна прашка, свирката и лизането. Е, при нас и трите ги има, и то често. Сменяме позите, често си правим френска – обичам да я лижа, тя също обича да ми духа, дори често ми дава да свършвам в устата й. Никога не сме пробвали анален секс, но и двамата обичаме да се стимулираме анално – какво му трябва повече на човек?
Е, признавам, че на мен по-често ми се прави секс, отколкото на нея, но рядко получавам отказ. Иначе май започна да понавлиза в климакса (все по-рядко й идва), което е добра новина и за двама ни – вече ще мога да свършвам вътре на воля без да се притеснявам. За тези 20 и кусур години много рядко сме ползвали презерватив – практикували сме прекъснат акт (не е имало никога засечка, умея да се контролирам) или свършвам в устата й.
Единственият проблем е, че децата поотраснаха и не си лягат рано. Често трябва оставяме секса за през нощта или рано сутринта, което си има недостатъци. От време на време ползваме овлажнители (тя има нужда понякога, особено за дупето), но желанието си го има и при двамата.

9.   Аз нямах късмета на номер 1, и искам да го уверя че не винаги всичко опира до уважение и т. н.
Оженихме са набързо и децата ги направихме с ясното съзнание, че създаваме поколение, а не няква голяма и луда любов. След което постепенно охладняхме и се отдръпнахме един от друг.
Съдбата обаче ме събра със страхотна любовница, с която вече 10 години правим секс без да си обръзваме и без да помислим за друг.
Може би това е била жената за мен.
Защо не се разведох ли? Заради децата, естествено. А и с жена ми не сме врагове - уважавеме се и си другаруваме, но - до там.
Нито съм планирал, нито съм искал така да се развие живота ми. Но, както казва Джон Ленън: "Животът е това, което се получава, докато ние кроим други планове! ". При него, за съжаление, се е случило същото...

11.   Номер 8, внимавай с това свършване вътре наволя, че голям автогол може да си вкараш на стари години. Колежката, като лежа в болница за задържане, там се е запознала с една 55 годишна жена, която е чакала за аборт. От 5 години е нямала цикъл и нейния така си свършвал на воля. И хоп - на 55 г бременна. Понякога след много години може да има единични овулации.

13.   Ожених се на 29 г. от 1995 г. съм с една жена - съпругата. Никога не съм и изневерявал. Иначе сме правили 2 пъти секс с други двойки, но когато бяхме млади. Обичам я много и сексът с нея никога не ми е омръзвал. Сега го правим по 1 път в седмица.

15.   Е и аз от 20 години съм само с една жена... и от 10, само с нея и още една друга.
Правим си страхотни тройки... всяка седмица....
И винаги свършвам в устата на едната от тях.... винаги... и после се целуват една друга и си разменят спермата ми.... супер картинка сме си.

16.   Авторе, въпреки всички оптимистични писания тук, аз съм реалист.

Няма начин след 10, 20 или повече години нещата в интимен план да се случват по един и същи начин - равен на първоначалния ентусиазъм и желание!
И това е напълно нормално и естествено! Обратното би било супер странно! Все едно всеки ден да ядеш едно и също ядене(дори и най-вкусното за теб) и то да не ти омръзне и стане просто обичайното.

Но важно е да няма изневери и хората да се обичат, уважават и ценят взаимно, и да проявяват разбиране към другия човек!
Освен това е нужно хората в едно добро семейство да имат и духовна връзка помежду си, да имат общи възгледи, цели, приоритети и неща, които да ги свързват!

17.   Е и аз от 20 години съм само с една жена... и от 10, само с нея и още една друга.
Правим си страхотни тройки... всяка седмица....
И винаги свършвам в устата на едната от тях.... винаги... и после се целуват една друга и си разменят спермата ми.... супер картинка сме си.

18.   До номер 8: Това със свършването вътре го забрави. Прабаба ми е забременяла на 58, тогава не е имало как да прави аборт. Дядо ми останал сирак, защото и двамата му родители починали рано и е израснал в дом за сираци.

19.   16 защо все сравнявате секса и желанието с храната. Аз всеки ден мога да ям торта, няма да ми омръзне. Само ще качи килограми. Желание за един и същ човек, може да имаш винаги. Секса рядко е всеки ден

20.   Или си взел правилното решение и сте сексуално съвместими или си се прецакал - това е.
Ако си прецакан - търсиш ново тяло, разделяш се или си трайкаш и търпиш.

Колко години? На третата вече ти е ясно.

Ако си късметлия след 15 години още ще се желаете, ще става все по-хубаво и т. н

Ако не - започва охлаждането. Не ти дават, не те искат. Ама не те пускат да потърсиш друга. Дават ти само защото молиш.
Тъпа работа

21.   Абе каквото и да се (само)залъгваме, разнообразието си е разнообразие. Като се забиваш с някой нов, винаги се мобилизираш максимално - това важи и за жени, и за мъже. Мъжете ставаме по-енергични, взимаме се в ръце и действаме смело, а пък жените се раздават повече, полагат повече грижи за външността си. Бракът си е брак, сексът си е секс, двете рядко имат допирни точки.

23.   Що за въпрос? !? ! Жева ми е на 60, аз на 56. Заедно сме от 30 години. Та по-прекрасна от нея, за тези години не съм срещнал. Секс - поне 3 пъти сезмично. Всеки път е по-добър от предишният. Прекласно е да я гледам, опипвам, ей така случайно като се разминаваме у дома.... Всеки път усановявам, колко много е "вдигнала летвата" :)

25.   Женени от 1994 г., секс два пъти седмично, по нейно желание по-често анален. Щастливи сме!