Споделена история от Секс и интимност

С женен мъж…
Поредната банална тема…На 20 г. съм. По стечение на обстоятелствата въпросният ми беше първият сексуален партньор. От много време бях обсебена от мисълта, че искам да го направя с него, но все потисках това усещане, тъй като съм пределно наясно, че е неморално и нередно. Е, нещата се случиха, при това без никаква очевидна инициатива от моя страна. (Може би тръпката беше още по-голяма именно заради това, тъй като през целия си скромен живот аз съм тичала след момчетата, които харесвам, при това неуспешно). Не вярвах, че първият път може да бъде толкова хубаво изживяване…Познавам го добре и съм наясно, че за него беше само секс и нищо друго. Опитвам се да убедя и себе си в същото и да забравя, но не мога…минаха почти два месеца, а аз продължавам да се обвинявам, първо за това че съм причина той да изневерява на прекрасната си съпруга, и второ, от притеснението да не развия чувства. Казах си - опитах, това беше, точка. Но…знам, че следващият път когато го видя ще ми бъде още по-трудно да се контролирам. При мисълта за онези големи сини очи, които ме гледат с желание кожата ми настръхва. Не съм способна да изтрия спомените. Чувствам се и като провал за родителите си (те не знаят) Животът ми е наситен с толкова хубави емоции, но те някак си минават покрай мен, защото фокусът ми е само там, в онази нощ…

Коментари

1.   То тези неща ако така ставаха: "Опитах и край! Точка! " то щяхме да сме програмируеми роботи, а не хора...
Разбира се, че имаш чувства към него и то доста силни, щом ти е било хубаво от първия път.. Сексът е в главата (един вид "в сърцето"), а не е там долу.
Няма за какво да се обвиняваш. При твоята възраст и неопитност, направо може да се каже, че си е нормално.
В кофти ситуация си, но един ден ще излезеш от нея! (Само времето лекува и оправя такива неща). Ще боли, но ще мине. Недей да намразваш човека, нито себе си. Просто се опитай да излезеш от всичко със съответните изводи.
Там някъде те чака и твоят човек, със сигурност.

2.   "първо за това че съм причина той да изневерява на прекрасната си съпруга, "
Глупости, за него си просто различна от на жена му дупка. Младичко и различно, нищо повече. Дали ти или друга, той ще бута навсякъде където може.
Ти си свободна и нямаш ангажимент към никого. Той е който лъже жена и мишкува, той има ангажимент към друг човек.
Иначе... сигурна ли си, че така са те привлекли "прекрасните му сини очи" или само искаш а се сложиш там, където е прекрасната му (според теб) съпруга? !

3.   Оо, последното нещо за което можеш да се обвиняваш е, че си го "принудила" да изневери... :D

Такива мъже си изневеряват по навик - ако не си била ти, е щял да изневери с друга 20 годишна или каквато намери.

А ако се обвиняваш защо си правила секс с него - еми на 20 си, имаш акъл в главата уж, да си мислила.

4.   Особено когато е било за първи път и ти е било хубаво, а и си харесвала човека, няма как да не се появи емоция. Радвай се, но щом го познаваш недей да изпитваш емоции. Той, че е бил с теб, той така е решил, съпругата му няма общо, може и никога да не разбере, а проблемът да го прави е в него. Може преди това никога да не е бил с жена, която е девствена и е решил да опита. Не се съди, не си провал за никой. Радвай се, че първия ти път е бил чудесен. Ще имаш и друг приятел, след случилото се урокът е да не се задържаш там където не ти е мясото, особено, ако той търси просто секс

5.   Какви сини очи, какви пет лева - според форумните мъжемразки българите са черни, брадати, ниски, дебели и незнамсикакво...

6.   До 1 и 4 - Сега мацката хубаво ще си начеша крастата с този и онзи, а накрая балъка ще я чака да се налудува, да я вземе пък на всичко отгоре да я третира и като царица. Странна логика! Жена се уважава ако е била максимум с най-много до три връзки... след това става "общата" и няма логика да търси респект, внимание и уважение след като е разтваряла често краката за този и онзи. Предпочитам цял живот без жена да остана, но не и да съжителствам с Мара Общата и баджанаците и. Хора, чували ли ли сте нещо за ТЕЛЕГОНИЯ, сега поне има интернет, поинтересувайте се, прочетете.

7.   От опит ти казвам, момиче: БЯГАЙ колкото можеш по-бързо. И не се връщай назад. Защото влезнеш ли в тази спирала, излизане няма.

8.   "По стечение на обстоятелствата" е една от любимите ми женски реплики...

9.   Да, поредната банална тема. На 20г. си и се предствяш за девствена. Какво по-банално може да има от тези твои приказки. Разбирам да си на 12, 13 години и девствена, но на 20г. в днешно време и да си девствена но, но, но. Ей това е баналното в историята ти. И какво ти хареса от секса с него, изпита ли оргазъм, я ни кажи истината, или за това нещо ще си мълчиш.
Съжалявам за тези коментатори, които ти вярват на баналната история. Сигурен съм, че те са девствени, но не и ти на 20 години.

10.   Провал за родителите, глупости и клише, гледал те с желание, това е просто секс с девствената, другият път ще е трудно, кое му е трудното, какво ще е трудното, Да изневерява на прекрасната си съпруга каква прекрасна, и това е твоя идеализация. Тя ако е толкова прекрасна, той друга няма да погледне. Спри с тази романтика, идеали... разсъждения. Просто секс, сексът не е като преди 100 г., махна си едно бреме, действай.

11.   Личи си, че номер девет не знае къде се намира. Девствени има и на повече от 20г.

12.   Поредната, за която са се свършили свободните мъже. Банална тема.
Един ден ти ще си в ролята на жена му. Всичко се връща.

13.   Още по-баналното е великото клише и любимо на всички съпруги “ИМА КАРМА ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА”. Еми не, не се. Баща ми изневеряваше на майка ми с 3 различни жени; та с последната си направиха и дете. Години по-късно си живеят супер, а майка ми преживя какви ли не болести, та къде е кармата не виждам ама не е лошо да спрете да се успокоявате с това.

14.   На 20г. си бе момиче бива ли да се забъркаш с женен, нямали свободни момчета около теб. Или просто ти харесва да си "втора"? Ейй, да ви имам мисленето. Така си тръгнала и така ше продължаваш да знаеш. После мъжете виновни, че ни унижават, ами малко ни е.
Ж37

15.   13. Още по-баналното е великото клише и любимо на всички съпруги “ИМА КАРМА ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА”. Еми не, не се. Баща ми изневеряваше на майка ми с 3 различни жени; та с последната си направиха и дете. Години по-късно си живеят супер, а майка ми преживя какви ли не болести, та къде е кармата не виждам ама не е лошо да спрете да се успокоявате с това.

Почакай! Ще дойде време - ще видиш!

16.   Леле, какви са тези терзания, бе момиче? Харесал ти е - направила си го. И двамата сте го искали. Никой не е бил насилван, никой не е разбрал, няма наранени.

Такива работи се случват в живота. И занапред ще се случват.

Въобще не слушай злобарите - те злобеят, че с тях никой не го прави. Но тайно си мечтаят за това.

Единственото, което не трябва да забравяш е, че това е "забранения плод". Но нищо не пречи да му се наситиш ако искаш.

М, 57

17.   До 11
Много добре знам къде се намирам и знам, че има девствени и на повече от 20 г. но девствените жени над 20 г, са психически, дори и физически, болни. Срещал съм такива жени, даже съм работил с такива жени в една и съща компания. Не се мисли за всезнаеща.

18.   До 9 номер - Не всички са като майка ти например! Има много момичета над 20 години, които са девствени, но ти няма да срещнеш такава, защото бягат от такива като теб!

Авторке, не казваш след това той потърси ли те, какво ти каза, имате ли някаква комуникация?