Блокира ме "случайно"
Здравейте, пише жена на 32 г., исках да се допитам до повече хора, възможно ли е някой да ви блокира в платформа за чатене случайно? Уж се харесахме с един мъж, доста си пишехме, излизахме и два пъти.. Постепенно поведението му в чата стана по-хладно и сдържано, въпреки това стигнахме и по-далеч. След като прекарахме една вечер заедно съвсем се дистанцира и започна да пише по-рядко, въпреки това все още имаше някаква нормална комуникация. Докато един ден видях, че ме е блокирал в whatsapp. Почувствах се адски зле и му писах в Инстаграм, че постъпката му е много долна. Изведнъж се появи отново в whatsapp, написа, че не е било нарочно, станало случайно и нямало общо с мен и ако е искал отдавна бил да го направи. Всичко звучи нелепо и тотална подигравка с мен, няма как да повярвам на такова нещо.

Все пак се замислям, възможно ли е да се случи нещо такова случайно?

Към момента пишем, но много измъчено и аз не знам защо и смятам да приключваме..

Благодаря

Коментари

1.   Не те е харесал. Не се надявай, не си губи времето.

2.   Не. Искал е да го направи. Получил е това, което е искал и те е отсвирил мишкарски. Ти си му потърсила отговорност и затова е казал тая глупост, за да се измъкне. Да се изкара честен и културен.
Просто приключи ти. Това не звучи като сериозен тип, поредното бройкаджийче.

3.   Да, може да е натиснал бутон случайно. На мен ми се е случвало да блокирам без да искам и няколко дни по-късно трябваше да пиша на човека и тогава видях.
Това обаче в твоя случай няма значение нарочно ли го е направил или без да иска. Този човек не иска да общува с теб и най-разумното нещо е да прекратиш напълно комуникация.

4.   Надява се да ти писне и да приключиш връзката ви, за да не му се налага той да го направи. Нещо не те е харесал. Просто спри да му пишеш и си търси друг мъж. Стават и такива неща, животът продължава. Ще си намериш друг

5.   Той явно вече те е блокирал емоционално, дали ще те блокира в чата, едва ли има някакво значение. Даже както описваш нещата - ако те блокира, ще е по-добре за теб.

6.   Според мен директно поискай да се видите и проговорете. Попитай го на живо защо се държи така. В комуникацията е ключа. Предразположи го да си каже какви са му намеренията и дали ще продължите напред заедно или всеки по пътя си. Ако не желае да застане като мъж пред теб и да си каже какво мисли, бий му шута. Няма да си губиш времето с по-големи жени от теб.

7.   Приключвай с него.

8.   Поредната употребена. Абе жени, уважавайте се малко повече бе.

9.   Няма какво да се замисляш. Пича има притеснения относно теб, вероятно играеш на няколко клона и някак е разбрал. Лабилен е и е решил че ако те блокира, някак ще те накаже. Ако те беше блокирал и не отговаря, щеше да значи че не желае контакт, което е достойно за уважение. Но той просто те харесва, макар да не му харесва че шаваш много. Разбира се такива като теб търсят верификация във всеки мъж и за това сте стигнали по-далеч, щото той се дърпа, което това е болезнено за теб, вероятно в това виждаш стара травма, някой от миналото който с такова поведение те е руинвал.
На 32 се интересува кой къде блокирал, чувство за малоценност набавяйки си го чатейки с различни мъже, търсеща колко е велика и незаменима. Няма кво да стане.

10.   Ааа не, по скоро си чати с други и се вижда за секс, затова те блокира.

11.   Щом си пишете "измъчено", какво значение има дали е случайно или не блокирането? Най-вероятно не е, но и да е, по-важното е, че отношенията не вървят. Просто го блокирай ти и го забрави, не си струва.

12.   Според мен, в тази връзка НЕ СИ САМО ТИ. Просто за мен, той иска да приключи но, не знае как да ти го каже.

13.   Естествено, че няма как да е случайно. Спри да му пишеш и стига си се занимавала с връзки тип "секс за една нощ".

14.   Какво значение има дали е нарочно или случайно, като тя работата вече умряла... Не си губи времето.

15.   Щом си го харесваш, гледай на живо да се видите но наблегни че искаш развитие на връзката с него и уточнете как. Може и да е притеснителен със стара травма или нещо да го спира. Но така е много мъчително да очакваш а да не знаеш кво е. Ако иска да е с теб, помогни му, заяви, че ще бъдеш с него. Ако ли не го остави да" затваря" която иска, времето е ценно за всеки. б

16.   Номер 9, как пък реши, че авторката "шава"? Познаваш ли я, какво?? Много държа да обясниш как разбра??

Авторке, той няма интерес към теб. Минал е на следващата.

17.   До 16 от 9.
От опит. Жена която твърди че “в някаква платформа се зачатила случайно” просто е от тия дето по цял ден доказват колко са готини влизайки по всевъзможни сайтове за запознанства. От там и поведението и. Тъй като средностатистическия мъж е плужек, който може да сваля хиляди звезди, да говори всякакви сладникави работи да се докара до секс, нашата играе на топло и студено и го е описала не случайно.
И реално проблемът не е някаква емоция, а отхвърлянето което тя не може да приеме, което значи че е свикнала на обратното.
Зрелите хора решават подобни проблеми с един разговор очи в очи. Чат маниаците правят това, което те правят в момента, не че знаят какво правят, но трябва на всяка цена тя да си докаже че ще е нейното, защото около това се върти ежедневието и.
Представи си нелепата ситуация за нещо това малко да вложиш толкова енергия и усилия, никакъв шанс.

18.   Според мен те е блокирал, докато е бил с друго момиче, да не излезе някое известие от теб, да се види на телефона.

19.   Защо искаш да разбереш какво му е в неговата глава. Дай му да разбере какво ти е в твоята глава. Поне от твоя страна какво не толерираш. Така поне ще ти стане ясно игрички ли ще ти играе или мъжки ще постъпи към теб.

20.   От Автора:

Приключих историята и нямам никакъв контакт с въпросния мъж.

Благодаря ви за мненията и коментарите!

21.   Авторке, да ти кажа, че след време се връщат, когато бъдат отритнати от другите жени... та да си имаш едно на ум, пише ли ти - направо го режи.