Споделена история от Секс и интимност

Параноя или разумна безопасност?
Здравейте.
Аз съм необвързана жена с интересен и разнообразен социален живот, и никакъв сексуален.
Нямам партньор, защото всичките ми предишни партньори в един момент са искали да задълбочаваме отношенията си (съвместно съжителство, ексклузивност, брак), а аз не искам това.
Искам свободен секс без ангажименти.
Ще кажете - какво ме спира? Спира ме това, че съм доста наясно с начините, по които може да се злоупотреби - тайни видеозаписи, качване на снимки по групи, упойващи вещества, постановки, изнудвания и много други. В повечето случаи извратеняците и откачалките изглеждат съвсем нормално на пръв поглед, и дори са чаровни и опитни манипулатори. Няма как да разбереш от един поглед или кратко общуване кой какъв е.
И така от известно време не мога да се доверя. Камерите, звукозаписните устройства и шпионския софтуер са вече изключително достъпни като цени и начин на употреба, и всеки може да си ги позволи. Отделно познавайки продажността на хотелиерите, какво може да гарантира, че и в хотелите няма такива устройства?
Нито за даведеш някой в дома си (рисковете са ясни), нито да отидеш на чужд или неутрален терен.
Хилядите аматьорски видеа в нета не падат от небето, има такива отвсякъде - от басейни, съблекални, тоалетни, хотелски стаи.
От друга страна не искам да правя секс с познати, съседи или служебни партньори, именно поради усложненията, които споменах - ще искат връзка, ще си развалим отношенията, и няма смисъл. Женените и обвързани мъже са ми абсолютно табу, против принципите ми е да контактувам с такива (въпреки непрекъснатите намеци и предложения, които получавам).
Това са и въпросите ми. Къде е границата между параноята и обикновената безопасност? Как можем да бъдем свободни и разкрепостени, без да поемаме излишни рискове? Къде са нормалните и коректни мъже за секс без ангажименти?

Коментари

1.   Извинявай, ама си яко хахава с тази параноя.
А ако никой не ти предлага секс, явно не кефиш мъжете.
По-добре се страхувай да не лепнеш някоя болест или да не ти излезне име като курва, а не да не те снимат. Не е трудно да се сетиш защо хората искат стабилна връзка за секс, а не да се чукат със случайни.

2.   Както ти пука дали някой няма да пусне запис(а това няма да стане, освен ти ако не дадеш да те снимат), при условие, че търсиш неангажиращ секс с най-различни? Искаш да се правиш, че не си такава или?

3.   Умрял е някой точно на теб да ти залага камери и да те снима. Да не си някаква публична личност? Защото аз съм и много пъти съм бил на хотел с различни жени и никога никой не ме е снимал. А тогава бях дори женен. Шансът е минимален. По-скоро при безразборен секс трябва да се страхуваш от разни болести и да правиш всичко с гума.

4.   Как можем да бъдем свободни и разкрепостени, без да поемаме излишни рискове?

най-лесният начин за Вас би бил да отидете на терапия, която да Ви помогне с това, дето Ви е блокирало, а след това да си намерите, ако ли не съпруг, то поне партньор...

5.   До авторката

Всички изброени от теб основания са резонни и не би трябвало да се третират като параноични. Живеем в XXI век и както сама отбеляза - техниката се разви, комуникациите се развиха, а в същото време човечеството стана по-безкрупулно и аморално.

Това, което съществува като опция пред теб, е чужбина - има евтини самолетни билети от и до страни от Западна и Централна Европа. В годината има 52 уикенда - направи си резервации за билети за всеки един от тях. Не планирай екскурзиите като туристически приключения, ами точно за секс туризъм. Дори да попаднеш на някой любител на секс записите, дори да те качи в Интернет - никой няма да разбере, че си ти. През цялото време се представяй за украинка, молдовка и т. н., намисли си някое лично име, с което да се представяш и не консумирай предложени отворени храни и напитки. Не се напивай и помни каква ти е целта - безопасен секс.

7.   Малко прекаляваш според мен. Да, като жени трябва да сме предпазливи, но не чак така. Аз си спазвам някои правила - не се качвам в кола на току що запознат, не ходя в дома на мъжа, винаги съм на свой терен. Презервативите да ясни. Никога не изпращам голи снимки и видеа. То по тази логика никога на хотел и с приятели ме трябва да ходим. Отпусни му малко края.

8.   Можеш да си смениш пола на мъж. Тогава е много по-безопасно.

9.   Нормалните и коректни мъже не са тези, които искат секс без ангажименти!

Който го е страх от мечки, не ходи в гората.
След като ти отърва да живееш само заради секса с най-различни мъже, трябва пък изобщо да не ти пука, ако някое видео с теб се появи някъде. Ама изобщо!
Видеото е по-малкото от двете злини. Първата е, че си навличаш в енергиен план изключително много мръсотия, която един ден придобива друга форма (болести и прочие).
Тук някъде в този сайт преди време, може би година-две един млад мъже беше описал как докато се е гласял да отиде при проститутка, от прозореца на колата си е бил буквално смазан от силно негативната й, черна, отблъскваща енергия и се отказал. Историята беше много описателно и интересно написана, потърси я. Това си причиняваш и разни там камери са ти най-малкият проблем.

10.   Здравей. Аз съм на 36 и съм девствен. Жените не искат да имат нищо общо с мен. Толкова ми се иска поне да прекарам една страстна нощ с жена като теб. Трудно ми е в този живот и това определено би ме накарало да се почувствам по - добре.

11.   Ти си антижена. Нормалните жени искат семейство, връзка, а ти искаш да те употребяват различни, като някоя жрица. Ниско самочувствие. Че чак живееш в някой шпионски трилър. Фантазираш си, че някой е умрял тебе да снима тайно, че чак и по хотелите.
Параноична си, именно защото искаш да живееш така. Търси подобни тебе мъже в сайтове за запознанства и приложения. Ама преди това ги провери с полиграф, търси бръмбари и камери из стаите. Извърши щателна проверка, че чак тогава спете заедно. Ако преди си патила, е обяснимо да си такава.

12.   Хахахаха е ти търсиш най-лесното - само секс и даже и това не можеш да постигнеш. А представяш ли си, ако тъпсеше като мен страхотен секс в рамките на една сериозна връзка - доста по трудно постижимо е. Имай предвид, че всеки първи срещнат може да предложи само секс и ти въпреки това си на сухо… звучи ми като да нямаш никакъв успех с мъжете.

13.   Ела при мен, аз няма да ти откажа, няма да те снимам, бъди спокойна!

14.   Едно ще ти кажа - любовта и сексът са за смелите! Не са нито за гнусливите, нито за параноиците!
Границата отдавна си я преминала, за съжаление - в патологична посока.
Намали малко егото - на никого не му пука за тебе, нито пък светът се върти около тебе. Хората си имат достатъчно техни си проблеми, че да тръгнат на тебе мръсно да ти правят, особено пък ако от тебе не са видели нищо друго, освен хубаво...

15.   Добре, бе, къде ги намирате тези мъже, които искат съвместно съжителство и брак?

16.   От авторката.
Разбира се, че ми пука дали мои снимки и видеа ще се повявят в мрежата. От една страна, това е лично пространство, и на всекиго би трябвало да му пука. От друга - имам богат социален живот, имам широк професионален кръг и добро име и позиция в него - няма как да ми е все едно дали всичко няма да рухне заради някой некоректен и комплексиран мъж.
Коя съм аз и защо си мисля, че на някой му пука за мен - явно не сте наясно какъв огромен брой обикновени момичета и жени стават жертва на такива действия, и как някои достигат до депресии и самоубийства. Добре е, че не сте наясно, но жалко, че омаловажавате проблема. Дано не ви се наложи да разберете всичко от първо лице, или ако пострада ваша приятелка, сестра, дъщеря.
Дали имам успех с мъжете - ами очевидно имам, щом непрекъснато ми се налага да отблъсквам желания за "нещо по-сериозно", и досега не са ме зарязвали, а се налага аз да съм лошата и да се чудя как да се отлепя.
Разбирам и нападките и обидите, всеки гледа от собствената си ниска или висока камбанарийка, и не всеки може да разбере моята "странност", по-лесно е да се лепне етикет и да се плюе в пазва, как "не сме от тия".
Благодаря за вниманието все пак.

17.   15. Аз си мечтая за такова нещо от много време, и не съм нито грозен, нито неконтактен, нито най-глупавият на света, познавам и поне 3 други в моето положение... попадаме или на разпарясани душевно лоботомирани и оперативно осакатени чалгарки, или на жени, на които човек не би оставил и една котка да се грижат за нея, даже и ако не е фен на котките, какво остава да създаде семейство с тях... та - има!

аз съм с 3 езика, 2 висши, обиколил доста места по света, и ако скоро не се получи - ще разширя обхвата и към европейски чужденки - австрийки, германки, словачки, хърватки, словенки..