Споделена история от Секс и интимност

До жените - обичате ли BDSM?
Имам въпрос към уважаемите дами тук:
Мили дами, обичате ли BDSM секса? Практикували ли сте го и ако да, хареса ли ви, искате ли да повторите отново? Харесва ли ви да ви пошляпват с камшик по задника, да ви дърпат за косата, да ви удрят шамари, да ви връзват с белезници за леглото, да ви капят с восък по тялото, да ви стискат и хапят зърната до кръв? Обичате ли да ви обиждат, унижават психологически по време на секс? Чакам вашите отговори!

Коментари

1.   Аз съм мъж без много опит и смятам, че жените определно обичат да бъдат доминирани в леглото. Но чак до такова крайности не мисля, че е нормално да се стига. По-скоро ако ви харесват такива неща най-вероятно или сте съдист или мазохист. Или имате някакви сериозни травми от детството. Без да обиждам никой, но за мен това не е нормално.

2.   Как реши, че всички жени сме submissive? Харесва ми да донинирам и унижавам, била съм господарка, а с мен обичам нежно

3.   На всички въпроси - Не!!!
Ж26

4.   Не. Свързвам го с насилие. Обижда ли ме, бие ли ме в леглото, ще започне и извън него. Въпрос на време е.
Мъжете се кефят, защото гледат такова порно. Ама там на актрисите им плащат да ги бият и хапят. Едва ли в реалния им живот ги бият и скубят партньорите им.
Жените пък четат книги тип 50 нюанса, гледат филми тип 365 дни и си мислят, че насилието е готино. И искат да подражават на порноактрисите, за да не се разсърди някой си мъж. Затова дават да ги скубят, бият в леглото. Робска психика и чалга култура.

6.   На боя сега така ли му викат?????БДСМ??????

7.   Обичам определени елементи от БДСМ, болката също ме възбужда, бих опитала и по-хард неща с мъжа, когото обичам.
Но не сме в двойка господар-ванила, защото и той обича да го доминирам.
И за двама ни е много отпускащо
И сексът ни не е тип "трениране на слугиня", по-скоро са само игри.

В повечето случаи сексуалните ни занимания са наситени с много страст, любов и наслада един на друг.
А ако ми се прииска да ме шляпне някъде - си казвам. Ако той иска нещо - си казва.
Няма правила - всичко е позволено. И се случва естествено някак по време на самия секс.

И не, не ме бие извън леглото. Държим се безкрайно нежно, уважително и приятелски един с друг

8.   Жена с богат сексуален опит и здрава психика ти казва твърдо НЕ на всичко изброено! Когато човек (независимо дали е мъж или жена) има нужда от нещо подобно и го практикува това определено означава че има сериозни и много дълбоки емоционални и психологични травми. А по мои наблюдения за съжаление в такива случаи дори и терапевтите не помагат.

10.   Трябва да си бая увреден ( независимо от пола) за да допуснеш да бъдеш унижаван по подобен начин
Ж. 43

13.   От Автора до 7: никъде не съм писал, че БДСМ трябва да се пренася и ИЗВЪН леглото и е за "трениране на слугиня", моля, чети с разбиране!!! Напротив, БДСМ си е точно игра, само игра и нищо повече, и НЕ трябва да се пренася извън леглото и в нормалният, ежедневен живот!

14.   Много малка част от жените харесват това. За съжаление много се насилват, първо, за да се покажат колко са отворени и разкрепостени и, второ, защото реално сексът им често е много скучен и се надяват това да им достави по-хард или въобще КАКВИТО И ДА БИЛО усещания. Ако един мъж знае как да бъде страстен, силен, нежен, да я побърква, 95% от жените предпочитат това. Гледай видеото на топ сексолога Alexey Welsh в YouTube - Women need to be loved in sex - but powerful sexy love. Мисля, че супер хубаво го е обяснил човека.

Ако пък ти самият наистина харесваш BDSM, търси такива партньорки в специализирани форуми, не се мъчи да доминираш обикновените момичета. Успех!

17.   До автора от 7

:) Това за "извън леглото" беше някъде в долните коментари, та да уверя момичето, че не е така.

А това за "тренинга" си е част от двойка господар-ванила. Една истинска БДСМ двойка мисля, че не прави друг тип секс. При тях си точно секс-слугиня и господар. Поне това, което съм чела по форуми и статии.

Та така обосновах отговора си. Харесвам елементи и правим доста неща с любимия ми мъж, но не сме в такава, традиционно БДСМ съжителство.

Доколкото съм запозната това изобщо не е игра, когато си е начин на живот. Даже преди няколко години нали в Слънчев бряг едно момиче я разхождаха на каишка и обществото беше потресено.

При по-освободените и любопитни хора (като теб и мен) е да, игра. Допълнителен стимул, закачка, да влезеш в роля.

А иначе конкретно от изброените... границата ми е до кръвта, може би. Обичам да ми стискат и хапят зърната, но не до рани.
Унижението го свързвам с вербални прояви и да, обожавам го. Защото мъжът ми полудява от кеф, когато ме третира като долен парцал и съответно аз получавам повече удоволствие.
Пример - той си гледа телевизия, аз си обувам една поличка и се правя на непослушно момиче, което пита дали може да излезе на дискотека. Той веднага ми се включва в играта Къде си тръгнала в този вид? Сега ще те науча. Напердашва ми задника едно хубаво и си играе с мен и после започва със заповедите. Приемрно да лазя на 4 крака и да му ближа стъпалата. Или леко ме задушава, докато ми удря шамарчета и ме кара да отговорям на вулгарни въпроси. Нарича ме с обидни думи. Или трябва да се моля, за да ми го вкара. Ей такива си играем.

Друг път аз пък съм в позицията на доминант. И пак е така го посрещам в съответна роля. Да речем - строгата учителка. Тези роли ни помагат да се настроим някак за игра.

Ние сме страшно освободени, имаме си невероятно доверие, съществува адски силна любов и уважение помежду ни. И двамата сме кариеристи и няма нищо по-отпускащо вечер, след гаден ден, в който е трябвало да се държа мъжката, да се прибера и да ме третират като някаква секс кукла. Наистина е разтоварващо.

18.   13, е как тая игра ще се ограничи само до кревата? А не примерно като вечеряме, имаме гости или сме навън? Мъжът ей така да реши да ме оскуби, шамари, или обиди? Дори и като сме сами и облечени?
Какви подбуди трябва да има тоя мъж, че да налага жената с камшици, да я връзва, да я хапе до кръв или да я псува? Нереализиран психопат. А тая жена как ще изпитва кеф от унижения, шамари и подобни, освен ако не е малтретирана като малка и е свикнала?

19.   Ами игра е и защо мъжът да не е мазото, а аз садото? Отговори авторе. Идеално знам как да доминирам. Жена съм. Не приемам сменяне на ролите, само аз съм domme

20.   Определено не ми харесва. Аз съм жена с богат сексуален опит, но най-перверзното, което си позволявам и до ден днешен е пълна програма, това ми стига.

22.   Не, определено не.

23.   От Автора до 19: И аз съм точно по същия начин. Винаги само аз съм доминиращият, а жените са ми подчинените, никога не приемам смяна на ролите, без изключение. Ха сега да видим, кой над кого ще надделее? !!

25.   Ами значи си намираш в специални форуми, не питай случайни жени и вместо да налагаш, просто подбирай такива. Аз съм номер 19. Аз намирам по порно сайтове, Тиндър, прочие. Много мъже обичат да бъдат доминирани и унижавани, изобщо няма да предположих в живота- мъжествени такива. Такава съм си, не мога да се променя. Иначе съм имала връзка с тях, в живота си е нормално той си доминира, в леглото 90% като практикуваме това аз съм господарка и това е.

26.   Аз се отказах от това страхотно преживяване. Мъжът ми е традиционалист. В началото пробвах да говорим за нещо по-разкрепостено поне въже, белезници и грубости, да ме обижда докато свършвам или да свърша със скуирт докато ми бие клитора с пръчица. И да напъвам докато не изкарам това което ми е вкарал във вагината. Исках да командва и да съм секс слугиня вкъщи от. н. и т. н. Но той е традиционен тип ии дори не пожела да опита. Не можел да го вдигне докато ме гледа да страдам. Сега правим страхотен нежен секс без да успея в повечето случаи да свърша, но такъв е живота. А и мен ме е срам да повдигна темата, тъй като не искам да го загубя. Заради секс не искам да загубя страхотен човек.

27.   Аз обичам подобни доминации и игри в секса, стига да не е прекалено като това с хапането до кръв. :)

29.   Няма как да ми харесва насилието и унижението. Болката не ме възбужда- агресира ме. Порно- импровизациите са филмови действия и сценки- не реалност.

30.   От Автора до 26: ела при мен, мила моя, Ти си моята Жена-Мечта... Аз не съм традиционалист, а съм разкрепостен и широко скроен, веднага ще сбъдна всичките ти желания и ще те накарам да скуиртваш, както никога досега ;)))

32.   На мен ми харесва. Шамари, хапане, дране, връзване, даже и по по-гребички неща си падам.

33.   Аз като мъж според мен обикновен без да твърдя, харесвам или не вдмс според мен всичко трябва да е в границите на нормалното аз лично за себе си доминация не харесвам не разбирам тази дума в секса там всичко е взаимно за удоволствие и на двамата, какво бих допуснал аз може да ме вържат да правят с мен неща който не причиняват болка каквото и да е нямам проблем ако искат да ме изнасилят да ме обяздят да ме хапят нормално и тн бих си дал и задника ако иска да си играе жената без групости обаче. Аз бих бил малко по грубичак спрямо жената бих и бил шамари по задника може и по бузите леки бих я скубал хапя, може и шамари по пу*ката бих и заврял голям предмет в дупките, бих я вързал бих и направил 3ка с играчка, бих и пикал в устата, нямам против и тя в моята също, бих и стъпил на главата докато е на задна и да лашкам кат животно, мога и с камшик да я попляскам да я вържа, не виждам нищо не редно стига тя да го иска, но в границите на нормалното ако иска да я бия до синьо и да я наказвам с нещо по сериозно бих я пратил да си ходи и да иде на някакво лечение психологично защото не би било нормално да свършваш от болка нещо в миналото и куца, някаква случка която е отключило това желание.

34.   Значи доминация означава вид насилие над някого. Боят също бил вид доминация. Всеки здрав мъж може да пребие от бой която и да е жена, когато му призлее от женска простотия, което означава че той е доминант, а жената е физически подчинена. Сега да ми обясни някой как жената ще може да доминира-пребие мъж, ако той не и позволи? Няма нужда да се хваля, но още не се е родила тази, която ще може да доминира /да ме пребие от бой/. Тези фантасмагории за женска доминация над мъж ги забравете. Силен е мъжът и ще смаже от бой жената, опитала се да доминира над него, освен ако не е мазохист. Днес било правилно жената да бие мъжа, а той до търпи и да и се подчинява. Ако пък отвърне на женската доминация край с него! Ще бъде осъден и може дори да лежи в затвора за домашно или там друго измислено от жената насилие.

35.   33, като си мъж, тогава защо коментираш, бе? ! Сляп ли си, неграмотен ли си, не можеш ли да четеш? ! Още от самото заглавие трябва да ти е станало ясно, че въпросът ми е адресиран към ЖЕНИТЕ, а не към мъжете - НЕ съм гей! Така, че си запази непоисканото мнение за себе си!

Повече мъже да НЕ коментират, моля! Само ЖЕНИ!

От Автора

36.   Авторче не съм единстевения мъж коментирал тук, комплекса от истина ли не ти хареса, мисля че на теб ти е нужен психотерапевт за да може да стигнеш до заветния момент да не унижаваш някого защото ти е кеф и по точно защото си травмиран в детството и търсиш човек с подобна травма и убеждение на ненормалното поведение между мъж и жена за да си валидираш собствените мисли и поведение. Не става така потърси си някой добър психолог да ти излекува детските травми сигурен съм, че проблема не ти е само в леглото най-вероятно си и комплексиран и винаги се правиш на голям мъж в заобикалящата ти среда. Кой в миналото ти те е подтискал майка ти? Баща ти?

37.   Авторе, жените няма да ти кажат истината. Обладани от феминизъм едва ли ще искат мъжка доминация, а извратенията при секса е болестно състояние. Не знам дали насилието над жените е BDSM но в последно време жените пищяг от мъжко насилие спрямо тях. Изнасилването BDSM ли е? Не съм чул до сега жена да е изнасилила физически мъж, освен да го изнасили психически чрез феми-законите. Чуват се женски крясъци "нито една повече"! Ха дано, ама надали. Авторе, BDSM e вид извратения и болестно състояние. Нуждаеш се от психолог, а на жените едва ли им харесва тази глупост, сигурен съм, че ще предпочетат "голям, плосък, с разширени вени" вместо горещ восък, напляскване или неща стигащи до кръв, както тук бяха казали.

38.   Никога не си бях мислила че нещо подобно би ми допаднало, но ето че се случи и сега незнам как да си поискам отново а постоянно мисля за това.
С мъжа ми се прибирахме от ресторанта и двамата бяхме пийнали, не беше далеч от хотела и вървяхме пеша, по пътя говорехме предимно глупости за секс, бях наистина много възбудена той предполагам също, още с влизането в стаята ни побърза да извади дилдото което бяхме купили преди няколко дни, изненадата ми беше пълна когато извади и някакви колани които беше купил без да знам, докато разбера какво се случва вече ме беше разпънат на леглото, едва успявах да си вдигна таза няколко сантиметра и нищо друго, започна бавно и нежно да го вкарва, но постепенно започна все по силно и по силно, хапеше ми гърдите, дърпаше ги, играеше си с клитора ми и го вкарваше и задържаше дълбоко в мен, може би защото бях пила доста но ми се доходи да пишкам и му казах че искам да ме освободи за да пикая но той продължаваше и продължаваше да работи с дилдото, може би от грубоста и силата с която го вкарваше на няколко пъти не се вздържах и се изпуснах малко от което се възбудих наистина много и накрая се напиках, така стояхме малко след това ме освободи, сега много искам да го повторим но ме е срам да му го кажа, какво би си помислил

42.   БДСМ е игра, няма нищо общо с боя за щяло и нещяло! Аз обичам да доминирам, но далеч не всеки път, въпрос на настроение е и то ако и двамата сме на тази вълна. А от 10 години съм с жена си и никога не съм й вдигал ръка. Разбира се, нищо прекалено не съм си позволявал в леглото. Бил съм с над 100 жени преди това, само една беше изцяло подчинена и обичаше да я унижават - такава жена има нещо сбъркано, но пък си беше възбуждаща... А мъжът й хич си няма на представа каква е и как обича да е с други жени... Пропуска уникални изживявания. Но очевидно не са един за друг...