Споделена история от Секс и интимност

Използвана и изоставена
Айде и на мен ми се случи за първи път. Бях си харесала колега от работа и в продължение на 2 години тайно точих лиги по него. Накрая явно ме е надушил и е решил да се възползва от мен.
Всичко беше супер, излизахме 2-3 пъти, приказки за бъдещето, приказки, че ме бил харесвал и как искал да задълбочи отношения с мен в бъдеще. Накрая преспа с мен и спря да комуникира с мен, защото бил зает.
Потърсих го после, поне да получа обяснение или да ме отреже. Получих неща от сорта, че нищо не бил направил, не бил се възползвал от мен и съм трябвало да спра са говоря така, защото го отблъсквало. Ха-ха съвсем се подиграва с мен, а аз бях с него, защото си го бях харесала от дълго време.
Съсипана съм и не спирам да рева, за първи път ми се случва, а съм на 24г. Как да продължа и какво да направя? А трябва и на работа да го виждам. Мога ли да му го върна?

Коментари

1.   Можеш да му го върнеш, да.
На работа и а ги усмихната, в добро настроение. Поздравява нормално, без да преувеличаваш.
Все едно никога нищо не се е случило между вас.
Ако (когато! Егото му ще иска) поиска да се з алкохол кача с теб в стил "е али сме и по-близки" с мила усмивка му обясни, че си мислел да му дадеш шанс защото ти изглеждал добро момче въпреки някои недостатъци, но явно не се е получило.
Остави загатката, не му обяснява за какви недостатъци намеква, спестява му, не искаш лоши енергии на работа, нито пък да си развалят колегиални отношения...
Разбра ме.

2.   Няма как да му го върнеш. Ебнал те е и те е разкарал. Не е станало кой знае какво.

3.   Не си търси мъж на работа.

4.   Не се занимавай с отмъщения, няма смисъл. Излишно хабене на нерви. Всичко се връща рано или късно.
Давай си вид, че все едно той е използваният, а не ти. Най-голямата обида е безразличието. Не показвай емоции, не плачи. Общувай само по работа с него, никакви лични разговори. Никакво звънене, писане. Ако след време те потърси-режеш.

5.   Така ти се пада като си вадиш оная работа, където си изкарваш хляба. Напусни работа и следващия път си имай едно наум.

6.   Нали не очакваш от всяка връзка, да излезе нещо. Да, хубаво ви е било и на тебе и на него, но за любовта трябват двама. Освен това работата е най-неподходящото място за връзки и секс. Живвем в 21 век за какво използвате говорим, сякаш си някаква жертва, сексът, мъжете, жените са навсякъде, винаги можеш да си намериш някой. Такива мимолетни връзки масово.

7.   Момиченце, в днешно време жените са свободни и еманципирани. Могат да ходят да правят секс с който си репат, да се омъжят (или пък оженят) за който си искат. Да вземат хапчето или да правят деца или пък да ги абортртират. Могат да работят и да си изкарват парите. Практически, днес имате повече права от един мъж. Замисляла ли си се? Един мъж в днешно време:
- няма хапче. Трябва вазектомия която е по-сложен и инванзивен процес
- нямат права дали детето ще се роди
- нямат права и като се роди, ако жената му тегли една майна и си тръгне

Ама хич не се цупи, че повечето мъже в днешно време искат секс и бягат... Той се е зарибявал с теб и е получил секс. Ти си се зарибявала с него и си получила секс. 50-50. Спрете да се изкарвате жертви, чак е смешно... Това - "прави секс с мен и си тръгна", работеше преди 50 години, когато нямаше противозачатъчни и възможности за работа. Всичко ви е предложено днес. Кажете един път - направих един какъв си избор, случи се еди какво си, аз съм си виновна...

8.   Не е твоят човек, поне си го разбрала на време, което ти спестява доста неща, радвай се, губи той, но да не ти пука, не всеки е роден да е топ.

9.   Какво ще му връщаш? Не те е изнасилил, сама си му дала. Предложение за брак и пръстен имаше ли? Не, нали само приказки?
Има един лаф "Бой и еб-н назад не се връщат", не си ли я чувала?
Ти си го харесвала, ти си се филмирала и си правила планове за нещо. Той е искал да чукне и толкова. Казвал ти е това, което си искала да чуеш.
Сега ще поревеш и дано си извлечеш поука, че всичко каквото ти говорят не е истина. И си търси друга работа най-добре. Помни, че на работа се ходи за заплата, не за свалки.

10.   Можеш. Раздухай случая на работното място. Ако ти стиска! Хаха

11.   Е, на 24 как може да вярваш на алабялизми? Извинявай, ама с такива приказки от първите няколко срещи трябва да ти светне червената лампа, че иска само да се напъха между краката ти

12.   Да му го върнеш ли? Еми преспи с друг колега, за да те ревнува.

13.   Можеш да му го върнеш, като те потърси, защото те винаги се връщат, да го отрежеш..

14.   А какво стана с предишните ти мъже. Сега да не кажеш, че си била девствена и той ти е бил първия. Ами нещо не му е харесало в теб когато сте правили секс. А щом не помниш дали сте излизали 2 пъти или 3 пъти явно нещо куца в главата ти. Човека е преценил какво представляваш и за това се е отказал от по-нататъшна връзка. Вие жените не можете да си усетите невежеството затова ще продължавате да страдате.

15.   Научила си си урока.
Мила, грешката ти е, че бързичко си искала да го вкараш в леглото си, а не си мислила и преценявала има ли някакви чувства (химия, тръпка) към теб колегата или не! Кардинална грешка!
Щото ако няма и не е пич на място, който не се занимава с подобни креватни истории, наистина това, което му остава е да мине през леглото на дамата, щом като тя толкоз много му е хвърлила око! Не е достойно, но това е положението- има такива мъже и тука даже в тоя сайт бъка от такива боклуци (прочети историята на един дето питаше да спял ли с колежката си по време на командировка, изтрепаха се да му дават акъл да не пропуска случая!! После ей тия същите реват какви били жените (техните жени, разбирай, не чуждите- чуждите са за употреба по време на командировка и не само тогава! ).
2-3 срещи за какво бяха-за да си изясните какво може да си дадете ли?
Надявам се да си си научила урока. Дай си срок да пострадаш и от следващия ден просто си живей живота.

16.   Класика в жанра.

17.   Нищо лошо не се е случило и на двамата ви е било ОК. Мъж съм и далеч не мисля, че мъжете изчукват една жена с идеята да я „използват“. По-скоро има някаква причина да те отреже, може би не те е харесал за повече от един секс или добре те е преценил, а може да си го отблъснала с нещо, за което не става ясно тук и т. н.

„и в продължение на 2 години тайно точих лиги по него. “ - оттук става ясно, че нещо не е съвсем наред със сюжета на филма.

Общо взето жените държат ключа за секса, мъжете държат ключа за връзката.

18.   Направи се и ти, че нищо не е станало. Игнорирай го. Повярвай, от това ще се засегне най-много.

19.   Пусни слух, че му е малък, и като цяло е кофти в леглото хаха

21.   Преди години излизах два пъти с едно момче. Видимо беше много влюбен в мен. Първата среща - само разговори, шеги. приятна среща. Втората среща ме изпрати до нас и се... понатискахме малко.
Беше ми много хубаво, секси, забавно.
И на сутринта като се почна едно: къде ще ходим лятото на море, трябва да започнеш нова работа, че така не мога да те виждам, другата събота и неделя ще ходим с наште на кръщене на мой братовчед на детето.

И това се случи в няколко поредни съобщения и две обаждания.
Сещай се колко бързо спрях да му вдигам и да се занимавам.

2 години по-късно ме вижда на улицата, идва при мен и ми каза нещо от сорта, че съм го използвала тогава и съм се подиграла с него. Бях със сегашния ми съпруг (тогава гаджета). Дойде, наговори ги и се врътна. Аз в пълен шах. Не знам какво да кажа на мъжа ми, не знам как да реагирам.

И аз съм жена и ние търсим връзка. И пак се уплаших.
А мъжете още повече ги усещат тези неща. Ако те е усетил, че се опитваш да се държиш като негово гадже - си го притиснала.

За да излиза с теб, за да те докосва, за да прави секс с теб - си му харесвала. Не разбирам за какво се чувстваш използвана. Че чак пък и реве. Я се стегни. Кажи си: "Преживях нещо" И си работи спокойно, без да го преследваш с тъпи въпроси.

22.   До номер 21,
всички знаем, че мъжете мислят първично. Според мен човек да спи с жена и после да спре да я търси, значи няма хубаво мнение за нея и не я харесва дотолкова. Аз му дадох шанс, той на мен - не. Той държи ключът за връзката, аз му дадох секс, и беше споменал, че досега е имал 3-4 връзки и е правил секс само във връзка с 1 изключение. Явно второто съм аз. Лошото е, че дори и ме лъга през цялото време, че имаме общо бъдеще и ме е харесвал. Не постъпи като пич, да си кажем истината в началото и да се разберем дали ни устройва. Човек, който те харесва дали би изчезнал след първия секс под предтекст, че е много зает, дори без да пита въпроси или да пише 2-3 изречения? Ще го приема като урок, който трябва да бъде научен и никога повторен, колкото и да харесвам мъжа!
От авторката

23.   21, а ти защо не обясни на това момче, защо не застана смело пред него? А мишкарски си постъпила? Всеки нормален човек като това момче би потърсил обяснение след подобна реакция, но не всеки има нормален човек насреща си, че да му даде отговор. Доста долно, като описания в темата. Не може да върже две думи на кръст пред нея.

24.   Бъди мръсница като него. Разкажи тук- там дискретно как си го нае... ла и че е бил изключително слабо изпълнение и че нищо не става от него като любовник. Нищо повече и най- малкото вече няма да ти е колега. И за напред по- мъдро особено с колегите.

25.   До 23
Ех, младост, човек. Не знам защо. Тогава наистина се уплаших, помислих, че е психопат някакъв.

Сега вече съм дърта, емоциите - улегнали. Сега бих го поканила на кафе и бих му обяснила, че с тези приказки и поведение изглежда странно и ме плаши.

Но.. минало. В крайна сметка после срещнах моя си мъж. Всичко също се случи бързичко, но беше взаимно.

26.   Видях, че е възможно и да не се е разделил с приятелката си. Дали да й кажа?
От авторката

27.   26 значи е коцкар. И да и кажеш няма да ти повярва. Жените искат да вярват, че техният е супер верен.

28.   Сто про не е точно така.

Никаква милост за жените в днешно време.

29.   Ми супер, аз пък съм на 35 и в същото положение с всеки срещнат. С малки нюанси де… ние почваме нещо като връзка и не мога да ги изтърпя дълго и ги разкарвам. Та… какво да направя? Да легна да умирам ли? Да се обеся? Ми аз искам бебе, ма няма от кого. Не мога да се задържа с никой повече от месец, защото не мога да ги изтрая. Ако ти опиша колко безобразно се държат, ще кажеш, че тоя е цвете.
Чудя ти се изобщо защо се чувстваш използвана. Не виждаш ли, че мъжете са боклуци и за нищо не стават. Ти колкото повече му ходиш по задника, той толкова повече ще не унижава. Мааалко да покажеш, че го харесваш и край!
Аз нямам твоя комплекс да си мисля, че някой ме използва. Пробвали сме, не е станало. Ти изобщо накефи ли се на секса с него? Щото аз не съм убедена. Така потъпкваш себе си, че даже не каза дали си е струвал сексът. Ами ако му е малка пишката…. За какво ревеш по него. Сякаш не може друг да си хванеш. Ако пък е бил хубав сексът, ползвай го за секс, но като гледам няма да се справиш с това, защото си по старомодна и ще ти избият комплексите.
Просто не се занимавай с мъже, които не те устройват и не те уважават. Аз може да съм стара и сама, на честно казано изглеждам на 25. Съхранила съм се, защото никога не съм се занимавала дълго с токсични мъже!!!!
Този е Егоцентрик. Казвам ти го от личен опит.

30.   Нормално. В днешно време е много трудно да се намерят истински жени, особено в големите градове.

31.   От личен опит мога да ти кажа, че мъжете те използват за секс, когато видят, че те е страх от това. Ти му показваш, че искаш сериозна връзка и това го отблъсква. Той е мехльо и търси само секс, не го плашиш с поведението си, по-скоро си му досадна.
Ако искаш да те харесва, трябва да играеш неговата игра. Никога не показвай раздразнение от факта, че не се държи сериозно с теб. Дръж се сякаш ти търсиш само секс, защото иначе ще започне да те мисли за отчаяна, търсеща внимание итн. От една страна си му колежка и това го отблъсква, защото не е добре да ходиш на работа, от друга страна това е мъж, който е жална ерген. Съвсем друго щеше да е положението, ако си беше хванала някой задръстеняк, който гените не го поглеждат и няма с соя и един секс да прави даже. Но ти не искаш такива. Искаш с готините пичове. Еми с тях е така - трудно. И трудно се печели вниманието им. Със сигурност не става по класическия начин тип Правили сме секс, значи вече сме гаджета. Накрая си прецени изобщо струва ли си труда да тичаш по тоя.
Аз такива като него съм ги въртяла много, но докато чакам да узреят за връзка не си губя времето с тях и си хващам други гад

35.   До 31,

не е чак толкова перфектен на външен вид. Аз съм по-хубава и дори в тяло се поддържам за разлика от него, който е отпрал едно шкембе и се е отпуснал. Даже бих казала, че е тръгнал към затлъстяване. А в лице, бих казала, че съм виждала много по-хубави, защото той и там има доста непривлекателни черти. Аз се поддържам за разлика от него.
Точно и заради това си бях казала, че не е перфектен, по-малко ще е желан и няма да имам толкова женска конкуренция.
Дори сам каза, че жените не го харесват, и аз виждам защо, но го оправдах и си затворих очите за всичко.
Харесах в него качествата, които май съм си въобразила, че има.
Грозен дебел*к, който получи своето, поради моята глупост.
И за протокола: беше казал, че търси връзка. Ако се бях правила, че и аз търся само секс, използването щеше да е много по-голямо (“докато узрее да търси връзка”) която е приключил наскоро с някаква друга ха ха
От авторката

36.   Бой и ебане не се връщат!
Но ако искаш можеш с курвенска измама! Оплачи се от него на началника му, че ти прави неприлични предложения! Оплачи се на по-голям началник пак за това. Ако той извърта, оплачи се че те преследва след работа. Оплачи се навсякъде. Кажи че не можеш да си вършиш работата, защото той те преследва. Никой не може да се справи с неверни обвинения!

38.   Странна работа,
по какво тогава си точела лиги и си бленувала 2 години?
Уж имал прасешко лице и отпуснат корем.
Не го ли видя това шкембе, когато го надигна за да извади члена си?
Или и той му е малък и като го усети, реши, че е дошъл Никулден.
И като е отблъскващ, защо пускаш тема.
Отиваш в сладкарница и се черпиш, че си се отървала.
Голяма драма!
Явно имаш доста свободно време!