Споделена история от Други

Към възрастните "индиго"
Как сте в тези времена, как живеете в/сред обществото?
Еволюирахте ли в друго или подтиснахте? Активни ли сте като индиго или повече... или в режим "страничен наблюдател"?
В България или друга страна? Децата ви наследиха ли вашето или следващо поколение с "повече опции" или пък "празни"?
Знам, че някои от възрастните, първи доказани индиго бяха вербувани в "училища"за такива, нещо..?
Free monkey ли сте?
Ако има тук индиго, ще разберете какво питам.

Коментари

1.   Аз се подготвям да се местя на друга планета , че горещините тук на земята не се траят.

2.   Много точно го каза " страничен наблюдател" съм от много време. Хората не разбират, какво вършат, а аз се отказах, да подтиснах себе си, и загърбих мисията да помагам на неблагодарници!

3.   Индиго съм, имам снимка с аура камера, но не разбирам какво питаш, може би защото досега не се интересувах много от тази тема.
Какв значи активни ли сте като индиго, трябва да правим нещо ли?

4.   Тук не е психиатрия.

5.   Пробват да ни мачкат отвсякъде: работа, познати, "приятели", семейство.

7.   Като представител на първото поколение индиго мога спокойно да ти кажа, че нищо не е наред. Има още много време до промяната поне 30-40 години и до тогава ще страдаме ужасно много.

8.   Феноманеът "индиго" произтича от психологическата нужда на някои хора да се чувстват специални, понеже имат комплекс за малоценност. Дори да предположим, че има такова нещо, самият факт, че му обръщаш внимание и че едва ли не се смяташ за нещо по-специално, говори за сериозни дефицити.

9.   Това с индиго беше популярно, когато бях дете. Тогава имаше още бум на врачки, секти, псевдонауки и подобни неща.
Просто нашите родители бяха супер големите филмари и наивници, които излизайки от соца търсеха нещо ново и едва ли не виждаха в нас някакво бъдеще.
Ми не, няма индиго, миндиго или каквото и да е било.
Ние сме си същите хора- Хомо Сапиенс. Не сме нещо повече, нито нешо по-малко.
Някои от нас просто бяха хипер активни или имаха други проблеми, но родителите ни се филмираха.

13.   Н 3, търси инфо на английски. Тук виж, че дори в поста се включиха обидени да не би ние да се мислим за специални, пък те да не са. Проектират си каквото си знаят на подсъзнателно ниво без никой да е намекнал нещо такова.
Иначе и до днес си има училища за такива, но общо взето нямат голям успех с моделирането по желание, няма как да принудят и/или манипулират индиго ако сам не пожелае да се включи.
До момента за тези, които аз знам поне (от цял свят) всички сме с интелект над средният, но... rebels.

14.   13 Защо да търся инфо на английски, нима ще прочета какво трябва да правя щом съм индиго? Не смятам че ми е нужно да си планувам бъдещето според статий в чужди медий.

15.   Н 14, не, питаше--отговорих. Четене с единствена цел задоволяване на любопитство.
Така или иначе не си индиго.

16.   До 15 Щом не ми дреме какво пише в анлийски сайтове, значи не съм индиго така ли? Хубавото е че вече не ми дреме дали съм индиго. Индиготата длъжни ли са да се интересуват от статиите на чужд език.
В крайна сметка съм българско индиго и колкото изчетох, преди години, разбрах че всичко е заблуда, и зелените, жълтите и червените аури не са нещо по долу от индигото, просто имат други умения.
Хората с преобладаващ зелен цвят имат лечителски способности. Хора с син цвят имат способност да говорят пред хора и т. н.
Ето какво ми бе изпратено в имейла с моята снимка на аура камера с цветовете, на 13. 06 2012г, мейла го имам в пощата си, заради теб номер 15 рових в пощата:

You are INDIGO-BLUE calm, compassionate, nurturing, idealistic, peaceful

Your main Aura Color reflects your Personality Type and Traits.
DEEP-RED physical, hardworking, power, realistic, vital, grounded, strength, stamina
RED excitement, physical, energetic, competitive, winner, will-power, sexual, entrepreneur
ORANGE productive, physical and creative expression, adventurer, business, enjoyment
ORANGE-YELLOW analytical, intellectual, detail oriented, logical, structured, scientific
YELLOW playful, sunny, easy going, creative, intellectual, entertaining, curious, active
GREEN social, natural, content, harmony, teacher, communicative, quick minded
DEEP-GREEN quick minded, goal-oriented, social, material, communicative, organizer
BLUE caring, sensitive, loving, helpful, loyal, peaceful, desire to be of service, nurturing
INDIGO clarity, calm, deep inner feelings, loving, loyal, introverted, inner values, artistic
VIOLET intuitive, artistic, sensual, theorist, futuristic, visionary, charismatic, innovative
LAVENDER imaginative, mystical, fantasy, soft, fragile, sensitive, often spacy, ethereal
WHITE transcendent, transformation, imaginative, quiet, higher dimensions, spiritual

Последната ми информация от преди няколко години е че цветовете и формата на аурата се менят според емоциите и настроенията. Ако сте емоционално наранени формата на аурата е крива изменена, не е яйцевидна. Ако мислите за болен докато ви снимат аурата ви има зелено голямо петно и т. н. Ако сте възбуден сексуално голяма част от аурата ви е червена в дадения момент.

18.   Всички индиго деца са програмирани от Людмила Живкова, с наставлението на Ванга един ден да се съберем на Камбаните.

И нямам предвид само българите ( които сме най много ). Нарича се асамблея защото обедини всички посланици на мира и любовта по света.. Всички те ще дойдат отново.

В момента сме на режим изчакване докато акото не удари вентилатора. Тогава ще има нужда от нас. Дотогава трупаме опит с различни култури. Аз лично се срещам с трима нови човека всеки ден в Лондон. Такава ми е професията.
На 14ти август тази година ще се случи пак някакво голямо всесветпвно събитие, а до следващия август всички ще сме се прибрали.

Ако не разбра какво ти казвам за Людмила - намери й речта от асамблеята и я чух ред по ред, изречение по изречение. Звучи налудничаво, но един ден всяка дума ще придобие смисъл.

Единство Творчество Красота

19.   Н 18, благодаря, ще потърся
По принцип нямам намерение да се прибирам в България уж, но все мине-не мине някоя година и започва да ме дърпа натам.
Има специално място там (в България) което ме "вика" от известно време... ще видим.

20.   Аз съм 18. До автора, предполагам 19
Радвам се, че се разбрахме. Който е, той разбира. Не обръщай внимание на НПС-тата тук, които са пратени да дразнят и тестват другите. Тях Бог ги праща да ни тества. Това трябва да ти е обица на ухото. И изобщо при никакви обстоятелства не бива да си реактивен!

Колкото до България. Скоро се очаква абсолютен икономически срив на запад. За който нас българите ни подготвиха с Виденовата зима. Ние няма да се уплашим. Когато въведат имплантите, базовия доход, социалния статус и купонната система, няма да има и един-единствен българин останал на запад. Нито на изток, защото там пък ще е брутален комунизъм(тоталитаризъм )
България ще е остров за хора, които са духовно богати, защото от там ще тръгне любовта. Има един триъгълник Царевец, Царево и Царичина. Скоро всички ще разберем какво означава, защо Търново е най важния културен център. Защо Свети Андрей е дошъл първо в Царево и какво търсиха извънземните на Царичина. Енергетиката на страната ни е такава, не само заради златото и водата, които имаме.

Другата година ще е голямото земетресение, след което много хора ще се обърнат към духовното. Към ЕДИНСТВОТО. Тогава всеки ще заговори за Бог. Болшинството обаче ще създадат сатанизма от сегашната църква, също както целия им живот е изкуствен. Изкуствени мигли, ядат изкуствена храна, имат изкуствени взаимотношения и накрая ще си направят един изкуствен Бог.
Тогава ще разбереш истински мисията си.

Записвай си сънищата. Ако някой път сънуваш общо-вселенското радио HMS, ще се радвам да споделиш какво си чул и разбрал.
Винаги бъди социален! Гради приятелства. Затова си тук и сега

Бъди благословен!