Споделена история от Тинейджърски

Баща ми разбра, че с приятелят ми водим полов живот
Здравейте на 16г. съм имам сериозна връзка вече повече от година и половина, приятелят ми е в чужбина от няколко месеца поддържаме връзка чрез скайп, телефони и тем подобни постоянно обичаме се найстина.

Проблемът е че за баща ми аз съм малко момиченце, е не претендирам, че съм голяма, но не съм и на 5 все пак... Той не ме спира, никога не ми е казвал, че не иска да имам приятел, но почти не ми дава да излизам, когато приятелят ми е при мен, само за по час-два.. това не ми стига нито на мен, нито на приятеля ми.

Вчера нещата се влушиха, както баща ми седеше на компютъра намери кутията с цигарите ми в бюрото, погледна ме по отвратителен начин и ми каза да изляза от стаята. След 3 часа седена на компа в моята стая, дойде и ми каза да ходя, че приятелят ми ми пишел от 2 часа.

Е аз веднага изтичах, исках да му кажа, какво се е случило, но баща ми ме изненада с още нещо, ровил ми в нещата и намерил лист. Каза ми, че не иска да вижда повече цигари и да спра да пуша, овика ме и ми каза да си изхвърля бележките с тъпотиите дето съм писала на тях, попита ме какаво момиче съм, как може да използвам такива думи, че казвам на гругите, че са прости, а не виждам аз колко съм проста..

Проблемът е че на този лист найстина имаше грозни изрази по който действотелно се разбира, че с приятелят ми водим полов живот, има и такива с който лекичко псувам :d. Аз мисля, че баща ми е знаел, че с гаджето ми правим секс той все пак е на 22 и не сме заедно от малко време, но сега ме е срам, чудя се какво ли си мисли баща ми за мен, незнам как ще го погледна, след това, което е прочел... Много ме е срам, незнам какво ще стане.. Дайте мнение, според вас какво си мисли...

Коментари

1.   Ти от 14 годишна водиш полов живот с 22 годишен, та как да не е ядосан баща ти?

2.   Според мене си мисли как да пребие приятеля ти ;О, ако е видял нещо където си написала, че сте правили секс ;О начи ще си мисли да ти каже да скъсате с ''твоя''фр ;д

3.   Първо, на твоите години се женят някои момичета вече, но ти ако искаш да се изучиш трябва да сведеш до минимум рисковете от забременяване. Аз съм на годините на гаджето ти и за мен ти си дете, което тепърва ще израства в жена и въпреки това, не разбирам гаджето ти как може да си хване такава малка приятелка. Сигурно има проблеми с мацките на неговите години и за това прибягва до деца като теб.
И второ, баща ти се тревожи да не станеш простачка, и без това на вас пубертетите, златките са ви идолки, нормално да се страхува да не станеш за резил като тях.
И последно 16 си е нормална вързаст да започнеш с половия живот, само дето е много рискована и трябва много да се пазиш. Възрастта ти е рискована и за други неща, за това баща ти така реагира. Не му се сърди.

4.   Нормална е реакцията на баща ти. Ако съдя и по правописа ти, наистина имаш още много да учиш. Аз лично съм на 20 и на мен 16 годишните момичета ми се виждат малки. Вече ако беше на 17 или 18 е по-различно.

5.   На теб наистина ти е скучно... Във форума на Тийнпроблем написа същото.

6.   Мисля, че приятелят ти е прекалено голям за теб. Много си разочаровала баща си - не е хубаво да пушиш и смятам, че си прекалено малка, за да правиш секс. Но няма страшно - баща ти все още те обича и се гордее с теб. Сигурен съм, че ще му мине. Но наистина трябва да спреш да пушиш! Родителите ми пишат като дават повече от 100 лв. само за цигари.

7.   Ужас, че и бележки ли си пишеш да разказваш на хората как си правила секс? Абе няма човек, който да ме убеди, че на възраст под 18 си готов да правиш секс. Та когато сме под 18 ние сме деца, не мислим разумно, както виждам и ти не си от най-умничките... Вземи поговори с баща си, изяснете ситуацията, спри цигарите и си спечели доверието му като го накараш да се гордее с теб. Това е от мен, успех!

8.   Баща ти никога няма да гледа на теб по същия начин... особено за 1 ден да разбере че дъщеря му прави двата най-големи кошмара за 1 баща... айде напиши поне какво е пишело на листа...

10.   абе дай да те мина и аз бе....

11.   Голяма работа, че е разбрал днеска си с него утре се изнасяш. За любовта НЯМА! възраст. Лично аз съм влюбен в жена която е на 48, а аз съм на 16 но това не ме прави луд. Просто съм отчаен, че не мога да си покажа чувствата към нея. Така че по споко живота си е твой.

П.С. жената в която съм влюбен е на 48 но не и личи като на 20 е

14.   До 1. прочети по-внимателно историята ТЯ Е НА 16