Споделена история от Секс и интимност

Ще се побъркам
Здравейте! Искам да ви споделя нещо, което мислих, че никога няма да ми се случи и често одумвах хората, които вършат такива неща, но уви и аз попаднах в листата, влюбих се като 18 годишна и бях готова на всичко, само за да го имам отново и отново. Историята, която ще ви споделя има сантиментална стойност и също е едно голямо любовно очарование. Със съпруга ми сме заедно от 15 години, имаме си две прекрасни дъщери. Едната на десет, другата на две. От предишния си брак също имам дъщеря, която вече е пълнолетна. Малко по малко страстта и желанието ни един към друг започнаха да изчезват, имаше я обичта и уважението, но на мен ми липсваше нещо. Често вечер като си лягах, затварях очи и усещах как непознат мъж влиза под одеялото и докосва тялото, косата ми, устните ми, усещах допира на кожата му, аромата му, но образа беше неясен. Тези мои фантазии успяваха да ме пренесат в страната на сънищата и заспя с надеждата, че поне в съня си съм желана. Измъчвах се, исках да разбера кой е този мъж и преди няколко година разбрах. За Коледа от фирмата ни ежегодно организират излизане. Бях на кантар дали да отида или не, навън беше студено и честно казано нямах желание да ходя никъде. Мъжът ми беше този, който дойде и започна да ме увещава да отида. Облякох една много стара рокля, която не бях слагала от години и колкото нескромно да звучи, като се погледнах в огледалото видях колко съм секси. Отново затворих очи пред огледалото и усетих докосването на онзи мъж. Беше смугъл, висок, много релефен, а косата му беше чуплива и много тъмна. За няколко секунди се пренесох в онзи моя свят. Отидох при мъжа ми, седнах в него, започнах да го галя с надеждата да ми обърне внимание, отидохме към спалнята, той повдигна нагоре роклята ми, сложи ме на колене на леглото и влезе няколко пъти в мен, като накрая каза, че е готов, почувствах се адски омерзена. Докато пътувах в асансьора надолу в главата ми се въртеше планът, че ще се изчукам с първият срещнат, само за да му отмъстя. Бях сигурна, че няма да го направя, но мислено си го представях. След тази случка вкъщи ми беше още по-тъпо. Пристигнах и се оказа, че свободни места има само до двама от колегите, седнах при симпатягата. Никога не бях го заглеждала, но този път щом се изправи изтръпнах. Висок, смугъл, релефът му си личеше и през ризата. Това беше мъжът от фантазиите ми. Покани ме да танцуваме, той не предполагаше какво означава за мен. Естествено се опита, както всеки мъж да спусне ръцете си надолу към кръста ми, после се доближи много близо и целуна нежно врата ми, отблъснах го, въпреки че го исках ужасно. Излязох да изпуша една цигара отвън, той ме последва и завършихме вечерта в колата му. Но до там се стигна постепенно и сега ще ви разкажа. Той е с десет години по-малък от мен, много приятен, интелигентен и с изключително чувство за хумор. До този момент не бях се заглеждала волно по него, очевидно щом присъства в сексуалните ми фантазии, всичко е било неволно. След като излязох да пуша усетих, че зад мен се движи някой, усещах парфюма му, онзи парфюм, който усещах, докато непознатият ме прави своя. В главата ми изглеждаше, че всичко е режисирано, плашех се от развръзката. Той се приближи до мен, погледна ме грижовно и докосна лицето ми с ръка...
- Има ли ти нещо? - попита ме той. - Тази вечер не ми харесваш, какво става? Аз ли те притесних с нещо?
- Не, разбира се, че не ме притесняваш ти, просто имам куп грижи вкъщи и все още не мога да се отпусна, а и има нещо, което не мога да ти обясня, ако пък го направя, ще ме помислиш за глупачка!
- Какво е? Сигурна ли си, че не е важно?
- За теб сигурно не е важно, но за мен е, заради това, мисля да си го запазя за себе си!
Опитах да си тръгна, но той ме хвана за ръката.
- Кажи ми просто какво става, не ме карай да гадая! Не съм добър в това!
- Какво да ти кажа? От известно време във фантазиите ми присъства мъж, чийто образ е неясен, всяка вечер идва при мен, усещам желанието му, здравото му тяло, заравям пръсти в косата му и знаеш ли какво? Този мъж си ти! Безумно те искам, но не мога да го направя, аз имам семейство, семейство имаш и ти!
Тогава той застина. Дръпна нервно oт цигарата си още два пъти, погледна ме и я изхвърли.
Почувствах се като глупачка. За миг се ядосах на себе си. Кой беше той, че да му признавам такива неща, само един колега... Влязох в заведението с намерението на си взема чантата и да си тръгна. Опитах се да бъда коравосърдечна, но не ми се получи. Той ме помоли да седна до него, започна да ми задава въпроси, на които и аз не знаех как да му отговоря. Усетих как започнах отново да се отпускам. Никак не обичам алкохола, но си поръчах едно малко, защото усещах, че ще експлодирам. Покани ме отново на танц, бях истински желана в прегръдките му, ръцете му, начина по който ме докосва, бях готова да съм с този мъж дори на дансинга пред всичките ни колеги. Ароматът на парфюма му ме влудяваше. Исках да впия устни в неговите и да го целувам цяла нощ. Исках да съм негова. Прошепнах му, че искам отново да излезем навън. Кръвта ми се беше качила в главата. Без много думи се доближи до мен и ме целуна, отвръщах на всяка негова целувка. Устните му бяха толкова вкусни, не можах да се откопча от прегръдките му, а и не исках. Предложи ми да си тръгваме. Вярвах, че единствено му мисъл е да спи с мен и след това да ме остави, но уви, не бях права. Взех си чантата и го последвах. Държах го за ръка без да ми пука кой ще ме види. Смяхме се на висок глас по улицата, прегръщаше ме, целуваше ме. Вървяхме дълго, може би час. Говорехме за хиляди неща. Около 23 часа отново се върнахме до заведението, в което бяхме, тъй като той беше дошъл с колата си, предложи ми да ме закара и аз без много да му мисля се съгласих. Той караше към вкъщи до момента, в който не се отклони. Попитах го:
- Къде ме водиш?
- Ще разбереш!
След около 30 минути пътуване се озовахме в една много красива гориста местност, навсякъде имаше дървета, които спускаха клони почти до земята. Той загаси колата и ме попита дали нямам нищо против да поостанем. Бях съгласна на всичко, само да съм с него. Той се обърна към мен и ме прегърна, усетих как ръцете му се спускат към гърба ми и как разкопчава роклята ми. Започна нежно да целува врата ми, а после раменете ми. Възбуждаше ме допира на брадата му, леко набола и много секси. Зарових пръсти в косата му и леко стенех докато той целува гърдите ми. След това бавно спусна ръце надолу и усещах колко силно се възбуждам, исках го в мен. Набрах смелост и разкопчах копчетата на ризата му, галех и целувах гърдите му, толкова беше здрав и прекрасен, усещах всеки релеф по тялото му, ръцете ми бързо слязоха към панталона му, докосвах го, беше огромен. Разкопчах колана му и усетих колко е възбуден. Извадих му го и започнах нежно да го гали. Беше прекрасен, мечта за всяка жена. Направи ми знак, че иска да го пробвам, без много да мисля се наведох и започнах да го целувам, усещах пулса му, трептенето на всеки нерв по тялото му, затаеният му дъх, от време на време издаваше лек стон, който ме побъркваше. Усещах как иска да свърши, аз го лапах още по-дълбоко, усещах, че ще се пръсне в устата ми, исках да го вкуся, бях готова да свърши там, въпреки, че никога не бях позволявала на друг, но той пожела да забавим. Прекрачих го и седнах в него, лице в лице. Целувахме се, а той бавно влизаше в мен, постепенно забърза, беше прекрасно. Никога преди не бях правила секс в колата, беше си истинско изпитание, той ми прошепна, че свършва и ме попита къде искам. Без да се замисля за последствията му позволих да свърши в мен. Пушихме, след което се преместихме на задната седалка, той я спусна и отзад стана широко, добре че имаше голяма кола... След секунди роклята ми беше на земята, а той отгоре ми, целуваше гърдите ми, засмукваше зърната ми, усещах, че полудявам от възбуда, бях вкопчила пръстите си в гърба му. В тази нощ разбрах какво е да си истинска жена, пареща, желаеща и горяща. Това беше най-прекрасната ми нощ, исках го непрестанно,
Целувките му ме побъркваха, допирът му. Бях негова с часове. Часът беше около 4, но не ми се спеше, облякох ризата му и продължихме да си говорим, да се прегръщаме, да се целуваме. Прибрахме се по светло. Цялата треперех от удоволствие. Започнах връзка с него. Обикновено се виждахме сутрин или по обяд за час-два. Вечер не заспивах без да му кажа лека нощ и колко много го желая, изпращах му снимки, все едно бях лудо влюбена гимназистка. Нещата обаче започнаха да ескалират, когато той започна да ме търси постоянно, да ми изпраща съобщения късно вечер и да ми звъни, докато мъжа ми е вкъщи. Помолих го няколко пъти да спре, но той не искаше и да чуе. Усетих как съм в капан и в една от срещите му казах, че ще призная на мъжа ми и ще прекратя всичко. От настоятелен, той стана смирен и започна да ме увещава да не му причинявам това, каза, че ще опита да не форсира толкова нещата и ще остави само аз да го търся. Пренебрегвах себе си, заради него, правих куп компромиси, за да е добре и той. Призна ми, че не може да спре да мисли за мен, аз бях в същото положение с разликата, че си налагах да мисля за други неща. Успя сам да разтълкува проблема си и ми обясни, че се разкъсва между мен и жена си и че каквото и решение да вземе ще е болезнено и за двете страни. Каза ми, че знае, че дори и да се раздели с жена си, аз няма да бъда с него, както и ако остане с жена си ще е нещастен, тъй като не съм до него. Видях в очите му страдание, но какво можех да направя? Да заплюя 15 години от живота си и да поема към път, който не знаех на къде води? Дали ще ме обича така, както, ако съм постоянно с него? Толкова съм объркана... Вече аз съм инициатор на срещите, стремя се да се случват по-рядко, но не издържам без него... Какво да правя, ще се побъркам!

Коментари

1.   Човек като не се води от желанията си, не стига до такива терзания и моменти

2.   "което мислих, че никога няма да ми се случи"

Съдейки по тоя форум, няма жена на която да не и се случват такива работи... Всяка жена дълбоко в себе си е просто кучка. Външно може да се прави на съпруга, на майка, на изисквана, на дама... но истинската и природа е на кучка, и истински я привличат мъжете които се отансят с нея като с кучка. Те и показват, че наистина я познават, че тя може да се открие истински пред тях. Нелицеприятен факт, ама истина...

Затова и след брак, жените често спират да уважават мъжа си, да правят секс с него, или да харесват секса с нег. Той я приема в ролята на жена, майка, а не истинската и природа - на кучка. Според мен успешните бракове са на мъже които наистина познават женската природа, знаят кога и как да изчукат жена си, мръснишки, здраво, както тя иска, и да удволетворят собствените си и нейните животински фантазии.

Един мъж колкото е по-цивилизован и се е филмирал в ролята на добър съпруг, баща, отговорен, работлив и т. н., толкова повече рискува жена му да върши тези неща. Мъжът може да се очовечи, случва се, но жената - никога. И от там идва конфликтът. Дълбоко в себе си тя е животинче - емоционално, истинткивно, за което воденето на морален и отговорен живот е тежест. Огромна тежест...

3.   Не дочетох до края това не е реална история защо е тук в секс и интимност дайте я в измислени истории или проза и литература.

4.   Какво да правиш, питаш?
Много просто- Да си изпращаш фантазиите в раздел "Измислени истории".

5.   Ами ти вече си побъркана, какво ни питаш нас? Значи доскуча ти първия мъж, смени го втори, доскуча ти и с него, ми ще го смениш и с трети, ама обясни ги тия неща на децата си, на десетгодишното момиченце, и на двегодишното, почти бебе, кажи им че баща им е скучен и ти трябват нови емоции с някакъв мургав чичко... Ще обобща казаното - жалка си, жалка си и в опитите си да изкараш съпруга си виновен за случилото се с преиначената предистория. Значи мъжът ти да влиза в теб е омерзение, за което си залужава да плати, а льольото като те опъва е най-великото иззживяване? !
Признай на съпруга си и той да решава, не заслужаваш прошка, а този колегата няма никакво намерение да си зарязва семейството заради теб, дал е задна веднага като си му казала, че ще споделиш с мъжа ти за изневярата. Льольото ще избяга с 200 в момента, с който се опиташ да му се увесиш на врата, ужасен от мисълта да гледа чужди чавета за сметка на своите.
Почни да пишеш любовни романи, в това те бива, за друго по-скоро не...

6.   Питаи го, какво ще става от тук нататък, така ще знаеш, какво да правиш.

7.   Не мога да не поздравя автора на коментар 2. Много мъдро и интуитивно написано. Може би не съм съгласен обобщението за всички жени, но мнозинството са точно такива.

8.   От авторката: никога не съм казала, че ми е доскучал първият ми мъж, просто се стекоха така обстоятелствата, че се разделихме, също така, не обвинявам мъжа ми в нищо. Виновна съм си аз единствено и последно, не разбирам защо се коментира, че историята е плод на въображението ми, нима никога не би се случило подобно нещо или пък някой от застрахован?

9.   Авторке, фактите са, че все на жени се случват уж така нещата, те нищо не търсели, ама така се случило. НЕ Е така! Прочети 2 и поне вътрешно се съгласи с написаното, защото отговаряш на 100% на описания типаж. Няма да намериш щастието в този колега, няма да ти предложи и 1% от това, което ти предлага съпруга ти. Готова ли си да изпуснеш 99% от спокойния си живот, заради този имагинерен 1%? Ако го направиш, ще съжаляваш.

10.   Мисля, че цялата тази воля ти е внушена спри да пушиш за да намериш твоята воля.

11.   Не си разваляйте семействата. Изживейте го, ако нещото между вас е истинско ще остава винаги, но не причинявайте страдание на половинките си. Намерете начин да сте по дискретни и си се наслаждавайте.
Не определям никак ситуацията, имате право да я изживеете, любенето на по зряла и осъзната възраст е нещо уникално.
След време нещата от към сексуален план между вас могат да утихнат, но запазете уважението и хубавите мигове които имате заедно. Отговорност е и да запазите семействата и децата си не наранени
Няма какво да се лъжем в дългогодишните бракове рутината си казва думата. Има и друго, жената достига пикът на своята сексуалност към 40-те тогава се чувства най -добре в тялото си, познава го и е една идея по -освободена, защото опасността от забременяване е по -малко.

12.   До авторката: не слушайте и не се терзайте от нелепите коментари тук, вярвам, че историята ви е истинска, както и че уважавате съпруга си.
Изживейте хубавите моменти с колегата, ако е възможно не наранявайте семействата си.
Никой не може да ви съди за нищо и не е редно... имаме право на избор и никой никога не знае с какво ще го изненада живота

13.   Останете си любовници. След година две ще ви писне.
Между другото, това не е само секс. На пак нищо не значи. Емоциите идват и си отминават като стой та гледай. Мъжът ти до такава степен е зле в леглото, че ти си си търсила здрав секс отдавна и един вид си мазохистка да се мъчиш с такъв съпруг, но такъв си си избрала. Ако избереш плейбоя за съпруг, той няма да ти е верен.

14.   В ситуацията, която описваш - с две малки дъщери плюс пораснала, нямаш полезен ход.
Може в момента тази мисъл да е неприемлива за теб, но трябва да прекратиш тази илюзия.
След като и господинът е обвързан, направо е задължително.
Кажете си, че се порадвахте на един друг вид секс, по-хубав, на тръпка и всеки по пътя си.
Все пак не всяка любов трябва да прерасне в съжителство, нали така?
Та то тинейджърите се разделят след няколко месеца, за да пробват с някой нов, та хора със семейства и деца ли да не могат!
Могат, разбира се, трябва малко разум и честно да си кажете, че ДОТУК.
Тръпки може да изживяваме с много хора, но да не се бърка с любов, че тя е друго нещо. Любовта иска жертви, любовта е жертва, понякога жертваш себе си, за да спасиш някой друг.
Изтрий номера, телефони, погледни си децата и се поздрави, че имаш сили да се върнеш в пътя.
И умната занапред!

15.   Върви при този. Той нямаше да се появи ако всичко със съпруга ти беше наред. Очевидно не можеш да контролират сексуалния си нагон. Вибратор е мръсна дума за теб.
Напускайки мъжа си и ходи се чук×й на воля.

16.   До номер 2: супер точен коментар. Бях на 37, когато буквално преоткрих себе си с точния мъж. Супер мъжествен, страстен, доминантен, но съществененно внимателен и нежен, даващ ми сигурност, аз разбрах, че съм супер страстна, сексуална, палава, мръсница, която обожава да я из*укат здраво и която обожава да го побърква с брутални с*ирки, много страст, всичко да е супер сочно, да ме пръска навсякъде, да го изненадвам на неочаквани места, със секси костюмчета, страхотен секс чат, заповеди и какво ли още не. А преди това хем съм имала 10 партньора (5-6 са ми били сериозни връзки с много любов и уважение), но мислех, че съм асексуална, вечно бях суха, плачех по време на секс, не можех да свърша и т. н. Всичко е въпрос на химия... А аз разбрах, че съм страстна палавница и сега не мога да се върна към скучния секс с моя скучен западноевропеец.... ужас...

17.   Като прочетох тая тема и коментарите стигнах до изводът че тук(в този сайт) пишат и се изживяват основно жени които, как да се изразя по леко, имат леко поведение. Не разбирам тогава защо постоянно се говори срещу мъжете и колко лоши са, а в същото време се оказва че доста голяма част от жените са същите като тези мъже които критикуват. Даже май са и по зле. Говори се и срещу проститутките а голяма част от жените имат сходен начин на живот и мислене. Явно това е място където се изявяват доста проститутки и понеже е анонимно се хвалят смело с мръсотиите си. Поне спрете да обиждате мъжете вие сте по-зле и от тях, още повече като знам че тук има доста девствени мъже които пишат. Остава сега и обяви да почнете да пускате тук и тогава не знам на какво ще заприлича този сайт.

18.   Не можах да прочета и до половината. Стигнах до "смугъл' и ми стана ясно, че историята е измислена.

20.   Авторе или авторке, ставаш да измисляш еротични разкази иначе че е пълна измислица си личи отдалече.

22.   Чудя се, ако всичко това е истина, как досега съпругът ти не се е усетил. Явно доста сте се отдалечили и емоционално и физически. Аз като човек, минал по този път, говоря от опит. Когато си заедно с един и същ партньор дълги години, всяка една промяна, например в секса, емоция или дори реакция се знае и усеща. Някоя нова поза, или дори ново движение, научено с друг партньор веднага се усеща. Моята бивша вече съпруга така я усетих че е кръшнала, въпреки че не си признаваше. За почти 20 години съвместен живот се бяхме разбрали, например, че анален секс няма да правим и не сме и опитвали. Даже изпитваше погнуса от това. Но винаги, когато се разгорещихме, аз масажирах с пръст анусът и. Това я влудяваше. Когато обаче заподозрях нещо необичайно, просто натиснах леко и пръстът ми влезе навътре. Вместо да се възпротиви, само ми каза" ей, намокри го повече, не на сухо". Веднага ми просветна, че явно не и е за първи път. Скоро след това даже ми даде и да влезна в нея анално. Очевидно някой друг беше я просветлил на това. И понеже вече знаеше че я подозирам, просто не издържа на напрежението. Така стигнахме до развод.