Споделена история от Секс и интимност

Как да си поискам секс?
Здравейте!
С мъжа ми сме заедно от 7 години вече, с две деца, под 30 годишни сме и двамата. Както се досещате покрай децата вече нямаме кой знае колко време само двамата заедно и това освен специално на моето емоционално сюи психическо състояние, почва да влияе и на секса. В последно време мъжа ми винаги е бил този, които е инициирал и започвал секс, много рядко аз, забележки към него - никакви, харесва ми секса с него, падам си повече по грубостите. Преди няколко седмици след мой намек, че скоро не сме правили секс, отговора от негова страна беше "ами, поискай си, де", другото ново, което е вкарал в репертоара е dirty talk-a (не че допреди това не го е имало, но я се сети, я не), преди няколко дни си легнахме и той започна с "хайде кажи ми сега какво искаш" и аз сякаш си глътнах граматиката, изключително неловко се почувствах, не можах да си подредя мислите в главата, за да не прекрача границата на "прекалено селско изказване". Слава Богу, той пак пое инициативата и спаси положението, но се почват едни мисли тип "достатъчно ли го възбуждам, иска ли ме, да не кажа някоя върховна селяния, да не се изразя правилно". Може би тук майките ще ме разберат повече какво е, покрай децата сякаш съм си вложила цялата енергия в тях и съм се самозабравила. Както казах - в секса съм широко скроен човек, винаги повече съм си падала по грубостите и винаги всяко ново нещо, което сме пробвали съм била за, сиреч, той знае какво прави, даже ми е и крайно възбуждаща идеята с мръснишките приказки (като си създам сценариите в главата нещата звучат много по-лесно, но стане ли въпрос за говорене идва моментът на "Да не се изложа, да не го отблъсна" и веднага се сещам примерно, ако ме попита какво искам как да му кажа примерно, че с пръстите е много добър и искам от там да започне)
Въпросът ми е може би и главно към мъжете - какво обичате да чувате от вашите жени, дами, вие също - как подхождате? Наостина точната ми дума е "самозабравила съм се" покрай децата и ми е крайно тегаво, все едно за пръв път си лягам с мъж. Благодаря предварително за отговорите.

Коментари

1.   Тоест си от жените тип умряла риба - ляга, отваря краката и чака. Евала на мъжа ти че те търпи 7 години. Аз не бих. Тия неща не се забравят. Или ги можеш, или не. Тъпите оправдания за децата ги разправяй на някой друг. Ако от мъжа ти те е срам и се чувстваш неудобно имаш някакъв много голям проблем. Потърси продесионален терапевт.

2.   Когато те пита директно, отговаряй директно, без увъртане.
Иначе нежни ласки, да го погалиш по главата, по раменете, да го целунеш по врата или направо да седнеш в скута му са все начини да го предразположиш.

И най-вече не забравяй да му правиш комплименти и да му казваш, колко ти е хубаво с него; това ясно да му заявиш колко много го цениш винаги ще го подбужда да се старае повече и по-добре.

3.   Може да му кажеш по някакъв начин, може да облечеш нещо еротично, има много начини. На мъжете понякога да ги прегърнеш и са готови.

4.   Достатъчно е да се разходиш около него без дрехи.
Иначе жените сте ми много странни - какво толкова ако кажеш - прави ми се секс? Това не е някой непознат на улицата или в бара, че да има нещо срамно или притеснително.
Казваш "чукай ме яко, че пак съм се разгонила" и му налиташ и толкова. Под 30 щом сте - няма опасност на него да не му се прави.

5.   Баси, ти от мъжът си ако не можеш да си "поискаш"... То няма и нужда, предразполагаш, правиш, вземаш.
Искаш ъвети от други мъже за твоят? !
Че какво общо имат те с него, ти трябва най-добре да го познаваш и се чувстваш сигурна какво и как.
Другия вариант е да си самотен ръкоблудец и да чакаш на чужди фантазии...

6.   Всичко, което си написала и всичко което още се сетиш по темата го кажи на мъжа ти, всичко!
Не знам дали всички мъже обичаме едно и също, но... Прави му изненади. Неща, които не са в познатият Ви сценарии!
Пример- отивате на пикник и децата остават малко далеч от вас... направи му една сви*ка между дърветата!
Ако ходиш слабо облечена вкъщи, изтърви нещо точно пред него, така че трябва да се на*упиш точно пред него за да го вземеш!
Не приемай съвети буквално, жените имате фантазия и ще измислиш нещо! Но важно, говори с него! Мъже днешно време са... Сигурен съм че те харесва, но понякога мъжете разсеяни

8.   Има играчки, модерно е, другото е леко неразбираемо за новото поколение.

10.   Ми редно е да го предрасположиш, като сте насаме започни да го галиш масажираш и нещата ще се случат. Той също.

11.   Май наистина покрай децата си забравила какво е това да бъдеш жена и как да бъдеш мръсница. А лошото е че колкото по-малко секс правите, толкова повече се отчуждавате. Ето на, вече те е срам от мъжа ти да му поискаш секс, било то в пряк текст или по заобиколен начин.

Има много начини да си поискаш. Примерно, купуваш си някакво секси бельо и при удобен момент го изненадваш. Друг вариант е да му кажеш: скъпи, струваш ми се много напрегнат в последно време. Дай ще ти направя релаксиращ масаж". Слагаш го да легне по корем, но без дрехи. Ризи, тениски, всичко сваляш. Ти си имаш приготвено масажно олио (във всички магазини за козметика продават) и си по халат (примерно). Започваш с масажа и лека полека се събличаш. Останалото ще стане от само себе си.

А най-лесно е да му го кажеш в прав тескт: много ми се прави секс, искам те, желая те точно сега. Искам да ме ч*каш на задна докато ме дърпаш за косата и ми говориш мърсотии.

Пробвай. Гарантирам ти че ще остане очарован.

Ж33

13.   4 те днешните мъже много не се впечатляват от гола жена. На мен и с еротично бельо ми е отказвал мъжа ми.

14.   А защо трябва да си искаш с думи. Хвани го за чепа рано сутринта, погали го, разтрий го, а ако ти харесва направи му и френска.
Дела трябват, не думи.
Кака ти

15.   Авторке!!! Стига си изпадала в размисли, ами отиди и го погледни, и му кажи че искаш да ти скъса дупето!!!
И после му кажи и другите неща, и му обясни че искаш секс редовно понеже е мъж и го желаеш!
Днешните мъже сме малко бавносващащи понякога, поради ежедневие и това, че не сме сигурни дали жената иска(за това не съм сигурен, но може би). Отключи мръсницата в теб и ще видиш че всичко ще се подреди! Имай предвид, че може и ти да не се държиш достатъчно секси когато сте двамата! Няма значение кой е виновин/ по-виновен!!! Важно е да се оправят нещата.
НЕДЕЙ ДА БЪДЕШ ПО-МАЛКО МРЪЦНИЦА ОТКОЛКОТО СЕ ЧУВСТВАШ пред мъжа ти!!! Действай! )

16.   Оформи го като ролева игра - първо в съзнанието си, после на практика. Така ще имаш повече увереност и ще си оставиш вратички за излизане от сконфузеност, ако нещо не тръгне според очакванията.

17.   Номер 14 ти е отговорила, но мисля, че по-скоро - ти питаш как да му отговориш на “мръсното говорене”.
Отговора е, че границата се променя при различни двойки и трябва да се експериментира за да я намериш.
Не се срамувай - просто гледай реакцията отсреща. Няма начин да “сгрешиш” и да го отблъснеш.
Същото се отнася и за времето. Някои го харесват преди, други -по време, трети - точно преди свършване.
Експериментирай. Това не те прави по-малко възпитана.

20.   На първо място трябва да му дадеш такъв секс какъвто на него му харесва за да те желае още и още, ако има някакви желания които ти е споделял се пробвай да ги кажеш че и ти ги искаш, сигурен съм че това би помогнало но трябва да имаш смелоста да го направиш

22.   За мен е много грозно жена, да си иска... стигне ли се до там, да си искаш да знаеш с тази връзка е приключено. Мое мнение.