Споделена история от Секс и интимност

Какви реплики и действия ви побъркват от възбуда
Споделете какви действия и реплики са ви побърквали от възбуда без значение дали по време на секс или не. Така можем взаимно да обогатим опита и техниките си, без значение мъже или жени.
С какви директни палави реплики някой моментално ви е възбудил или намекнал за секс?

Коментари

1.   Мъж съм и си падам по писинг, няколко са репликите които могат да ме изпразнят за секунди, имах едно гадже което знаеше за това мое влечение и понякога докато я чукам ми казваше "ох мило ще се испикая"или пък докато я лижа същото, с действие ме е възбуждала като сложи ръката си отпред на путката си и пусне малко

2.   Не зная дали просто е побъркване или възбуда, но определено като за начало (поне само за мен) беше шок. На първа среща, изпращам младо момиче, което определено изглежда много добре и се представи, че е свободна дама (искаха с нея да ме сватосат). Пред блока й чакам, а тя директно!!! Ще се качиш ли горе за... кафе! Повтарям, това е на първа среща. Честно, сигурно ще ви изглежда като смотано, при такава покана да се откаже на момиче, но си тръгнах. Ясно беше да ви кажа, че имах още в началото други очаквания и не търсих само секс.
Това, което наистина ме възбуждаше е когато седне на бедрата ми (независимо дали е с гръб или с лице към мен) и беше с къса пола или най-вече клин и започнеше постоянно да си разтваря и свива краката и гледаше дали и аз ще гледам там. Това беше намек, че и се прави секс. А започнеше ли и с това да се целуваме, беше ясно, че иска да започна за я пипам отдолу.

3.   Като в по напреднали контакти. Мъж ми каже, че ще ми изяде прасковата или нещо подобно.

4.   Мъжът ми ме възбужда с едно: Лелееее! И ме сграбчва за дупето. А аз мия съдове примерно.
Тази неподправена страст, възхита и невъздържаност веднага ме включват.

5.   Като кажа на жена ми че мивката е пълна с неизмити чинии се възбужда много. Почва да повишава тон и има много бурна реакция. Дори се е случвало веднага да иска от мен неприлични неща свързани с това да не лежа повече на дивана а да бъда прав и да бъда енергичен.

6.   Само като чуя “направила съм чийз кейк” ммм… Поставям я на колене на дивана или на леглото, свалям анцузи, дънки там с каквото е обута, отмятам на една страна бельото й без да го свалям и… да, нататък е ясно. Е, и да не ми е сготвила нещо специално, пак го правя, все пак си я обичкам.

7.   Реплики не ми въздействат. Химията на партньора е решсваща

8.   Достатъчно е да видя желание, но не го виждам много, нещо се губи. Все пак аз не искам да съм инициатор на секса, обичам да бъде мъжа, но явно не съм гледала достатъчно при избора.

9.   Като ми каже на уше "Голфа много много дърпа" надувам палатката.

11.   След продължителна игра с докосване, галене и целувки тук и там, приглушено в силна възбуда да изписука "искам те" или крайно не въздържано "чукай ме". В такива моменти съм особено доволен от свършеното и предстоящото.

12.   След продължителна игра с докосване, галене и целувки тук и там, приглушено в силна възбуда да изписука "искам те" или крайно не въздържано "чукай ме". В такива моменти съм особено доволен от свършеното и предстоящото.

16.   Думите, , не спирай, , ... давай още, моля те.. , , ще ме побъркаш, , за нас мъжете, са мед за устата.